Satoshi Matsuyama

Модератор: scleri

Аватар
Албена
Кафе машина
Мнения: 4526
Регистриран на: Фев 2, '10, 09:57
Местоположение: Габрово

Re: Satoshi Matsuyama

Мнение от Албена »

"На вкус и цвет друзей нет!"Радвам се,че така добронамерено приехте мнението ми. :tzvetentze: Не съм 100%сигурна,но мисля ,че снимката не е обработвана. Скалите на Калиакра наистина имат тоя наситен оранжево-червен цвят.Виждала съм как се мени цветът и на скалите и на морето буквално за секунди ,когато премине облак или след залез слънце,когато светлината намалява и морето потъва в разноцветни отблясъци.
Наистина ще е хубаво да има отделна тема ,в която да показваме и споделяме впечатления от снимки,независимо дали са професионални или не.
Аватар
Debi
Баш кафе майстор
Мнения: 2074
Регистриран на: Ное 28, '09, 09:53

Re: Satoshi Matsuyama

Мнение от Debi »

А разглеждали ли сте снимки от Евгени Динев, миналата година съвсем случайно го открих, направо са омагьосващи :nod:
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
http://www.evgenidinev.com/seen/vaya_june/" onclick="window.open(this.href);return false;
Последно промяна от Debi на Мар 2, '10, 00:37, променено общо 1 път.
Аватар
Debi
Баш кафе майстор
Мнения: 2074
Регистриран на: Ное 28, '09, 09:53

Re: Satoshi Matsuyama

Мнение от Debi »

Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
Debi
Баш кафе майстор
Мнения: 2074
Регистриран на: Ное 28, '09, 09:53

Re: Satoshi Matsuyama

Мнение от Debi »

Изображение
Аватар
bouquet
Чист кофеин
Мнения: 7054
Регистриран на: Дек 9, '09, 22:02
Получил благодарност: 1 път

Re: Satoshi Matsuyama

Мнение от bouquet »

Албена написа:Чудих се дали да пиша,защото виждам ,че сте възхитени,но на мен снимките ми изглеждат твърде нагласени.Маааалко е прекалил с фотошопа.С нещо ми напомнят картините по таблите на железния креват на баба ми - дворци с бухлати дървета,луна, езеро и влюбени лебеди ,допрели шии във формата на сърце.И всичко това в яки цветове.Малко ми е сладникаво и неестествено.
Това е снимка на един непрофесионален фотограф.Повече ми харесва. И е магична и тайнсвена . Далечината те притегля с двете необятности - море и небе. И скалите са естесвено червени и морето си е черно и небето в облачната пяна -всичко си натурално и прекрасно.
Изображение
Албена абсолютно съм съгласна с теб, но не исках да им развалям кефа от насладата, която не споделям :nod:
Търся добри хора
Публикувай отговор

Обратно към “Арт и фотография”