Живея в зелената дъбрава

Аватар
Titi
Чист кофеин
Мнения: 7181
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:51
Местоположение: София

Re: Живея в зелената дъбрава

Мнение от Titi »

Албенка, ти си истинска щастливка. Ама истинска! Къде се намира това райско местенце, че все се оглеждаме за нещо такова, но да е близко до София?
Приключенията на Тити дългото чорапче http://titidulgotochorapche.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31727
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1075 пъти
Получил благодарност: 2633 пъти

Re: Живея в зелената дъбрава

Мнение от Мария Николова »

Прекрасно е, Албенка! Приказно е!!! :slove:
А имате ли и през зимата свестен път до първия по-зареден магазин? :snif: Стълбът има ли жици, или само изолатори? Поддържа ли се трафопост?
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
Албена
Кафе машина
Мнения: 4526
Регистриран на: Фев 2, '10, 09:57
Местоположение: Габрово

Re: Живея в зелената дъбрава

Мнение от Албена »

Селото се казва Враниловци и се намира на около 10 км. от Габрово.С кола е на 15 минути до града.Това което виждате на снимката е "задния двор" на селото. Иначе има автобуси до Габрово и Севлиево на един час.Зимата пътят се почиства ,а електрическият стълб е много стар и отдавна не се използва.Тук открихме прекрасно съчетание на дива природа и близост до голям град. Дъщеря ми е в 3 клас и пътува всяка сутрин с училищен автобус до самото училище.Когато се затъжим за цивилизацията ;) се качваме на колата и ето ни в центъра на Габрово,където има драматичен и куклен театър,голяма библиотека,дом на културата с различни школи,където дъщеря ми посещава "Приложни изкуства". И честно казано,за четири години тук посетих повече представления на софийски театри,отколкото докато жиеехме в София.
Ето други снимки от Враниловци.Тук си имаме читалище с библиотека и работеща детска градина и даже два пететажни панелни блока :lol:

Изображение

Изображение
краси кубарелова
Баш кафе майстор
Мнения: 2667
Регистриран на: Мар 26, '12, 22:53
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Re: Живея в зелената дъбрава

Мнение от краси кубарелова »

Албена, живееш в рая!
Светът е пълен с непознати хора...
Аватар
Албена
Кафе машина
Мнения: 4526
Регистриран на: Фев 2, '10, 09:57
Местоположение: Габрово

Re: Живея в зелената дъбрава

Мнение от Албена »

краси кубарелова написа:Албена, живееш в рая!
Благодаря ,Краси ! Всъщност съм морско чедо.Родена съм в Каварна ,но от деветнайсет годишна не живея там.Морето заема много специално място в сърцето ми ,но в планината се влюбих завинаги. :liubov2:

Изображение

Изображение
Аватар
dancheto
Кафе машина
Мнения: 4884
Регистриран на: Фев 24, '11, 08:48
Местоположение: хасково
Дал благодарност: 10 пъти
Получил благодарност: 22 пъти

Re: Живея в зелената дъбрава

Мнение от dancheto »

Прекрасно място! :tzvetentze: Тишина и спокойствие, пълен релакс! Ти си истинска щастливка, благородно ти завиждам! :dovolen:
Независим дистрибутор на АкваСорс
http://superhrani.myaquasource.net
http://superhrani.myaquasource.net/opportunity
aloe
Кафе с мляко
Мнения: 200
Регистриран на: Окт 28, '10, 12:56
Местоположение: Варна

Re: Живея в зелената дъбрава

Мнение от aloe »

Приказно място.Връщах се няколко пъти да разгледам снимките.Иска ми се няколко от тях да закача като картини у дома.Такова спокойствие те завладява докато ги гледаш.
Аватар
bettym
Виенско кафе
Мнения: 442
Регистриран на: Яну 17, '13, 11:24
Местоположение: Плевен

Re: Живея в зелената дъбрава

Мнение от bettym »

И снимките, и разказът към тях са прекрасни! Благодаря за споделянето на тази красота!
Публикувай отговор

Обратно към “Снимките - да се похвалим!”