Овошки - плодни дървета

Модератор: Миша

Публикувай отговор
Роза1924
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1833
Регистриран на: Сеп 24, '10, 17:55

Re: Овошки - плодни дървета

Мнение от Роза1924 »

И сега? Кой от Пловдив ще организира поръчката :tzvetentze: :liubov:
Аватар
Diyana
Виенско кафе
Мнения: 350
Регистриран на: Ное 2, '11, 15:08
Местоположение: Пловдив

Re: Овошки - плодни дървета

Мнение от Diyana »

Не че искам да правя реклама на въпросния овощен разсадник, но се присъединявам към ilihris. Преди 2 години и на мен ми предложи собственика въпросния хибрид, ама аз нали съм патка и не си го взех...Не че е късно, де...Тогава каза, че пуснал процедура по патентоване на нов вид череша...супер ранна и супер огромна хрущялка, но от тогава не съм ходила и не знам дали я е пуснал вече. Човека е голям мераклия и непрекъснато червейчето го рови да измисля иновации. :daaa: Евала на такива хора. :sbow: :sbow:

И що поръчка от Пловдив...не е ли по-лесно да си направим една форумна среща...?Я на Агра...я на Цветна пролет, която е около 20ти март :?:
Аватар
nikita10
Кана кафе
Мнения: 683
Регистриран на: Юли 31, '11, 08:42
Местоположение: София

Re: Овошки - плодни дървета

Мнение от nikita10 »

Роза1924 написа:И сега? Кой от Пловдив ще организира поръчката :tzvetentze: :liubov:
Ако има поръчка и аз ще се включа
Изображение
Аватар
rumivarna
Кафе машина
Мнения: 3564
Регистриран на: Сеп 20, '10, 14:57

Re: Овошки - плодни дървета

Мнение от rumivarna »

Diyana написа: И що поръчка от Пловдив...не е ли по-лесно да си направим една форумна среща...?Я на Агра...я на Цветна пролет, която е около 20ти март :?:
Дианка, хубаво предложение, ама трудно за осъществяване ;) :tzeluvka:
Я да замолим пловдивските другарчета да ни вземат по една пръчка от сливокайсията синя :hihihi:
Много ви молим, моми (и не само)майнички :hihihi: купете ни от това чудо невиждано :sbow: :sbow: :sbow: :sblush: :sblush: :sblush: :tzeluvka: :tzeluvka: :tzeluvka:
Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили Титаник.
http://rumivarna60.snimka.bg/?user,albums" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
zeleno
Наркоман
Мнения: 13671
Регистриран на: Ное 23, '10, 15:59
Дал благодарност: 123 пъти
Получил благодарност: 231 пъти

Re: Овошки - плодни дървета

Мнение от zeleno »

Форумна среща става за пловдивчани , но аз лично нямам как да дойда.. :eeeh:
Ако някой се наема искам , искам , искам :potekoha: една такава "синя" кайсия и една от обещаните хрупкави череши
пп Писах на just
Аватар
desiyoto
Кафе машина
Мнения: 3352
Регистриран на: Яну 30, '11, 16:39
Местоположение: софия
Обратна връзка:

Re: Овошки - плодни дървета

Мнение от desiyoto »

zeleno написа:Форумна среща става за пловдивчани , но аз лично нямам как да дойда.. :eeeh:
Ако някой се наема искам , искам , искам :potekoha: една такава "синя" кайсия и една от обещаните хрупкави череши
пп Писах на just
Аз също искам, имаме идея с Дени да ходим до Цветна пролет, така че има надежда :nod:
Аватар
zeleno
Наркоман
Мнения: 13671
Регистриран на: Ное 23, '10, 15:59
Дал благодарност: 123 пъти
Получил благодарност: 231 пъти

Re: Овошки - плодни дървета

Мнение от zeleno »

Агра-та е до 9 :hmmm:
Ако не ни огрее ще просим съдействие за посочения разсадник ;)
Аватар
rumivarna
Кафе машина
Мнения: 3564
Регистриран на: Сеп 20, '10, 14:57

Re: Овошки - плодни дървета

Мнение от rumivarna »

desiyoto написа:
zeleno написа:Форумна среща става за пловдивчани , но аз лично нямам как да дойда.. :eeeh:
Ако някой се наема искам , искам , искам :potekoha: една такава "синя" кайсия и една от обещаните хрупкави череши
пп Писах на just
Аз също искам, имаме идея с Дени да ходим до Цветна пролет, така че има надежда :nod:
Във вас ни е надеждата :ieeee:
Деска, ама много ви молим да ни вземете 3 пръчкипоне - за мен, Роза и Кубарелчето :tzeluvka:
Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили Титаник.
http://rumivarna60.snimka.bg/?user,albums" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
nadin
Чист кофеин
Мнения: 7196
Регистриран на: Май 17, '11, 15:33
Местоположение: София
Дал благодарност: 20 пъти
Получил благодарност: 271 пъти
Обратна връзка:

Re: Овошки - плодни дървета

Мнение от nadin »

А някой знае ли с какво се опрашва тази сливокайсия?
Самоопрашващо ли е, кайсия ли трябва да има, или слива? :hmmm:
никита може ли да кажеш какво друго имаше по двора цъфнало по това време?
just

Re: Овошки - плодни дървета

Мнение от just »

desiyoto написа:
zeleno написа:Форумна среща става за пловдивчани , но аз лично нямам как да дойда.. :eeeh:
Ако някой се наема искам , искам , искам :potekoha: една такава "синя" кайсия и една от обещаните хрупкави череши
пп Писах на just
Аз също искам, имаме идея с Дени да ходим до Цветна пролет, така че има надежда :nod:
Ще ви помогна с каквото мога, но нека да проуча първо утре.
Публикувай отговор

Обратно към “Плодове и зеленчуци”