Покана

Всичко за форумните срещи, празниците, традиции, снимки, фукня с подаръци и разбира се - честитки като стареем.
Публикувай отговор
Аватар
kalinka
Кана кафе
Мнения: 564
Регистриран на: Мар 22, '13, 19:00
Дал благодарност: 226 пъти
Получил благодарност: 277 пъти

Re: Покана

Мнение от kalinka »

И аз си получих подправката,не един ами цели
два пакета :ieeee: :ieeee: :ieeee:
Никога не съм готвила със самардала,но довечера
ще я пробвам с пържени картофки :ieeemyzh: :ieeemyzh:
Мария,сърдечно ти благодаря :tzvetentze:
Бъди жива и здрава :sbear: :sbear: :sbear:
luchiya.manolova
Кафе с мляко
Мнения: 274
Регистриран на: Юни 30, '20, 00:01
Местоположение: около София 767м. надморска височина
Дал благодарност: 65 пъти
Получил благодарност: 13 пъти

Re: Покана

Мнение от luchiya.manolova »

.... и аз си получих самардалата. Много благодаря Мария!!!! Благодаря и за поетите транспортни разходи. Утре сутринта закуската ще е препечена филийка със самардала.
Аватар
clock
Кафе машина
Мнения: 3388
Регистриран на: Сеп 19, '16, 01:31
Получил благодарност: 1 път

Re: Покана

Мнение от clock »

И аз да докладвам, че не едно, а две пакетчета със самардала вече са при мен.
Семейната съботна закуска ще е липов чай, мед, препечени филийки със самардала и сиренце. Мммм.... И за вечеря е идеално :) плюс маслини :)
Мария, благодаря ти от сърце! Ти и на това си способна - да връщаш мили, детски спомени.
Благодаря ти! :sbear:
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31789
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1154 пъти
Получил благодарност: 2827 пъти

Re: Покана

Мнение от Мария Николова »

luchiya.manolova написа: Ное 17, '22, 22:19 Благодаря и за поетите транспортни разходи.
Споко, Лучия. Не знаеш, че табихета ми е такъв, защото не си получавала китки и клечки от мен. :hihihi:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
miltonia
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1930
Регистриран на: Май 22, '16, 02:03
Дал благодарност: 297 пъти
Получил благодарност: 140 пъти

Re: Покана

Мнение от miltonia »

Мдаа, знаех си аз...Помолих за пакетче самардала и получавам sms от Еконт за пратка 2 кг! :o Така е, като съм безсрамна! :eeeh: Мария ми е пратила част от атмосферата на прекрасния ѝ празник. :ieeee: И за мен са останали нарциси. :ieeemyzh: Алис, благодаря ти за каталога, сега, като ги видях, с още по-голямо нетърпение ще ги чакам да цъфнат. Отдавна си мечтая за чисто бял нарцис, ако имам късмета да ми се е паднал някой от трите, :wooow2:
Мери, сърце голямо, благодаря ти, че не ми се разсърди, че не дойдох на юбилея ти, благодаря ти, че ме направи съпричастна на този страхотен празник! :slove:
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31789
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1154 пъти
Получил благодарност: 2827 пъти

Re: Покана

Мнение от Мария Николова »

Каквото се е паднало miltoniйо - това ще ти цъфти! Но ще цъфти като за световно! :angelche:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31789
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1154 пъти
Получил благодарност: 2827 пъти

Re: Покана

Мнение от Мария Николова »

След агнешко, най-обичам печена тиква.
Имаше един разказ на Елин Пелин "Тиква" за един , като мен, който много обичал тиква и попада по обед в едно семейство. На масата видял печена тиква. Пикаянили го да седне и да изяде парче тиква. Но отказал, за да не го помислят за простак, който яде такова просто нещо като тиква. После на яве и на сън все за тая тиква бълнувал. :lol: :lol: :lol:
Вчера си взех една жълта "цигулка". И се чудех какво ще я правя, като фурната ми е забравила от колко години е повредена. Попитах готвачката в нашето заведение и тя веднага се съгласи да я опече. Взех тиквата, една тенджерка да си донеса опечената тиква и избрах една хубава чепка грозде - да благодаря на готвачката с грозде. :lol: Мариана ще ми звънне, когато е готово. Трябва да останат няколко парчета тиква за хората там, защото избрах малка тенджерка..
И там, като купувах горздето, видях Бочето, приятел на сина ми. Една белокоса жена ми хвана ръката, без да я познавам. Призна си, че е майката на Бойко. И тя пораснала до неузнаваемост.Та от дума на дума, най-безсрамно попитах Бочето кога ще може да дойде да ми засади нарцисите. Той може, защото в първа младост заместваше дядо си в село в зеленчуковата градина.
Уредих се!!! :wooow2: :katericka: :wooow2: :katericka: :wooow2: :katericka: :ieeee: :ieeee: :ieeee:
В неделя и моите нарциси ще бъдат засадени! :ieeee: :ieeee: :ieeee: :ieeee: :ieeee: :ieeee: :ieeee: :ieeee:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
Emilly1212
Кафе машина
Мнения: 4405
Регистриран на: Май 10, '15, 21:16
Местоположение: Троян
Дал благодарност: 2287 пъти
Получил благодарност: 735 пъти

Re: Покана

Мнение от Emilly1212 »

Бързам развълнувана да благодаря.. :liubov:

Благодаря ти, благодаря, скъпа Мария, за честта да получа подарък от теб, от твоя юбилей, от прекрасния ти празник! Развълнувана съм, щастлива и благодарна за радостта, която ми донесе! С огромно вълнение и трепет разглеждах снимките от рождения ти ден! Прекрасни сте всички момичета, а ти Мария си безценна!!! Умееш да организираш всичко до съвършеност и да накараш всеки да се почувства специален! :gush:
Благодаря ти за разбирането, защото ти лично ме покани, но поради грижи и проблеми към този момент аз не можах да присъствам.
Бъдете живи и здрави - ти, и любимите ти хора!
Подаръците ти вече имат специално място в дома ми и ще ми напомнят за теб! :liubov:
Най-важните неща на този свят са онези, които нямат етикет с цена, защото колкото и много да струват, не могат да бъдат нито купени, нито продадени!

Нашето любимо място - Emilly1212
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31789
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1154 пъти
Получил благодарност: 2827 пъти

Re: Покана

Мнение от Мария Николова »

Докато работех в гаража, телефонът ми звънна. Тиквата е опечена! :wooow2: :wooow2: :wooow2:
Още е гореща, но си изядох едно парче. :potekoha:
Връщам се да си свърша работата в гаража и, като се върна, ще е изстинала.
Не ви трябва да знаете, какво тиквоядене ще падне! :srofl: :ieeee: :srofl: :ieeee: :srofl: :ieeee:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
МГХ
Наркоман
Мнения: 10133
Регистриран на: Окт 4, '12, 23:28
Местоположение: Русе
Дал благодарност: 389 пъти
Получил благодарност: 1109 пъти

Re: Покана

Мнение от МГХ »

И аз съм тиквоядец, но си я пека във фуната наопаки. В тавата слой захар, не малък, и върху него парчетата тиква с кората нагоре. Няма по добър начин да си опечеш тиква. И лесен. Само да не се заплесне човек във форума и да я изгори :)
Хайде, да ти е вкусно. Ще взема и аз почивните дни да си опека. Обаче смятам белите тикви за по-вкусни.
Публикувай отговор

Обратно към “Празници и срещи”