огромни снимки

Тук пишете всичко, което виждате като проблем или бихте искали да се смени. Отваряйте нова тема за всеки проблем - след като го оправя, ще трия съответната тема.
незабравка

огромни снимки

Мнение от незабравка »

Чудя се какво се е случило със снимките ми в темата нашите градини.Когато ги поствах излязоха нормални,пък сега са много увеличени,като под лупа.Дали е от моя компютър?
Аватар
joannka
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1873
Регистриран на: Сеп 30, '10, 17:24
Местоположение: Плевен

Re: огромни снимки

Мнение от joannka »

Не е! :dovolen:
И при мен е така,а предполагам и при другите.
Равик е правила разни корекции и т.н. по форума...
И това ще го оправи ,но когато има време.Споко. :tzeluvka:Повредата не е "в твоя телевизор" :liubov:
Изображение Изображение Изображение

ИзображениеFlowers feed the soul...
Happiness is a decision.You are as happy as you decide to be!
Аватар
admin
Site Admin
Мнения: 544
Регистриран на: Ное 23, '09, 14:50

Re: огромни снимки

Мнение от admin »

Ееех, четете и другите теми де. :) В другата тема обясних. Ще го оправя и това. :)
Аватар
admin
Site Admin
Мнения: 544
Регистриран на: Ное 23, '09, 14:50

Re: огромни снимки

Мнение от admin »

Така, в момента вече би трябвало да ви работи и намаляването на картинките, когато снимките са твърде големи и увеличаването на картинките, когато кликнете върху намалена картинка.
Има ли някой, при който това да не работи и ако има, напишете ми моля браузъра, който ползвате и версията му? Мерси.
Аватар
botan
Наркоман
Мнения: 10776
Регистриран на: Ное 23, '09, 22:06
Местоположение: София, умерен източнобалконски климат с високи годишни амплитуди
Дал благодарност: 243 пъти
Получил благодарност: 460 пъти
Обратна връзка:

Re: огромни снимки

Мнение от botan »

Не знам дали е проблем или така трябва да си бъде, но във форума снимките са намалени както си му е реда, а в сърча излизат максимален размер. :hmmm:
Някой беше се възхитил на лалетата на Джони и като натиснах прегледай всички мнения всички снимки ми излязоха максимален размер.
Insta: ex_hort
Аватар
ravik
Кафе машина
Мнения: 4636
Регистриран на: Ное 23, '09, 16:09
Получил благодарност: 2 пъти

Re: огромни снимки

Мнение от ravik »

botan написа:Не знам дали е проблем или така трябва да си бъде, но във форума снимките са намалени както си му е реда, а в сърча излизат максимален размер. :hmmm:
Някой беше се възхитил на лалетата на Джони и като натиснах прегледай всички мнения всички снимки ми излязоха максимален размер.
Проблем трябва да е.... Ще погледна, но модификацията за намаляването на картинките беше с автоматична инсталация този път и май трябва да извадят нова нейна версия първо. Ще погледна дали не мога ръчно да го оправя.
Недей спа! Отивай на SPA!
Цветята ми: http://community.webshots.com/user/ravique
Аватар
bistreto
Кафе с мляко
Мнения: 238
Регистриран на: Мар 26, '12, 21:14
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: огромни снимки

Мнение от bistreto »

Все още е така и във форума, например като кликна на "цитирай" ако цитатът включва снимка - тя е в огромер р-р, а преди два дена качвах мои снимки за разпознаване на кълнове - в темата за бегонииге и се качиха по-големи отколкото ги бях сайзнала.
"Същественото е невидимо за очите ..."
Публикувай отговор

Обратно към “Технически проблеми и предложения”