Шофьорски курсове

За да не седим само пред компютрите ;-)
Аватар
ptiholov
Кафе машина
Мнения: 3594
Регистриран на: Ное 29, '09, 22:18
Местоположение: Бургас
Дал благодарност: 15 пъти
Получил благодарност: 595 пъти

Re: Шофиорски курсове

Мнение от ptiholov »

Иве,не издребнявай. ;)
Аватар
Iveto
Kафенце
Мнения: 32
Регистриран на: Дек 13, '09, 10:38

Re: Шофиорски курсове

Мнение от Iveto »

ptiholov написа:Иве,не издребнявай. ;)
Никога :D
Аватар
дарето74
Дълго кафе
Мнения: 116
Регистриран на: Дек 12, '09, 19:54

Re: Шофиорски курсове

Мнение от дарето74 »

Titi написа:Като начало поправи грешките в заглавието на темата :nod:
Много добре знам, че се пише с ер малък, но можеш да ми помогнеш като ми кажеш и къде се намира на клавиатурата.
Нелчо, казаха ми, че в интернет имало грешки при решаването на листовки. Затова не смея.
Satori
Баш кафе майстор
Мнения: 2638
Регистриран на: Ное 23, '09, 20:14

Re: Шофиорски курсове

Мнение от Satori »

дарето74 написа:
Titi написа:Като начало поправи грешките в заглавието на темата :nod:
Много добре знам, че се пише с ер малък, но можеш да ми помогнеш като ми кажеш и къде се намира на клавиатурата.
Нелчо, казаха ми, че в интернет имало грешки при решаването на листовки. Затова не смея.
Още вчера помолих Админа да поправи заглавието. На фонетичната ер малък се намира на "Х", а на БДС - на лат. А. Търсете тия букви по-упорито бе хора! :daaa:
Аватар
дарето74
Дълго кафе
Мнения: 116
Регистриран на: Дек 12, '09, 19:54

Re: Шофиорски курсове

Мнение от дарето74 »

Благодаря.
Аватар
bouquet
Чист кофеин
Мнения: 7054
Регистриран на: Дек 9, '09, 22:02
Получил благодарност: 1 път

Re: Шофиорски курсове

Мнение от bouquet »

Прочетох правилника 1 път и след това 3 пъти реших всички листовки./Взех си изпита от раз с 1 грешка.Мисля, че е достатъчно да минеш листовките дори само 2 пъти.Само изглежда труден изпита.И аз като започнах не знаех знаците, но лесно се учат.На мен само регулировчика ми беше труден, ама ако има кой да ти го обясни....
Търся добри хора
Аватар
mucunka
Кафе машина
Мнения: 3128
Регистриран на: Ное 29, '09, 18:57
Местоположение: София,Световрачене
Дал благодарност: 19 пъти
Получил благодарност: 33 пъти

Re: Шофиорски курсове

Мнение от mucunka »

Изпитът не е никак труден,но не става само със зубрене на листовките.Има логика и когато се разберат принципите на организиране на движение и всичко си идва на място.Най-важният резултат е,че веднъж научени,нещата никога не се забравят.Лошото е,че и в случаите,когато си пътник,пак учавстваш активно в движението,че и забележки правим на половинките си.А мъжете как го обичат това,не е истина просто,особено ако са професионални шофьори.Веднага го вземат на чест :lol:
АКО ИСКАШ ДА СЕ ПОЧУВСТВАШ БОГАТ,ПРОСТО ПРЕБРОЙ ВСИЧКИТЕ СВОИ НЕЩА,КОИТО НЕ СИ КУПИЛ С ПАРИ.
http://mucun72.snimka.bg/daily/dostignata-mechta.752721
моите цветя
моите гоблени
Аватар
AlexaS
Виенско кафе
Мнения: 365
Регистриран на: Ное 26, '09, 22:50

Re: Шофиорски курсове

Мнение от AlexaS »

Ами аз първо четох закона като художествена литература, с все административните му разпоредби, после правилника за приложение. Знаците са логични, но трябва да се погледнат в движение. Има и въпроси, които трябва да се наизустят. Няма начин. Може и да ви се стори смешно, но шофирам от има - няма 13-14 години и съм забравила ситуирането на регулировчика, а тогава ми беше лесно по картинка.
Аватар
nel4o
Баш кафе майстор
Мнения: 2554
Регистриран на: Ное 23, '09, 21:38

Re: Шофиорски курсове

Мнение от nel4o »

mucunka написа:Лошото е,че и в случаите,когато си пътник,пак учавстваш активно в движението,че и забележки правим на половинките си.А мъжете как го обичат това,не е истина просто,особено ако са професионални шофьори.Веднага го вземат на чест :lol:
Леле, да знаеш какви скандали съм си просила с това :lol:
кирилица не е на съседа Киро жена му...

http://raphaelholisticjewelry.com/
Аватар
margilota
Kъсо кафе
Мнения: 99
Регистриран на: Ное 30, '09, 23:17
Обратна връзка:

Re: Шофьорски курсове

Мнение от margilota »

Не ми е за хвалба ,но аз например неможах да прочета целият правилник.
Постоянно досаждах на инструктора с въпроси през цялото време и исках всичко да ми обяснява.И последните два дни преди изпита помолих моето Патенце - бивш "милиционер" - да ми разясни въпросите в листовките.
Накрая установих ,че въпросите са едни и същи формулирани по различен начин. Помоли някой шофьор да ти помогне. :stiskam:
http://margilota.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Публикувай отговор

Обратно към “Спорт, адреналин или просто разходка”