любимые наши русские

Или само и само да не сме си в къщи... ;)
Публикувай отговор
Аватар
Alien
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1929
Регистриран на: Май 24, '18, 17:43
Местоположение: София
Дал благодарност: 500 пъти
Получил благодарност: 846 пъти

Re: любимые наши русские

Мнение от Alien »

По случай рождения ден на Владимир Висоцки:

Аватар
мечтица
Кафе машина
Мнения: 4958
Регистриран на: Юли 4, '13, 08:31
Дал благодарност: 797 пъти
Получил благодарност: 1310 пъти

Re: любимые наши русские

Мнение от мечтица »

Ние си мислим, че Бог ни гледа отгоре, но той всъщност ни гледа отвътре - ЖИЛБЕР СЕСБРОН
alina
Двойно кафе
Мнения: 199
Регистриран на: Окт 7, '21, 14:38
Дал благодарност: 77 пъти
Получил благодарност: 137 пъти

Re: любимые наши русские

Мнение от alina »

Владислава Шпигарь , под псевдоним Влада Мирави, е хохлушка от Сибир, пее чалга. с надути устни, гърди .Смятам, че не струва да я предлат , като певица.Тя е за ресторанти с низко качество и пабове.
Аватар
мечтица
Кафе машина
Мнения: 4958
Регистриран на: Юли 4, '13, 08:31
Дал благодарност: 797 пъти
Получил благодарност: 1310 пъти

Re: любимые наши русские

Мнение от мечтица »

alina написа: Мар 21, '24, 08:56 Владислава Шпигарь , под псевдоним Влада Мирави, е хохлушка от Сибир, пее чалга. с надути устни, гърди .Смятам, че не струва да я предлат , като певица.Тя е за ресторанти с низко качество и пабове.
Алина,извинявай,но аз не съм питала твое мнение,това че ти не я харесваш,може да запазиш за себе си своите възгледи.
В тази тема не обсъждаме певци и тяхната манера на пеене.
Всеки качва това ,което му харесва.
Мирави не пее чалга,в нейните песни има съчетание на руски народни мотиви в современен стил.
А това че е "хохлошка'' за мен няма значение нация,важен е таланта на човека.
Не съм поклонник на чалга,но музика и песни в народен стил е друго нещо.
Никога не слушам Азис и му подобни,но обожавам да слушам Валя Балканска.
Преди няколко години се наложи да остана в Русия за една година,слушах нейните песни,представях че съм в Родопи и плаках.
Сега по съшия начин ме действа тази песен на Мирави.
Май не трябваще толкова емоциално да изливам чувства си,незнам дали ше ме разбереш.
Ние си мислим, че Бог ни гледа отгоре, но той всъщност ни гледа отвътре - ЖИЛБЕР СЕСБРОН
alina
Двойно кафе
Мнения: 199
Регистриран на: Окт 7, '21, 14:38
Дал благодарност: 77 пъти
Получил благодарност: 137 пъти

Re: любимые наши русские

Мнение от alina »

Ольга, хохлушка это не национальность.Это менталитет. Но если говорить о национальности, то Шпигарь украинка, из неблагополучной семьи и много врет в своих интервью., считая, что все ей будут верить. Но и это ее дело, если не перейдет границы дозволенного по закону..Вот , например, я не верю в искренность твоих слов. и не считаю тебя русской. Уж позволь в этот раз это сказать, потому что родилась в русской части страны, русском Севере. Вокруг меня были русские люди, и менталитет был одинаков, без значения какой цвет волос, какой цвет глаз, какое образование... Меня окружали искренние, добрые люди, не говорящие за спиной о человеке, не кляузничали и не были хабалками.Я не люблю хитрых, лживых , лицемерных людей и хамоватых..И не пиши больше мне, не обращайся ко мне. Мой пост не был обращен к тебе и можно было на него не отвечать. О "певице" знаю и ее биографию и много чего..Не стоит ее защищать. Нравится, твое дело. Некоторым нравится чалга.Это их дело.
И прошу, больше ко мне не обращаться.Из-за тебя я один раз уже ушла с этого форума.Только из-за тебя.
Могла бы это написать тебе в личном сообщении, но ты написала публично, потому и я отвечаю тебе публично.
Аватар
мечтица
Кафе машина
Мнения: 4958
Регистриран на: Юли 4, '13, 08:31
Дал благодарност: 797 пъти
Получил благодарност: 1310 пъти

Re: любимые наши русские

Мнение от мечтица »

Алина,благодаря за отговор,нямаше да пиша нищо,
ако ти беше писала на лични и имай уважение към форума,
тук се пише на български ,да може да бъде разбрано от всички.
За съжаление твоите глупости чета не само аз.
Извинявай ,не исках да те обидя,но ти сама го изпроси.
Мили съфорумци,искам да се извиня и пред вас че оспамихме темата,чувствам се много неудобно :oops:
Ние си мислим, че Бог ни гледа отгоре, но той всъщност ни гледа отвътре - ЖИЛБЕР СЕСБРОН
Аватар
Alien
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1929
Регистриран на: Май 24, '18, 17:43
Местоположение: София
Дал благодарност: 500 пъти
Получил благодарност: 846 пъти

Re: любимые наши русские

Мнение от Alien »

Момичета, не се карайте! По-добре пуснете клип/изпълнител, който харесвате. Така всеки ще си намери нещо за гледане.
пери
Виенско кафе
Мнения: 367
Регистриран на: Ное 28, '09, 20:30
Дал благодарност: 1055 пъти
Получил благодарност: 199 пъти

Re: любимые наши русские

Мнение от пери »

мечтица написа: Апр 17, '24, 23:20 Също имам и (Sorbus aucuparia)-офика.При нас му казваме рябина,има много песни за това дърво.
Публикувай отговор

Обратно към “Музика, концерти, кино, театри, купони”