Грим и декоративна козметика

За здрав дух в здраво тяло - здравословно хранене и въпроси, диети, съвети за красота.
Satori
Баш кафе майстор
Мнения: 2638
Регистриран на: Ное 23, '09, 20:14

Re: Парфюми

Мнение от Satori »

ida_ili64 написа:Ботане,има грим и-грим.
Така е. Мама ме е учила, че идеалният грим трябва да променя визията, но да не личи самият той. Да го има, ама все едно да го няма. Също така хубавият грим /включващ качествен продукт, добре подбрн за съответния тен и правилно дозиран/ не цапа много, освен ако не награбиш някого веднага, след като се е гримирал - тогава е напълно възможно да се понамацаш с фондьотен.
Аватар
toni
Кафевар/ка/
Мнения: 900
Регистриран на: Ное 29, '09, 21:45
Местоположение: София

Re: Парфюми

Мнение от toni »

Ботан бърка декоративната козметика с грима. То на неговата възраст си се покриват, та ще почака няколко год. да открие разликата.
Аватар
ravik
Кафе машина
Мнения: 4636
Регистриран на: Ное 23, '09, 16:09
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Парфюми

Мнение от ravik »

toni написа:Ботан бърка декоративната козметика с грима. То на неговата възраст си се покриват, та ще почака няколко год. да открие разликата.
Мъжете никога не я откриват тази разлика според мен. :lol:
Хубавият и добре поставен грим нито цапа, нито си личи. Само тежкият вечерен грим е нормално да се забелязва, ама там се търси друг ефект. :nod:
Недей спа! Отивай на SPA!
Цветята ми: http://community.webshots.com/user/ravique
lila
Чист кофеин
Мнения: 8112
Регистриран на: Ное 24, '09, 16:28
Получил благодарност: 1 път

Re: Парфюми

Мнение от lila »

ravik написа:
toni написа:Ботан бърка декоративната козметика с грима. То на неговата възраст си се покриват, та ще почака няколко год. да открие разликата.
Мъжете никога не я откриват тази разлика според мен. :lol:
Хубавият и добре поставен грим нито цапа, нито си личи. Само тежкият вечерен грим е нормално да се забелязва, ама там се търси друг ефект. :nod:
Мда - и като започнат да развиват едни теории за естествените жени с естествени миризми - просто да си умреш от смях вътрешно. А периферното им зрение и обоняние как е ориентирано към по-неестественото.... :hihihi: :hihihi: :hihihi:
Аватар
zmei4o
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1771
Регистриран на: Дек 1, '09, 14:28
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Re: Грим и декоративна козметика

Мнение от zmei4o »

от всички видове грим най ми е гот :) Gothic :D

Изображение
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11814
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 148 пъти
Получил благодарност: 189 пъти
Обратна връзка:

Re: Грим и декоративна козметика

Мнение от johnstalker »

Подгрепям! :daaa:
Аватар
toni
Кафевар/ка/
Мнения: 900
Регистриран на: Ное 29, '09, 21:45
Местоположение: София

Re: Грим и декоративна козметика

Мнение от toni »

И аз :daaa:
Аватар
mal4o_vasil4o
Кана кафе
Мнения: 569
Регистриран на: Дек 2, '09, 17:26

Re: Грим и декоративна козметика

Мнение от mal4o_vasil4o »

Единствения грим,който може да се види по мен е спиралата,и то не винаги.Не обичам тежък грим,а и не ми харесва как изглеждам.По едно време слагах и пудра,заради проблемната си кожа,но вече и това не ползвам.Обичам естествения чар и красотата,било то и неподчертана дори и с гланц за устни,странна жена съм :hihihi:
Изображение
Аватар
maili
Кафевар/ка/
Мнения: 988
Регистриран на: Дек 13, '09, 13:03

Re: Грим и декоративна козметика

Мнение от maili »

Аз пък преди 10години много се гримирах :D ,особено наблягах на очите и то с мноого черно :twisted: (това е когато ходех на дискотика естествено)Сега ми е много чудно това ми поведение :hmmm: Фондьотен си слагам щото имам лунички,а не ги ща.Е,и други ама не както преди.
Аватар
AlexaS
Виенско кафе
Мнения: 365
Регистриран на: Ное 26, '09, 22:50

Re: Грим и декоративна козметика

Мнение от AlexaS »

johnstalker написа:Подгрепям! :daaa:
Дааа, вие мъжете харесвате готик стила в гримирането - опушения и мязащ на вамп в сурата. Не си ли се замислял откъде е придобит този афинитет? Разсъждавам си: ти си плашеща мадам, но аз съм по - силен физически, сиреч дявол си, но аз два дявола.
Факт - няма мъж, който да не харесва вечер жена с очертани, дали с кохл, дали с очна линия жена.
Публикувай отговор

Обратно към “Здраве и красота”