Ъъъ...мотивацията...

За да не седим само пред компютрите ;-)
Публикувай отговор
Аватар
orkud
Кафе машина
Мнения: 3351
Регистриран на: Дек 2, '09, 12:34
Получил благодарност: 1 път
Обратна връзка:

Re: Ъъъ...мотивацията...

Мнение от orkud »

Благодаря, не съм го правила и ще пробвам, макар че е мнооого трудно :snif:
Аватар
nel4o
Баш кафе майстор
Мнения: 2554
Регистриран на: Ное 23, '09, 21:38

Re: Ъъъ...мотивацията...

Мнение от nel4o »

Първите три четири дни към 3-4 часа ще ти се дояжда неистово нещо сладко, после желанието изчезва. Всъщност можеш да изядеш и цял шоколад преди 14 часа. Но след това - нито трошичка :stiskam: Пробвай. Хубавото е, че ефектът се появява само след седмица. :ieeee:
кирилица не е на съседа Киро жена му...

http://raphaelholisticjewelry.com/
Аватар
батко ви Санди
Кафе с мляко
Мнения: 295
Регистриран на: Авг 21, '10, 12:46
Местоположение: 19 hole teebox...
Обратна връзка:

Re: Ъъъ...мотивацията...

Мнение от батко ви Санди »

orkud написа:... Кантара не е мръднал, но обиколката в см се топи като щура. :ieeee: Очаквам да стресна и кантара, но и да продължи да си стои там, хич не ми пука. Висока съм 1,75 и трудно ще ме уплаши :hihihi:
Като топиш тлъстинки и ги превръщаш в мускули е нормално килограмите да стоят. Не се притеснявай. Теглихме се с едно момче на кантар малко след като бях спрял активна спортна дейност. Той излезе 73 кила и е колкото мен на габарит. Качвам се аз - 83 !!! - няма коремче, няма културистки мускули - на кантаржията му станаха очите на понички :mrgreen: Вика - от къде ги взе тия килограми :mrgreen:
От 7 години не пия кафе... :)
Аватар
vodo-leika
Кафе машина
Мнения: 4962
Регистриран на: Ное 25, '09, 20:29

Re: Ъъъ...мотивацията...

Мнение от vodo-leika »

Оркуд, аз май съм изпуснала. Къде си писала какви упражнения правиш? :oops:
Аватар
orkud
Кафе машина
Мнения: 3351
Регистриран на: Дек 2, '09, 12:34
Получил благодарност: 1 път
Обратна връзка:

Re: Ъъъ...мотивацията...

Мнение от orkud »

Водолейче, ето тук
http://forum.hobbykafe.com/viewtopic.php?f=9&t=1735" onclick="window.open(this.href);return false;
батко Санди, не знам дали си ми батко :lol:, но благодаря за подкрепата :nod:
Аватар
vodo-leika
Кафе машина
Мнения: 4962
Регистриран на: Ное 25, '09, 20:29

Re: Ъъъ...мотивацията...

Мнение от vodo-leika »

Благодаря! :tzeluvka:
Аватар
Росица
Виенско кафе
Мнения: 314
Регистриран на: Дек 13, '09, 10:31

Re: Ъъъ...мотивацията...

Мнение от Росица »

nel4o написа:За да мръдне кантара не консумирай въглехидрати и плодове след 14 часа. Ефектът е поразителен :nod:
Може ли повече инфо? Или линк към режима.
Аватар
nel4o
Баш кафе майстор
Мнения: 2554
Регистриран на: Ное 23, '09, 21:38

Re: Ъъъ...мотивацията...

Мнение от nel4o »

Това не се публикува никъде :twisted: Защото е естествен начин за корекция на теглото. В най-общи линии при повечето хора инсулинът започва да се отделя след обяд. Ако не подадеш на организма необходимата доза лесно достъпна захар (съдържат се във въглехидратните храни и плодовете) той просто започва да "смуче" от мазнините. Преди обяд можеш да ядеш каквото ти душа иска. След 14 часа спираш с въглехидратите и плодовете и толкоз. Пържолите и салатите са позволени. Само ще допълня, че за 40 дни спазване на този начин на хранене свалих 7 килограма. :mrgreen:

п.п. може да не звуча научно издържано, но ми го обясни лекар. Не мога да издокарам терминологията, но това е в най-общи линии :nod:
кирилица не е на съседа Киро жена му...

http://raphaelholisticjewelry.com/
dal

Re: Ъъъ...мотивацията...

Мнение от dal »

nel4o написа:Това не се публикува никъде :twisted: Защото е естествен начин за корекция на теглото. В най-общи линии при повечето хора инсулинът започва да се отделя след обяд. Ако не подадеш на организма необходимата доза лесно достъпна захар (съдържат се във въглехидратните храни и плодовете) той просто започва да "смуче" от мазнините. Преди обяд можеш да ядеш каквото ти душа иска. След 14 часа спираш с въглехидратите и плодовете и толкоз. Пържолите и салатите са позволени. Само ще допълня, че за 40 дни спазване на този начин на хранене свалих 7 килограма. :mrgreen:

п.п. може да не звуча научно издържано, но ми го обясни лекар. Не мога да издокарам терминологията, но това е в най-общи линии :nod:
значи виш си там записките но спираш плодовете към 14 и започваш секса--виж отдолу с големите букви кво пише!! :hmmm: :arrow: :mrgreen:
Аватар
Росица
Виенско кафе
Мнения: 314
Регистриран на: Дек 13, '09, 10:31

Re: Ъъъ...мотивацията...

Мнение от Росица »

Това е много добър резултат. Сега ако кажеш, че може чаша вино вечер, ще супер... :dovolen:
Публикувай отговор

Обратно към “Спорт, адреналин или просто разходка”