Пролетна Флора 2012

Публикувай отговор
Аватар
Denis
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1358
Регистриран на: Юли 11, '10, 16:48

Re: Пролетна Флора 2012

Мнение от Denis »

Мария, не са ми казали до довечера, а просто-да уточня някои неща бързо сега, за да пуснат макс бързо оферта до 1-2дни.
Мисля, че цената на нощувката също има значение, защото спец за Кьокен. той е отворен от-до, докато цъфтят лалетата и..., нещо като фестивала във Венеция, ако е за цветя-примерно Челси /тук има запознати съфорумки, аз там не съм била и не знам/ и съотв за някакъв срок има струпване на любопитни туристи и интересните цени на нощувки бързо се изчерпват, колкото повече се приближаваме към началото на изложението.
Аз вече импровизирах, че пак ме питаха- и за автобус напр./иначе там внече- е близо до Амстердам/ и 4нощувки-което си е ок.5 дни все пак.
Това за буса-не знам, не ми е ясно, знам от познати, че са ползвали до разл.европ.дестин. такива-правят си група, даже с екскурзовод и т.н.
Аз по дълги дестинации последно с автобус -непр.преход /колата е друго нещо/ съм пътувала до Париж преди точно 15 и полов.години и 3 дни не можах да се освЕстя, но компанията ми не беше от градинарки-цветарки :hihihi: , така че това не ме притеснява.
Как можеш да знаеш какво искаш, докато не получиш каквото искаш и не видиш дали ти харесва?
Аватар
mileni
Чист кофеин
Мнения: 5149
Регистриран на: Ное 30, '09, 14:43
Дал благодарност: 229 пъти
Получил благодарност: 82 пъти

Re: Пролетна Флора 2012

Мнение от mileni »

Накъде отишла темата,аз понеже не се интересувам от Флората и все я подминавам :dovolen:
Да кажа само,че за Кьокенхоф ,не е необходимо да се вземат предварително билети,за вход.
Също така да споделя,че началото на май ,вече няма нарциси/не е болка за умиране/,може да се видят лалета ,рододендрони и много други луковични.
Със самолет е по-бързо и удобно,обаче пък с друг транспорт,пътьом може и разни розови градинки да се поразгледат :hihihi:
Последно промяна от mileni на Фев 7, '12, 18:28, променено общо 1 път.
Пусни хляба си по водата и ще го намеpиш не след много дни.
http://mileni.snimka.bg/flowers/lyato-2013.762771" onclick="window.open(this.href);return false;
https://picasaweb.google.com/101763371167451658448/201502" onclick="window.open(this.href);return false;
denitsavm

Re: Пролетна Флора 2012

Мнение от denitsavm »

На мен пък не ми е зор за Лалетата, а за Венло, не че не искам да видя лалета, но предпочитам от средата на юни и по-натам да гледам всякакви китки :nod: Както казах трудно ще отида където и да било... но може пък и да стане.

Аз лично мисля, че със самолет във всички случай ще е или по-евтино или еднакво като цена като се вземат предвид всякаквите такси, застраховки, спане в Австрия :hmmm: , гориво...
dal

Re: Пролетна Флора 2012

Мнение от dal »

по принцип съм за Венло
не че не обичам лалета
просто не мога да хукна април /май , великден , рожден ден , семейни празници през два три дена....
лятото е добре , за флориадата билети може и онлайн да се купят -25 евра на ден за възрастен , имаше и карти за няколко дена /има сайт в гугъла/
самолет е за предпочитане и за мен + две нощувки там и айде обратно
р.р. и лотум едвам ме нави! :D
Последно промяна от dal на Фев 7, '12, 18:45, променено общо 1 път.
libra
Наркоман
Мнения: 11642
Регистриран на: Дек 13, '09, 08:51
Дал благодарност: 90 пъти
Получил благодарност: 62 пъти

Re: Пролетна Флора 2012

Мнение от libra »

Писах в другата тема,но никой не ми обърна внимание:
Венло и Лотум са на 10 км,доколкото можах да видя по картата.Около 10-13 август има розарско изложение в Лотум.То се прави на всеки 2 години.Двете изложения са по -интересни за мен от лалета.
Първо трябва да се разберем за къде ще се ходи ,за какво време ,спане и т.н.Имайте предвид ,че Холандия е на 2000 км.Това правят два дни по 11 часа път в двете посоки.
Ако е със самолет веднага възниква въпросът за вътрешния транспорт .-Лалетата са близо до Амстердам и може да се атакува самосиндикално.
Лотум И Венло са в обратната южна страна-минава се обратно почти цяла Х.
Ако някой иска да ходи до лалета, има Last minute за 230 Е с две нощувки до Амстердам.Евентуално единия ден да се отиде до парка.
http://posoka.com/exkurzii_pochivki/excid_8403.phtml" onclick="window.open(this.href);return false;
Ще потърся и други предложения ,аз ходих с друга фирма,ще питам коя е била.
Аватар
Denis
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1358
Регистриран на: Юли 11, '10, 16:48

Re: Пролетна Флора 2012

Мнение от Denis »

libra написа:Писах в другата тема,но никой не ми обърна внимание:...
Ако някой иска да ходи до лалета, има Last minute за 230 Е с две нощувки до Амстердам.Евентуално единия ден да се отиде до парка.
http://posoka.com/exkurzii_pochivki/excid_8403.phtml" onclick="window.open(this.href);return false;
Ще потърся и други предложения ,аз ходих с друга фирма,ще питам коя е била.
Либра, коя е другата тема, аз чета в събота или неделя, колкото мога, пропускам много неща.
Как можеш да знаеш какво искаш, докато не получиш каквото искаш и не видиш дали ти харесва?
denitsavm

Re: Пролетна Флора 2012

Мнение от denitsavm »

Темата е за Изложбите в Челси
Аватар
tsany
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1412
Регистриран на: Яну 3, '11, 15:59
Местоположение: София

Re: Пролетна Флора 2012

Мнение от tsany »

СПЕЦИАЛИЗИРАНО ИЗЛОЖЕНИЕ "ФЛОРА" 14.03-18.03.2012г.
Интер Експо Център
От 14 до 18 март 2012 г.
Всеки ден от 10 до 19 часа!
ще се проведе 36-ото издание на Специализираната Изложба ФЛОРА
ВХОД СВОБОДЕН!
тел. за контакти: 02/ 989 37 56

Организатор: Юпи Експо
ИРИСИ 2017
http://tzany.snimka.bg/advertising/2017.949279" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
zeleno
Наркоман
Мнения: 13718
Регистриран на: Ное 23, '10, 15:59
Дал благодарност: 202 пъти
Получил благодарност: 399 пъти

Re: Пролетна Флора 2012

Мнение от zeleno »

Ако иметрото пуснат дотогава.... :mrgreen:
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31690
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1033 пъти
Получил благодарност: 2438 пъти

Re: Пролетна Флора 2012

Мнение от Мария Николова »

Днес разказах на Ники ІІ за "Мечта, наречена Кикенхоф", която бях отдалечила зад изграждането на място "Бира-скара". За догодина. Според него е по-важно първо да видя "Кикенхоф", още докато имам повече време до ами, до стоте. :lol: Защото "Бира-скара" може да се строи, даже и да съм седнала на стол.
Ами да, едва ме нави! :sgiggle: :sgiggle: :sgiggle: Още повече, че в Амстердам ще ме посрещне негов приятел, който се чувства задължен към Ники.

И сега ще се ослушвам за компания от интересуващите се в темата. Или сама да си яхвам метлата. ;) :lol:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Публикувай отговор

Обратно към “Други цветарски теми”