Пролетна Флора 2012

Публикувай отговор
denitsavm

Re: Пролетна Флора 2012

Мнение от denitsavm »

Мария :ieeee: Дано си намериш компания :stiskam: За мен това ще остане като мечта на заден план, пък като порасне моя Ники ще видим :nod:
Аватар
vodo-leika
Кафе машина
Мнения: 4962
Регистриран на: Ное 25, '09, 20:29

Re: Пролетна Флора 2012

Мнение от vodo-leika »

Айдеее, не остана! :ieeemyzh: :ieeemyzh:
denitsavm

Re: Пролетна Флора 2012

Мнение от denitsavm »

Ще има ли среща или да се спасяваме поотделно?
mama_li

Re: Пролетна Флора 2012

Мнение от mama_li »

Тази година не знам дали въобще ще стигна до флората. :snif: Както я направиха на г..а на географията.... :snif:
Аватар
vodo-leika
Кафе машина
Мнения: 4962
Регистриран на: Ное 25, '09, 20:29

Re: Пролетна Флора 2012

Мнение от vodo-leika »

Аз ще мина утре, но идея нямам по кое време.
Много тъпо, че я преместиха. И времето е хубаво, можехме поне кафенце пред НДК! :|
Аватар
vodo-leika
Кафе машина
Мнения: 4962
Регистриран на: Ное 25, '09, 20:29

Re: Пролетна Флора 2012

Мнение от vodo-leika »

Като гледам никой не е писал, та ще се разпиша.
Минах, явно съм непоправим оптимист, но ми хареса :lol: !
Отидох за луковици, взех си. С метрото ще е удобно след година. Имаше по-малко от преди, удобството е, че просто са накуп.
Имам си мини далии, една висяща бегония и нещо, чието име забравих, а в момента ме мързи да се присегна :lol: .
Джъчки - много повече от нещата в саксия.
Време за разглеждане + покупки = 15 мин. :nod:
Аватар
Galq 03
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1977
Регистриран на: Яну 22, '10, 16:47
Местоположение: Слънчев Бряг

Re: Пролетна Флора 2012

Мнение от Galq 03 »

Водолейче, не е важно времето за което си била, а удоволствието което си получила ;)
Чакаме снимки от тераса пълна с цветно изобилие :stiskam:
Еййй две щерки имам, нито една не се вълнува от цветя :evil:
Голямата наскоро започна работа в Метро / на Цариградско/ днес се чухме през обедната почивка, викам и прескочи до Флората, цял час имаш, тя не, та не :eeeh:
За 8-ми колегите и подарили цвете, според нея теменужка, прати ми снимка за консултация, ами иглика е :lol:
Математичка, какво да я правя, толкова разбира от китки :liubov:
Мери, виж на какво попаднах, ако не си тръгнала, ще пропуснеш лалетата :snif:
http://gradinata.bg/index.php?page=news&news_id=70" onclick="window.open(this.href);return false;
Много ми се ще да посетя някакво такова изложение :nod: , мъжО и той ми е обещал подобна екскурзия :ieeee: / ходили сме до Прага заради футбол, така ,че няма къде да мърда ;) / ама пролет- лятото ни е сезон, можем да се поогледаме за нещо в късна есен :stiskam:
Не се знае коя есен обаче :lol:
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31689
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1031 пъти
Получил благодарност: 2432 пъти

Re: Пролетна Флора 2012

Мнение от Мария Николова »

Гале, благодаря ти, мила! :liubov:

Но няма да свАря 22-27 март в никакъм случай. :eeeh:
С няколкото поръчки, които чакаме, от притеснение ще имам топка в корема. :twisted: Вие ще си садите китките, а аз ще се размотавам на метлата. :svekurva: Няма да го слушам аз Ники ІІ !!! Никакви пролетни поръчки догодина и още от февруари ще си осигуря билети. Поне 2 петилетки планирам да съм все такава читава, така че догодина няма фатално да съм закъсняла ;) :angelche: :ieeee:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
Galq 03
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1977
Регистриран на: Яну 22, '10, 16:47
Местоположение: Слънчев Бряг

Re: Пролетна Флора 2012

Мнение от Galq 03 »

;) :daaa:
Аватар
Denis
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1358
Регистриран на: Юли 11, '10, 16:48

Re: Пролетна Флора 2012

Мнение от Denis »

За първи път от... и аз не знам вече от колко години - ще пропусна Флората- просто така се случи...
Сега разбирам и къде е -и защо са я преместилии от НДК - на нам къде си-дето щяло да има някога си спирка на метрото :hmmm:
Не, че в случая това ме бърка- но в тая д-ва тъпотиите са толкоз бързо случващи се напоследък, че не мога да им хвана ни началото-ни края, ни кое е първо-последно. Дано не съм изпуснала нищо :hmmm: Пардон нещо невиждано досега :lol:
Как можеш да знаеш какво искаш, докато не получиш каквото искаш и не видиш дали ти харесва?
Публикувай отговор

Обратно към “Други цветарски теми”