Ъъъ...мотивацията...

За да не седим само пред компютрите ;-)
Публикувай отговор
Аватар
ravik
Кафе машина
Мнения: 4636
Регистриран на: Ное 23, '09, 16:09
Получил благодарност: 2 пъти

Re: ъъъ...мотивацията...

Мнение от ravik »

Аз никога не ходя на фитнес с дружки. :dovolen: Даже много мразя с дружки на такива места. :lol: За повечето "женски" упражнения не ти трябват дружки за помощ - тя все пак цели отслабване предимно, което и е повече кардио, повече повторения с по-малки тежести, така че не би трябвало да и е необходима помощ.
Иначе инструкторите, които съм гледала как работят с трениращи си седят около тях, казват им на всяко упражнение по колко, следят дали изпълняват правилно, на различните тренировки им редуват упражненията - определено си има смисъл според мен. :daaa:
Недей спа! Отивай на SPA!
Цветята ми: http://community.webshots.com/user/ravique
Аватар
nel4o
Баш кафе майстор
Мнения: 2554
Регистриран на: Ное 23, '09, 21:38

Re: ъъъ...мотивацията...

Мнение от nel4o »

Определено си трябва инструктор, при това индивидуално. Поне при мен. Иначе се разсейвам, гевезя се и се оглеждам наоколо :oops:
кирилица не е на съседа Киро жена му...

http://raphaelholisticjewelry.com/
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11807
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 145 пъти
Получил благодарност: 184 пъти
Обратна връзка:

Re: ъъъ...мотивацията...

Мнение от johnstalker »

nel4o написа:Определено си трябва инструктор, при това индивидуално. Поне при мен. Иначе се разсейвам, гевезя се и се оглеждам наоколо :oops:
Ако някога ви потрябва инструктор по тихо, културно и напоително пиене - аз съм насреща. Безплатен съм и работим с материали на клиента. :angelche:
Аватар
toni
Кафевар/ка/
Мнения: 900
Регистриран на: Ное 29, '09, 21:45
Местоположение: София

Re: ъъъ...мотивацията...

Мнение от toni »

Е това е мотивиращо :ieeemyzh:
Аватар
orkud
Кафе машина
Мнения: 3351
Регистриран на: Дек 2, '09, 12:34
Получил благодарност: 1 път
Обратна връзка:

Re: ъъъ...мотивацията...

Мнение от orkud »

johnstalker написа: Ако някога ви потрябва инструктор по тихо, културно и напоително пиене - аз съм насреща. Безплатен съм и работим с материали на клиента. :angelche:
Това определено е най-интересната автобиография на кандидат за работа, която съм чела досега :lol: :lol: Хареса ми и ме развесели. Мерси :lol:
А относно тренировките. Аз съм от тази порода, които смятат спортните занимания за чист мазохизъм :hihihi: , но с уважение ги наблюдавам отстрани. Тази година обаче за известен период се занимавах с каланетика и изненадващо и за самата мен ми хареса. Спрях преди три-четири месеца, заради операция и сега мисля да ги продължа, мотивирайки се от вас :tzeluvka:
Аватар
pateto
Кафе с мляко
Мнения: 230
Регистриран на: Ное 24, '09, 21:00
Местоположение: Пловдив

Re: ъъъ...мотивацията...

Мнение от pateto »

Аз да си призная, не съм от спортуващите.Играла съм доста години волейбол и след като станах студентка преустанових играта.
Сега не спортувам, но задължително по 2 пъти на ден с малчо си правим големи, хубави разходки с много движения и игри навън. :ieeemyzh:
На този етап това ми е достатъчно и се чувствам прекрасно.
Възхищавам се на хората, които са много заети и умеят така да си организират времето че им стига за всичко, дори и да спортуват.
Satori
Баш кафе майстор
Мнения: 2638
Регистриран на: Ное 23, '09, 20:14

Re: ъъъ...мотивацията...

Мнение от Satori »

Джон :lol: :daaa:
Аватар
vodo-leika
Кафе машина
Мнения: 4962
Регистриран на: Ное 25, '09, 20:29

Re: Ъъъ...мотивацията...

Мнение от vodo-leika »

Искам да се похваля :oops: - от две седмици ходя два пъти седмично на спорт и се чувствам чудесно! Комбинирано с малко по-здравословна храна и ранно ставане, имам два пъти повече енергия отколкото всички зимни месеци, взети заедно :ieeemyzh: !
Ей на - похвалих се, айде мотивирайте се и вие :D !
П.С. Тити само като я чета ме вдъхновява и като се затопли започвам да тичам и аз в парка! :ieeee:
Аватар
Titi
Чист кофеин
Мнения: 7181
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:51
Местоположение: София

Re: Ъъъ...мотивацията...

Мнение от Titi »

vodo-leika написа:Искам да се похваля :oops: - от две седмици ходя два пъти седмично на спорт и се чувствам чудесно! Комбинирано с малко по-здравословна храна и ранно ставане, имам два пъти повече енергия отколкото всички зимни месеци, взети заедно :ieeemyzh: !
Ей на - похвалих се, айде мотивирайте се и вие :D !
П.С. Тити само като я чета ме вдъхновява и като се затопли започвам да тичам и аз в парка! :ieeee:
:tzeluvka: един човек да съм вдъхновила в живота си, напълно ми стига :D Кажи за тае-бо-то, че съм любопитна
Приключенията на Тити дългото чорапче http://titidulgotochorapche.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
lila
Чист кофеин
Мнения: 8112
Регистриран на: Ное 24, '09, 16:28
Получил благодарност: 1 път

Re: Ъъъ...мотивацията...

Мнение от lila »

Мразя спорта. Обичам да пуша. :hihihi:
Публикувай отговор

Обратно към “Спорт, адреналин или просто разходка”