Електронна машина за борба с насекоми

Модератор: Миша

easysafe
Kафенце
Мнения: 2
Регистриран на: Ное 25, '10, 18:15

Електронна машина за борба с насекоми

Мнение от easysafe »

Моите хобита са цветята и готвенето,но това лято се сблъсках с проблем наличието на всякакъв вид гадини , най вече хлебарки . Целия вход сабирахме пари за премахването им защото това беше направо кошмар . Не отричам, наистина броя на гадините намаля , но не напълно. Тогава реших да се заинтересовам върху електронните машини за премахване на вредители и се натъкнах на този артикул http://aukro.bg/item1338538019-riddex-p ... elite.html" onclick="window.open(this.href);return false; . Имам го от 3 месеца и в апартамента ми не съм видял никакви гадини от тези с които се сблъсках преди тези 3,4 месеца а тогава в къщи беше цял развъдник . Видях същата машина и по телевизията с двойно надвишена цена ! Искренно се надявам ако съм помогнал на хора с подобни проблеми.
el pistolero
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1098
Регистриран на: Ное 29, '09, 23:15
Местоположение: Бургас

Re: Електронна машина за борба с насекоми

Мнение от el pistolero »

5 лева в магазин за китайски стоки тип за "1 лев". Освен, че гони вредители, успешно пържи и човешки мозъци :nod:
Лимонът по форма е жълт.

Теорията за съответствията, оформила се още в недрата на декадентството, е в основата на цялата естетика на символизма.
easysafe
Kафенце
Мнения: 2
Регистриран на: Ное 25, '10, 18:15

Re: Електронна машина за борба с насекоми

Мнение от easysafe »

Аз го видях в европейския телешоп за 35 евро
Аватар
NO CARRIER
Двойно кафе
Мнения: 157
Регистриран на: Яну 29, '10, 15:59
Местоположение: Пазарджик
Обратна връзка:

Re: Електронна машина за борба с насекоми

Мнение от NO CARRIER »

А аз мисля, че колегата просто си рекламира за нищо не ставащата стока.
http://natribu.org/bg/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Blue sky
Чист кофеин
Мнения: 5707
Регистриран на: Ное 23, '09, 15:35

Re: Електронна машина за борба с насекоми

Мнение от Blue sky »

не я знам тази машина и дали някой нещо рекламира, но пък разибрам желанието да се отървеш от разни гадове
аз неведнъж съм разказвала, как котките ме бяха довели до ръба на истерията и отчаянието - откакто се сдобих с електронния охранител, просто си реших от раз въпрос, който три години буквално ме подлудяваше :twisted: :twisted: :twisted:
ей такова устройство имам, гони ги с ултразвук и направо незнам какво щях да правя без него

Изображение
He who plants a garden, plants happiness
Аватар
ZAPLESKA
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1360
Регистриран на: Май 2, '10, 18:53
Местоположение: до Пловдив
Обратна връзка:

Re: Електронна машина за борба с насекоми

Мнение от ZAPLESKA »

NO CARRIER написа:А аз мисля, че колегата просто си рекламира за нищо не ставащата стока.
:daaa:
ИзображениеИзображениеИзображение
Публикувай отговор

Обратно към “Отглеждане, болести, вредители, неприятели и борбата с тях”