Събития с цветна тематика

Публикувай отговор
denitsavm

Re: Събития с цветна тематика

Мнение от denitsavm »

Да се съберем на по кафе :ieeee: :ieeee: :ieeee: Може би ще успеем да привлечем и една наша любима приятелка :angelche:
Аватар
evita
Кафе машина
Мнения: 3312
Регистриран на: Ное 23, '09, 19:20

Re: Събития с цветна тематика

Мнение от evita »

Коя приятелка :hmmm: ?
Хайде на 20 -ти на кафе :angelche:
Аватар
zeleno
Наркоман
Мнения: 13701
Регистриран на: Ное 23, '10, 15:59
Дал благодарност: 177 пъти
Получил благодарност: 347 пъти

Re: Събития с цветна тематика

Мнение от zeleno »

Някой ходи ли вече на есенната флора
Има ли такса "вход"
И въобще-има ли нещо интересно...
Семена от Дамско сърце примерно...
Аватар
Албена
Кафе машина
Мнения: 4526
Регистриран на: Фев 2, '10, 09:57
Местоположение: Габрово

Re: Събития с цветна тематика

Мнение от Албена »

Не съм ходила на Флората ,но семена от дамско сърце има на Женския пазар в магазина на Сортови семена.
Аватар
zeleno
Наркоман
Мнения: 13701
Регистриран на: Ное 23, '10, 15:59
Дал благодарност: 177 пъти
Получил благодарност: 347 пъти

Re: Събития с цветна тематика

Мнение от zeleno »

Тенкссссс
:liubov:
sofy
Баш кафе майстор
Мнения: 2060
Регистриран на: Юли 6, '12, 08:08
Местоположение: София
Дал благодарност: 30 пъти
Получил благодарност: 26 пъти

Re: Събития с цветна тематика

Мнение от sofy »

Няма такса за вход.
Аватар
zeleno
Наркоман
Мнения: 13701
Регистриран на: Ное 23, '10, 15:59
Дал благодарност: 177 пъти
Получил благодарност: 347 пъти

Re: Събития с цветна тематика

Мнение от zeleno »

Ходих-пълна скръб
Нищо не си купих , което е показателно....
После минах през Бриколаж и отнесох едни големи луковици -жълто лале , да не съм капо....
libra
Наркоман
Мнения: 11640
Регистриран на: Дек 13, '09, 08:51
Дал благодарност: 86 пъти
Получил благодарност: 62 пъти

Re: Събития с цветна тематика

Мнение от libra »

Aз реших ,че Флората няма с какво да ме замае и я пропуснах- с тези поръчки тук ,не знам кой може да ни излезе насреща!
Но.Ако някой има с нещо да се похвали -моля- винаги съм с едно наострено ушенце?
Аватар
Denis
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1358
Регистриран на: Юли 11, '10, 16:48

Re: Събития с цветна тематика

Мнение от Denis »

Откакто ги има флорите в НДК- все ги посещавах.
Откакто преместиха тази год. Флората в Експото, мисля че нещата са пример за това как да му сложим края на нещо хубаво/едва ли ще да е единственото/
На пролетната не ходих.
Сега- на есенната от онзи ден случайно , и без това минавах оттам, реших да влезна - влезнах, огледах и излезнах - за общо 5мин./щандовете бяха супер малко и в комплект с кожени изделия/.
В самото си начало ги обхождах и оглеждах за около 1 час, онзи ден в експото- за 5мин - ММ луковици, Сортови семена-тези от Сточна гара, дето имаше тук поръчка от форума и още 3-4 щанда за др.цветя, останалото беше кожен свят изделия, щото ги бяха комбинирали в малката зала ;)
Иначе то сайтове, дето можеш да си поръчаш луковици до Бг - примерно пролетни, че сега му е сезона за това, има поне 10-15/може и повече да са, аз толкова съм мернала с доставка възможна у нас, макар и да не съм ги пробвала/
Но все съм си мислела- да видиш, да пипнеш- друго си е, доста неща съм поръчвала по картинка- или не са същите,
или явно са същите, но размерите - 10-11 за луковица, не е като да е 12+, И ОЩЕ ...
а и нищо да не купиш - просто има какво да разгледаш.
Макар и да съм любител на пролетноцъфт.луковици-цветя, а и вече да съм си напазарувала, та и в повече даже, просто - е, вече няма и какво да разгледаш, дори и просто няма какво да ти радва окото- то 5-6, не повече супер маломерни щанда с никакъв избор :snif:
Що ли пък това да прави изключение, то нещата са ясни накъде вървят.
Как можеш да знаеш какво искаш, докато не получиш каквото искаш и не видиш дали ти харесва?
Аватар
magea1
Двойно кафе
Мнения: 170
Регистриран на: Сеп 18, '11, 23:57

Re: Събития с цветна тематика

Мнение от magea1 »

Последната 1-2 години флората е пълно разочарование за мен. Явно тази есен е същото. Затова тази ще я пропусна съвсем отговорно.. :angelche:
Жалко, и на това му викат изложение. А и в комплект с кожените изделия - няма що, много подходящо.
Може би, ако има още ентусиасти за българските розовъди Флоров и Фидус, то те могат да се изкушат да хвърлят някой и друг лев на вятъра. Всички сме го правили.. :hihihi:
Единственото читаво оттам е миналогодишната ми покупка от Фидус на една лейланди топиария, която я спазарих добре. И макар растението да не беше в идеален вид, тази година се поправи и се разхубави. :-)
Публикувай отговор

Обратно към “Други цветарски теми”