Царицата на цветята 2011

Публикувай отговор
Аватар
mileni
Чист кофеин
Мнения: 5149
Регистриран на: Ное 30, '09, 14:43
Дал благодарност: 229 пъти
Получил благодарност: 82 пъти

Re: Царицата на цветята 2011

Мнение от mileni »

A.Face,една от най-любимите ми рози.От нея ми дойде идеята ,за лилавото кътче.
Изображение
пак тя,заедно с неизвестната
Изображение
D.Delight
Изображение
Sweet dream,много цъфтя,достигна 50см височина,въпреки ,че пътува до Бангладеш :D
Изображение
останалите в албума,да не ви досаждам
Пусни хляба си по водата и ще го намеpиш не след много дни.
http://mileni.snimka.bg/flowers/lyato-2013.762771" onclick="window.open(this.href);return false;
https://picasaweb.google.com/101763371167451658448/201502" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
greeneyed
Наркоман
Мнения: 10040
Регистриран на: Ное 30, '09, 15:11
Местоположение: 550 м н.в., в полите на Средна гора
Дал благодарност: 629 пъти
Получил благодарност: 1125 пъти

Re: Царицата на цветята 2011

Мнение от greeneyed »

Чудесни са,mileni, добре гледани, обилно цъфтящи! :dovolen:
Не искайте много- не можете да му платите цената... Ванга

моите цветя
Аватар
Debi
Баш кафе майстор
Мнения: 2074
Регистриран на: Ное 28, '09, 09:53

Re: Царицата на цветята 2011

Мнение от Debi »

Прекрасни са Милени! :liubov:
denitsavm

Re: Царицата на цветята 2011

Мнение от denitsavm »

Чудесни са, Милени :ieeee: Размечтах се за лято :angel2: И да показваш повече снимки :svekurva:
Аватар
desiyoto
Кафе машина
Мнения: 3352
Регистриран на: Яну 30, '11, 16:39
Местоположение: софия
Обратна връзка:

Re: Царицата на цветята 2011

Мнение от desiyoto »

Браво Миленче, аз пък искам да ми "досаждаш" по-често :D Ейнджъл фейса е страхотна,твоя резник е боднат и дано догодина я имам и аз :tzeluvka:
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31689
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1031 пъти
Получил благодарност: 2427 пъти

Re: Царицата на цветята 2011

Мнение от Мария Николова »

Браво, Милени! :daaa: :ieeee:
A.Face,една от най-любимите ми рози.От нея ми дойде идеята ,за лилавото кътче.
Това ме подсети да ви кажа.
Когато започнах да си правя "градина", очертах "бяла фигура", от която излизаха с криволичене три фигури: "жълто-оранжева", "червено-розова" и "лилаво-синя". То бяха години на велико разместване. Няма пек, няма замръз за местенето. :lol: Самозасяла се розова богородичка в жълтата фигура и се вижда чак като цъфне... :twisted: А кампанулите медуми чак на второто лято се вижда къде цъфтят ... :eeeh: Всеки цвят да върви във фигурата си. :D Накрая ми омръзна глава да не мога да дигна от разнасяне на китки и садене.
В остатъка от тогавашната градина и до сега преобладават съответните багри. :dovolen:

Май Елиза сега с подобна идея реди градината си. :angelche:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
Elyza
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1717
Регистриран на: Сеп 15, '10, 23:18

Re: Царицата на цветята 2011

Мнение от Elyza »

Прекрасни рози имаш, Милени.
Да, аз съм писала за моите градини. Определено не съм художник и много трудно правя съчетания. Идеята да оформя градини на цветове направо ме спаси от шаренията. А и 2-те къщи естествено обособиха 4 градини- 2 фронтални към улицата/розова и синя/ и 2 в задните дворове. Между тях е цветно асорти. ;)
Получи се чудесно. Снимки догодина.
Аватар
mileni
Чист кофеин
Мнения: 5149
Регистриран на: Ное 30, '09, 14:43
Дал благодарност: 229 пъти
Получил благодарност: 82 пъти

Re: Царицата на цветята 2011

Мнение от mileni »

Благодаря ви ,за добрите думи :tzvetentze:
Мария,те моите рози са разделени на кътове,оранжев,лилаво,с примес,малък на жълто-зелено :lol: ,уж червено,но нито Тес ,нито Munstead Wood ,са такова червено,затова бабината роза седи ,не на мястото си там.Ясно ми е,че догодина живи -здрави,пак ще местя ,като халтава :lol: дала съм им време ,да се засрамят и почервенеят малко,макар ,че M.Wood и така ми харесва много цвета.
Имам и едно кътче,асорти ,дето е писала Елиза,там е шарения до шия :lol: ,слагам бели ,други цветя и мисля ,че ще се реши този проблем.Това ще се види догодина.
Пусни хляба си по водата и ще го намеpиш не след много дни.
http://mileni.snimka.bg/flowers/lyato-2013.762771" onclick="window.open(this.href);return false;
https://picasaweb.google.com/101763371167451658448/201502" onclick="window.open(this.href);return false;
Публикувай отговор

Обратно към “Рози”