Въпроси и отговори

Тук пишете всичко, което виждате като проблем или бихте искали да се смени. Отваряйте нова тема за всеки проблем - след като го оправя, ще трия съответната тема.
Аватар
ravik
Кафе машина
Мнения: 4636
Регистриран на: Ное 23, '09, 16:09
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Въпроси и отговори

Мнение от ravik »

vodo-leika написа:
ravik написа:
vodo-leika написа:Имам някакъв проблем с шрифтовте - когато отварям началната страница и пиша мнение, виждам текстовете много по-големи. Когато чета мненията, са си както бяха. Дали от при мен е проблемът? :hmmm:
Само за форума ли ти е така? И от кога?
Принципно ъпгрейдвах в понеделник, та може нещо да се е намазало?
При мен само за форума се случва :hmmm: . Явно е нещо при моите настройки, не се притеснявай. :tzeluvka:
Виж дали няма да ти се оправи от менюто на експлоръра View -> Text Size. При мен е на Medium.
Недей спа! Отивай на SPA!
Цветята ми: http://community.webshots.com/user/ravique
katia26
Kъсо кафе
Мнения: 78
Регистриран на: Авг 3, '11, 09:23

Re: Въпроси и отговори

Мнение от katia26 »

Моля, не се сърдете! Зная, че не му е тук мястото. Моля за помощ– видях , че има много хора от Варна във форума. Живеем във вилната зона под кв. Виница, ползуваме безжичен интернет от МТел– просто си хвърляме парите на вятъра. Договорът ни свършва м. май. Ако има някой в подобно положение като нас или пък съсед, моля, препоръчайте ми нов интернет доставчик!
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31690
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1034 пъти
Получил благодарност: 2440 пъти

Re: Въпроси и отговори

Мнение от Мария Николова »

Чета аз манджите на Си и поглеждам кои са потребителите. Ние, наша милост "и 1 госта". Защото постоянно ми се случва да сменям темите и все има по "1 госта". Затова отивам от "Начало" да видя кой е на линия - нито един гост или регистриран не е отворил темата "Готварство". Връщам се в темата и гледам. Пак "и 1 госта". При смяната на 5 минути, се сменят тези, които са в дадена тема, едновременно с "Кой е на линия".
Верига от случайности? :hmmm: Или някой можещ се пробва какво може?
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
ravik
Кафе машина
Мнения: 4636
Регистриран на: Ное 23, '09, 16:09
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Въпроси и отговори

Мнение от ravik »

s_t_m написа:Чета аз манджите на Си и поглеждам кои са потребителите. Ние, наша милост "и 1 госта". Защото постоянно ми се случва да сменям темите и все има по "1 госта". Затова отивам от "Начало" да видя кой е на линия - нито един гост или регистриран не е отворил темата "Готварство". Връщам се в темата и гледам. Пак "и 1 госта". При смяната на 5 минути, се сменят тези, които са в дадена тема, едновременно с "Кой е на линия".
Верига от случайности? :hmmm: Или някой можещ се пробва какво може?
Това питане чак сега го виждам. :oops: По принцип тази статистика не е толкова точна, защото 5 минути са си бая време. Според мен просто не рефрешва статистиката. Така или иначе, според мен нищо притеснително няма в случая. ;)
Недей спа! Отивай на SPA!
Цветята ми: http://community.webshots.com/user/ravique
Аватар
Denis
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1358
Регистриран на: Юли 11, '10, 16:48

Re: Въпроси и отговори

Мнение от Denis »

Когато търсиш нещо
"Вие не можете да търсите в момента, моля опитайте след няколко минути"
Примерно след петия опит в рамките на 5 мин се отказвам
отивам в чичко гугъл и там веднага има инфо, проблема е, че е прекалено много инфото за отбиране за тези дето си ценят времето :mrgreen: ,
а знаят,че са го чели някога някъде във форума, но понякога не и в най-логичната тема, а някои теми станаха доста обемисти за препрочит повърхностен.
Всъщност това не е от днес, а отпреди няколко месеца/края на мин.год.- поне аз тогава го забелязах/.
П.С. Пиша го сега, защото последните напр.10 пъти /по 5проби всеки път/, когато ми се е налагало, все това ми изписва - естествено за това, което търся - и съкратено и подробно и комбинация думи-част от израз, ами всякак писах и съм пробвала :hmmmmmm:
резултата е все един и същ - най-отгоре втория ред.
Как можеш да знаеш какво искаш, докато не получиш каквото искаш и не видиш дали ти харесва?
Аватар
vodo-leika
Кафе машина
Мнения: 4962
Регистриран на: Ное 25, '09, 20:29

Re: Въпроси и отговори

Мнение от vodo-leika »

Всеки път когато отворя темата с рождения ден на Паячето, аваста ми дава съобщение за блокиране на "вредоносен сайт". Случва се само в нейната тема, на какво се дължи? :hmmm:
Публикувай отговор

Обратно към “Технически проблеми и предложения”