Ски, сноуборд и зимни кънки

За да не седим само пред компютрите ;-)
Аватар
♥¸.•*´ReNi♥¸.•*´
Kъсо кафе
Мнения: 98
Регистриран на: Яну 16, '12, 14:47
Местоположение: София

Re: Ски, сноуборд и зимни кънки

Мнение от ♥¸.•*´ReNi♥¸.•*´ »

Задава се още един фен на снега и всичко свързано с него :lol: Още не сме ходили на ски за тази година, но после веднага ще кача малко снимки :D mucunka ти къде си тренирала? Аз също около 7 години тренирах.
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15816
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 708 пъти
Получил благодарност: 1478 пъти

Re: Ски, сноуборд и зимни кънки

Мнение от Гео, граф »

Сина ми като беше малък и го пита една приятелка какво ще получи от дядо Коледа, каза важно важно :
- На мен пък дядо КолеВа ще ми донесе ски, да си скииитам, да си скииитам ! :angelche:

А ето ме и мен - щастлива като дива слива :angel2:

Изображение
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15816
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 708 пъти
Получил благодарност: 1478 пъти

Re: Ски, сноуборд и зимни кънки

Мнение от Гео, граф »

Вече се похвалих, че открих сезона, ама да покажа и фотки :D

Изображение

Колко му трябва на човек ? Да се намира на пистата, да са му омекнали колената от тушкане и да си полегне за минутка 8-) ... Поне на мен това ми е достатъчно !!!

Изображение
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31527
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 810 пъти
Получил благодарност: 1727 пъти

Re: Ски, сноуборд и зимни кънки

Мнение от Мария Николова »

Ей туй на втората снимка го мога! :daaa: :lol: :lol:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15816
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 708 пъти
Получил благодарност: 1478 пъти

Re: Ски, сноуборд и зимни кънки

Мнение от Гео, граф »

s_t_m написа:Ей туй на втората снимка го мога! :daaa: :lol: :lol:
Ама и аз съм добра, нали :swink: !
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31527
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 810 пъти
Получил благодарност: 1727 пъти

Re: Ски, сноуборд и зимни кънки

Мнение от Мария Николова »

Гео, граф написа:
s_t_m написа:Ей туй на втората снимка го мога! :daaa: :lol: :lol:
Ама и аз съм добра, нали :swink: !
Ноооо! Само със ски. ;) А аз го мога ДАЖЕ и без ски!!!! :sgiggle: :sgiggle: :sgiggle:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
paju4eto_Ligla
Баш кафе майстор
Мнения: 2168
Регистриран на: Ное 23, '09, 19:20
Местоположение: София

Re: Ски, сноуборд и зимни кънки

Мнение от paju4eto_Ligla »

Хехехех...
Амбицирахте ме и аз да се покажа. Тия дни ще поотида на кънки и ще се поснимам...
Не че съм много добра, че една травма от глупост в детските години ми насмете мечтата за кариера във фигурното пързаляне... :angelche:
Но принципно карам кънки от 3-годишна. Буквално. Мама и тати са се запознали на пързалката (тогава "Червено знаме"). И двамата са много по-добри от мен, а брат ми кара перфектно. Но на мен ми доставя безмерно удоволствие :ieeee:
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15816
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 708 пъти
Получил благодарност: 1478 пъти

Re: Ски, сноуборд и зимни кънки

Мнение от Гео, граф »

Търсейки нещо си в мрежата, попаднах да мой собствен пост отпреди шест години в един сайт, дето бая пишех по едно време. Много се забавлявах с него ( с поста си ) и реших да го споделя нередактиран тук :

... Като казвам диво каране нямам предвид да караш като Алберто Томба, а да караш в дивата планина - сравнявам планинския склон с всичките малки борчета, клекчета и всевъзможни други засипани със сняг подлости, с обработената от траковете писта. Съвет от мене - не тръгвай на трекинг със ски, без да си покарал 2-3 сезона на писта.
В тоя ред на мисли се сещам за един весел епизод от младостта ми. Тръгваме осем души за Тевно езеро през х.Беговица (днес Каменица). Началото на април е, петък вечер след работа стартираме от Красно село, около 11 часа оставяме колите на Попина лъка и към 2 се изсипваме в хижата. Следва похапване, което естествено води след себе си попийване, пеене до прегракване, полягване примерно към 4-5, ставане около 10, поемане към 11 ...
Сняг на корем, пролетен, зърнест и тежък. Вървим си весело по добре утъпканата пътека към премката (по лятната пътека до заслона са към 2 часа - по обясненията на хижаря). След 30-40 минути се спусна яка мъгла, по-точно влязохме в облаците, заблъска сняг с хубавичък вятър, маркировката на места надстърча снега по 20-30 см (нея година имаше много сняг), най-естественото беше да я загубим. Разбрахме къде сме чак когато спряхме да се спускаме - дъното на Мозговишки циркус ... Катерене диагонално по стената на циркуса в разрастващата се буря и насрещен вятър със снеговалеж - и по-добри дни помня. Стигнахме в заслона към 5 часа следобяд, тогава нямаше хижари, носехме си и дърва от долу, разбивахме леда на езерото, за да си налеем вода, двете свещи, които някой се беше сетил да вземе, изгоряха бързичко, обаче пък лакърдиите, бъзиците и китарата не млъкнаха до късно. Даже имахме именяк, защото беше Цветница. Носехме един зюмбюл за Здравко, скътан в една ски-обувка № 46, всички се убедихме, че горкото цветенце се беше вкаменило ... от миризмата ;-) ... На другия ден - ето затова си струва всичко да се изтърпи - едно синьо, та синьо небе, една ми ти Каменица - не съм Алеко аз, беден език имам, не искайте повече обяснения. Тръгваме към Беговица по фирнования сняг - бърза ледена писта за добре наточени кантове. Да, ама в пониженията вятъра е навял вчерашния пръхкав, "бавен" сняг, та както си караш, добре положен напред, за да балансираш с раницата ... и влизаш в него като в памук. Горната част, ведно с раницата, литва неудържимо напред, а краката, изумени, остават на място. Лицето ти е в снега, с раницата връз главата ... Голям смях падна ! ...
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
tanini77
Кафевар/ка/
Мнения: 731
Регистриран на: Ное 15, '14, 23:48
Местоположение: Бургас

Re: Ски, сноуборд и зимни кънки

Мнение от tanini77 »

Тази темичка не е много посещавана(жалко :hmmmmmm: )
Така,аз като обичаща спорта и движението съм и скиорка,е не съм от най добрите,все пак съм от морски град,но съм добра колкото и в плуването(колкото да не се удавя :mrgreen: )Но и от това съм доволна,времето прекарано на пистата с мнооого сняг,където край морето липсва все повече,е страхотно,супер свежо и зареждащо,особено в компания.Утре пак заминаваме :ieeemyzh:
Съвършенството е достигнато не когато няма какво повече да се добави,а когато няма какво да се премахне.
Антоан дьо Сент Екзюпери
http://tanini77.snimka.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;?
ksalami

Re: Ски, сноуборд и зимни кънки

Мнение от ksalami »

Търся по-евтин и с по малко лудница зимен курорт за към края на месеца. За сега мисля да е Добринище. Мнения ?
Публикувай отговор

Обратно към “Спорт, адреналин или просто разходка”