Кучета, котки и други любимци

За домашните и дивите животни
Публикувай отговор
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31780
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1137 пъти
Получил благодарност: 2778 пъти

Re: Кучета, котки и други любимци

Мнение от Мария Николова »

Албена написа:Изображение

Изображение

Да опитаме дали е здрав новия хамак ! :D
Напоследък подреждам детето все в темата за домашните любимци. :angelche:
:lol: :lol: :lol: Албенче, най-любимия домашен любимец е детето, нали! :gush: :liubov2:

Тити, сама открих топлата вода, не се кахъри! :ieeee: И на закучилите се снимки (вече опрвени) виж онзи въдичар с висналото дънце на гащите, :lol: вече като спайдермен. ;)
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
verji
Кафе машина
Мнения: 3343
Регистриран на: Дек 2, '09, 14:40
Местоположение: Плевен

Re: Кучета, котки и други любимци

Мнение от verji »

Ами как да разделиш дете от куче?! :hmmm: Това е мисия невъзможна :hihihi:
Аватар
Албена
Кафе машина
Мнения: 4526
Регистриран на: Фев 2, '10, 09:57
Местоположение: Габрово

Re: Кучета, котки и други любимци

Мнение от Албена »

verji написа:Ами как да разделиш дете от куче?! :hmmm: Това е мисия невъзможна :hihihi:
Вярно е! Голяма комбина са и са окупирали хамака .Дъщеря ми каза ,че през зимата ще е свободен! :lol:
Аватар
Titi
Чист кофеин
Мнения: 7181
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:51
Местоположение: София

Re: Кучета, котки и други любимци

Мнение от Titi »

Кенди получи за подарък нова играчка - кучето Дончо. Около три пъти по-голям от нея. Идеята беше да й стане нов приятел. Около 10 минути се въртя около него с подвита под гъза опашка, след което установи, че не мърда и реши да сложи начало на приятелството им като го .... абе как да го кажа по-тактично :hmmm: не мога да измисля тактична дума :lol: , сами ще се досетите :lol:
Изображение
Приключенията на Тити дългото чорапче http://titidulgotochorapche.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
rumivarna
Кафе машина
Мнения: 3564
Регистриран на: Сеп 20, '10, 14:57

Re: Кучета, котки и други любимци

Мнение от rumivarna »

Тити, Кенди не беше ли момиче или аз се обърках нещо :lol: :lol: :lol:
Бени, дъщеря ти се чувства много, ама много щастлива! Казвам го това като констатация какво е да имаш куче като дете! Който е нямал, а много е искал, знае това :D Пораснала съм с животинки около нас, най-вече котки, но мечтата за куче осъществих доста късно (с неуспешни по-раншни опити, разбирасе :mrgreen: ),чак на 31-а. :D
Нека винаги да е толкова щастлива :stiskam: :stiskam: :stiskam:
Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили Титаник.
http://rumivarna60.snimka.bg/?user,albums" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Titi
Чист кофеин
Мнения: 7181
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:51
Местоположение: София

Re: Кучета, котки и други любимци

Мнение от Titi »

rumivarna написа:Тити, Кенди не беше ли момиче или аз се обърках нещо :lol: :lol: :lol:
Ами за момиче я водят ветеринарите, но незнам защо не пропуска да ..... всичко, което не се съпротивлява :lol: :lol:

Бени, разтапящи снимки!
Приключенията на Тити дългото чорапче http://titidulgotochorapche.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
leti_at
Кана кафе
Мнения: 507
Регистриран на: Май 22, '10, 00:00
Местоположение: Plovdiv

Re: Кучета, котки и други любимци

Мнение от leti_at »

Не знам дали мога да пиша тук по този въпрос,но..
На моя колежка й се е споминала сиамската котка, от старост -на 17 години. Тя е влюбена в сиамките, но за съжаление не може да си купи нова. Ако някой има женско малко сиамче като подарък за нея, много ще я зарадва. Гарантирано е,че на котето няма да му липсват любов и грижи. Тя живее в Асеновград. Ако някой може да направи това добро дело, нека ми пише на лични,за да му дам телефона й. Поздрави! :liubov:
http://letiat.snimka.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
nel4o
Баш кафе майстор
Мнения: 2554
Регистриран на: Ное 23, '09, 21:38

Re: Кучета, котки и други любимци

Мнение от nel4o »

Titi написа: Ами за момиче я водят ветеринарите, но незнам защо не пропуска да ..... всичко, което не се съпротивлява :lol: :lol:
При кучките таковата е израз на подчиняване на съответния обект на внимание. Моята клати всичко наред - от немски овчарки до по-дребни породи, както мъжки така и женски. :lol: :lol: :lol: Естествено се и сбива от време на време, защото не всеки обича да го заклещорват така... ама това са подробности :sgiggle:
кирилица не е на съседа Киро жена му...

http://raphaelholisticjewelry.com/
Аватар
ZAPLESKA
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1360
Регистриран на: Май 2, '10, 18:53
Местоположение: до Пловдив
Обратна връзка:

Re: Кучета, котки и други любимци

Мнение от ZAPLESKA »

бясна съм и ми иде да избия всичко наред..не знам аз ли съм идиот или околните не са в ред ама да нараняваш с действие или бездействие животно ми се струва ненормално а точно собствената ми рода са такива...
ИзображениеИзображениеИзображение
libra
Наркоман
Мнения: 11646
Регистриран на: Дек 13, '09, 08:51
Дал благодарност: 96 пъти
Получил благодарност: 67 пъти

Re: Кучета, котки и други любимци

Мнение от libra »

Изображение
Амур.Любов моя.
Публикувай отговор

Обратно към “Домашни любимци и зоосвят”