Здравейте и от мен!

То че се знаем, знаем се, ама все пак :)...
краси кубарелова
Баш кафе майстор
Мнения: 2667
Регистриран на: Мар 26, '12, 22:53
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Re: Здравейте и от мен!

Мнение от краси кубарелова »

Добре дошла! :tzvetentze: Много са красиви цветята ти! :ieeee:
Светът е пълен с непознати хора...
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Здравейте и от мен!

Мнение от calico »

Добре дошла Пепеляшке :tzvetoman:

балкона ти е прекрасен, а новото място е.... такъв благодат, и за мечти, и за работа

не мисля че трябва да чакаш много за да си направиш албум, то е интересно какво и как се ражда, какви са плановете, че да поискаш акъл, че да те засипем, пък ти да си направиш каквото си решила, и ние да ахкаме и охкаме на всяко ново нещо.....
това е магията :angelche:
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Magi Todorova
Дълго кафе
Мнения: 131
Регистриран на: Дек 30, '12, 22:27
Местоположение: София

Re: Здравейте и от мен!

Мнение от Magi Todorova »

Добре дошла Вили,имаш красиви цветя :tzvetoman:
Аватар
vivianna444
Кана кафе
Мнения: 595
Регистриран на: Юли 29, '12, 22:06
Местоположение: Sofia

Re: Здравейте и от мен!

Мнение от vivianna444 »

:tzvetentze: Добре дошла :tzvetentze:

И да ни държиш в течение на прогреса с новата градина :lol:
Много ми хареса кътчето под дървото - фантастично е :potekoha:
Аватар
pepelqshka71
Чист кофеин
Мнения: 7798
Регистриран на: Мар 31, '13, 11:42
Местоположение: Козлодуй
Дал благодарност: 2704 пъти
Получил благодарност: 1530 пъти

Re: Здравейте и от мен!

Мнение от pepelqshka71 »

Не намерих къде да ги сложа и затова тук /снимките са ужасни-от телефона/:
Къдравата върба пред блока - на три години. От няколко клончета/почти изсъхнали-сложих във вода и за седмица пуснаха коренчета/, посадих, оплетох и поливах яко първата година. Оказа се, че от долу има някаква подпочвена вода и тя побесня да расте
Изображение

Дъбчето. И то на три години. Високо е около 30см, но го посадих от жълъдче /е, от една шепа жълъди донесени от балкана само това отчувах/. Аз май няма да го видя пораснал дъб с тези темпове на растеж :ssmiah:
Изображение

Столетника - на 4 години. Бях посадила 8 по цялото продължение покрай тротоара. С добросъвестните граждани остана тази, която цъфти за пръв път и още една, която едва крета
Изображение
На преден план един репей, а малко по назад лоницерата, която остана 1/3, щото комшийката решила да си озеленява пред блока в София и вместо да си купи/както аз съм я купила/ или да ме попита просто я е оскубала и до нея една хоста от село. Имаше и папрат от балкана, ириси, бял здравец и жълти минзухари, но и те заминали на София с лоницерата :ufff:
Изображение
Изображение
Ето ружата цъфнала миналия месец до лоницерата, а зад нея листата на минзухарите, но...
Изображение
А тази туфичка с ирисчета оцеля без никой да я пипне - снимката е от миналия месец
Изображение
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите..."
,,познанието минава през етапите - чела съм , учила съм го , практикувала съм го , правила съм го 15 години, не ми харесва"
lila
Чист кофеин
Мнения: 8112
Регистриран на: Ное 24, '09, 16:28
Получил благодарност: 1 път

Re: Здравейте и от мен!

Мнение от lila »

Здравей, Пепеляшка
искам да знам какво мислиш по случая с dal?
dal си поръча рози за 120 лева в поръчка на Надин, потвърди ги неколкократно и не ги плати накрая. Навътри Надин със 120 лева. Освен това я обижда многократно защото Надин протестира.
Всички любезни съфорумци лочат кафета със сметани и се правят че нищо не е станало.
Ти какво мислиш като човек?
Аватар
pepelqshka71
Чист кофеин
Мнения: 7798
Регистриран на: Мар 31, '13, 11:42
Местоположение: Козлодуй
Дал благодарност: 2704 пъти
Получил благодарност: 1530 пъти

Re: Здравейте и от мен!

Мнение от pepelqshka71 »

Здравей Лила. Случая трябва да се разреши от тях двете, а не от мен, теб и останалите съфорумци - аз така мисля.
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите..."
,,познанието минава през етапите - чела съм , учила съм го , практикувала съм го , правила съм го 15 години, не ми харесва"
lila
Чист кофеин
Мнения: 8112
Регистриран на: Ное 24, '09, 16:28
Получил благодарност: 1 път

Re: Здравейте и от мен!

Мнение от lila »

А ако ти се случи на теб такова нещо?
Аватар
pepelqshka71
Чист кофеин
Мнения: 7798
Регистриран на: Мар 31, '13, 11:42
Местоположение: Козлодуй
Дал благодарност: 2704 пъти
Получил благодарност: 1530 пъти

Re: Здравейте и от мен!

Мнение от pepelqshka71 »

Никой не е застрахован. Достатъчно интелигентни са и двете, за да оправят проблема. Не мисля, че спаменето във всички теми ще реши случая, а още по-малко, че аз съм тази от която зависи крайния резултат. Шокирана бях от подписа ти, а след това и от подписа на Дал. В този форум намерих място където да избягам от ежедневните грижи и напрежение, а сега където и да цъкна, все на това се натъквам. Някак ми е малко... грозно. Нека двете се разберат, а тук отново да настане мир и приятно отпускане със снимките и коментарите на всички трудолюбиви градинарки.
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите..."
,,познанието минава през етапите - чела съм , учила съм го , практикувала съм го , правила съм го 15 години, не ми харесва"
Аватар
pepelqshka71
Чист кофеин
Мнения: 7798
Регистриран на: Мар 31, '13, 11:42
Местоположение: Козлодуй
Дал благодарност: 2704 пъти
Получил благодарност: 1530 пъти

Re: Здравейте и от мен!

Мнение от pepelqshka71 »

Не знам къде да питам затова тук. Тази анимация искам да си я сложа за аватар, но е 67.5 KБ а трябва да е 54КБ. Някой може ли да я намали или "ШЕФОВЕТЕ" да ми я сложат за аватар
Изображение
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите..."
,,познанието минава през етапите - чела съм , учила съм го , практикувала съм го , правила съм го 15 години, не ми харесва"
Публикувай отговор

Обратно към “Представете се”