Мненията не се появяват???

Тук пишете всичко, което виждате като проблем или бихте искали да се смени. Отваряйте нова тема за всеки проблем - след като го оправя, ще трия съответната тема.
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Мненията не се появяват???

Мнение от calico »

Вече няколко пъти ми се случва, от различни компютри. Пиша мнение, изпращам го, всичко нормално, в списъка на темите най-отзад се вижда че последното мнение е от калико, а мнението го няма????
само на мен ли се случва?

освен това като използвам опцията *виж всички мнения на потребителя*, то мнението е там, в списъка, има началната част от него. Обаче като опитам да отида на мнението, няма го, не е в темата?
Защо?
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31691
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1034 пъти
Получил благодарност: 2449 пъти

Re: Мненията не се появяват???

Мнение от Мария Николова »

Забелязах го! Бе, отварях 3-4 пътя преди няколко дни да ти прочета мнението. Ха, дано някъде да се е заиграло и по-късно да се появи... :hihihi: Така и не се появи. Въпреки, че продължаваше да стои ника ти за последно мнение в подтемата.
Това беше единствен случай. Чист куриоз.! :D
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Мненията не се появяват???

Мнение от calico »

на мен ми се е случило поне 3-4 пъти.
също и на друг съм опитвала да прочета мнение дето го няма, ама съм си мислила че човека го е изтрил.
явно не е обаче.

то, ако само си чеша езика и давам акъл, загуба няма, ама някой път питам нещо и аз съм тая дето търси акъл, и тогава ми е важно да ми се появи мнението.

Равик ще каже що тъй става
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Публикувай отговор

Обратно към “Технически проблеми и предложения”