Ъъъ...мотивацията...

За да не седим само пред компютрите ;-)
Публикувай отговор
Аватар
Lizi
Чист кофеин
Мнения: 6608
Регистриран на: Ное 29, '09, 17:02
Получил благодарност: 51 пъти

Re: Ъъъ...мотивацията...

Мнение от Lizi »

Аз също стигнах до извода ,че най-добре сам да тренираш. Доста години ходих на стадиона с приятелка.Всеки път трябва да се съобразяваш с друг , да звъниш , пък тя си имала днес ангажимент и ти се отказваш ...
Ходи ли ми се отивам . Бях прекъснала известно време ,но напоследък съм редовна . Много добре ми се отразява психически . Всички общо взето смятат ,че се спортува, за да се отслабва .Но колко се разтоварваме от стреса - това се подценява някак.
Мириам
Кана кафе
Мнения: 527
Регистриран на: Окт 1, '13, 15:46

Re: Ъъъ...мотивацията...

Мнение от Мириам »

Съгласна съм с Лизи.,хората все гледат с какво да отслабнат,да влезнат във форма,да се харесват,но забравят,че всъщност спорта ни дава много повече-увереност,ендорфини,пълни ни с енергия.Това разтоварва от ежедневния стрес много повече отколкото други неща.
И с Евелин съм съгласна-започнете от днес,сега,на минутата.Не оставяйте нещата за утре,вдругиден,защото мотивацията днес я има,утре не,а веднъж почнеш ли ,ще потръгне!
Всъщност,добре дошла тук,Евелин!
Аватар
evelin
Kафенце
Мнения: 5
Регистриран на: Яну 5, '14, 15:50

Re: Ъъъ...мотивацията...

Мнение от evelin »

Благодаря за топлото посрещане!
Мириам
Кана кафе
Мнения: 527
Регистриран на: Окт 1, '13, 15:46

Re: Ъъъ...мотивацията...

Мнение от Мириам »

evelin написа:Благодаря за топлото посрещане!
Няма нищо,тук всички са много любезни и аз искам да съм част от колектива!Сравнително нова съм тук-около 3 месеца,но съм много приятно изненадана от хората-мили,сърдечни и готови да помогнат!Дано и ти останеш доволна-в което не се съмнявам! :ieeee:
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15816
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 710 пъти
Получил благодарност: 1478 пъти

Re: Ъъъ...мотивацията...

Мнение от Гео, граф »

Девойки, не се пънете повече из зали и паркове, оказа се, че спортът и диетите са вредни! :o :shock: ... :ovtza:

''- Шоколадът вреден ли е?
- Какво представлява шоколадът? - Шоколадът е какао. Друг представител на растителната храна. Добра храна, за щастие. Животът в никакъв случай не трябва да е пътуване към гроба с намерението да стигнете до него в добро здраве, с привлекателно и добре запазено тяло. Най-добрият начин да започнете пътя си с бира в едната ръка и сандвич в другата и да го завършите с напълно уморено, изтощено, използвано до край тяло, викайки: Ура! Благодаря! Струваше си цената! Прекрасно пътуване!''

Мисля, че ми харесва в някаква степен този начин на мислене :nod: . Всъщност май е важна мярката, а не лишаването от това или вманиачаването по онова. И в същото време си мисля - защо пък да стигам до края си облечена в болнаво, злоупотребено тяло ? Даже стигам и по-далече - предпочитам бърза смърт в планината от лавина, отколкото дълъг живот на легло. Затова ще продължа да си хапвам каквото ми се хапва, без да прекалявам. Ще продължа да си спортувам за удоволствие, без да прекалявам. Пък ще поживеем, ще видим :arrow: ... :lol: :lol:
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Di_Va
Кафе машина
Мнения: 4867
Регистриран на: Сеп 20, '10, 22:22
Дал благодарност: 306 пъти
Получил благодарност: 266 пъти

Re: Ъъъ...мотивацията...

Мнение от Di_Va »

Гео, благодаря ти, че ми припомни това интервю, не зная колко е интервю, и колко докторът е истински д-р, но е много забавно и добре обосновано, де :lol: .
Мириам
Кана кафе
Мнения: 527
Регистриран на: Окт 1, '13, 15:46

Re: Ъъъ...мотивацията...

Мнение от Мириам »

Гео,напълно съм съгласна с теб!
И проблема с диетите и спорта отпада! :ieeemyzh:
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15816
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 710 пъти
Получил благодарност: 1478 пъти

Re: Ъъъ...мотивацията...

Мнение от Гео, граф »

Мириам написа:Гео,напълно съм съгласна с теб!
И проблема с диетите и спорта отпада! :ieeemyzh:
Нали :nod: ! Човек трябва да се чувства добре в собствената си кожа и да живее в мир със себе си :daaa:
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Мириам
Кана кафе
Мнения: 527
Регистриран на: Окт 1, '13, 15:46

Re: Ъъъ...мотивацията...

Мнение от Мириам »

Гео, граф написа:
Мириам написа:Гео,напълно съм съгласна с теб!
И проблема с диетите и спорта отпада! :ieeemyzh:
Нали :nod: ! Човек трябва да се чувства добре в собствената си кожа и да живее в мир със себе си :daaa:
100% е така!
а,и в живота има много по-важни неща от това дали спортуваш,дали си в нужната форма и колко тежиш-поне аз така си мисля!Да не говорим,че по мое мнение хората,които мислят често за диети и тренировки и се подлагат на това-ами много често точно тези хора имат проблеми с теглото!А,пък който си живее спокойно и не му пука толкоз-по като,че ли няма проблеми-в тази област!
Това за мен са излишни терзания!Не,че и аз не съм минала по пътя-но нищо не ми донесе!
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Ъъъ...мотивацията...

Мнение от milena02 »

Де да знам... Аз съм човек естест. Харесват ми красивите неща. В това число красивите дрехи. Разваля ми се настроението, ако трябва да си съобразявам облеклото с това, че дупето голямо, тлъстинки по кръста, коремче, туй-онуй... Обичам ако ме изкуши нещо на витрината, да ме интересува само има ли моя номер, а не подходящо ли е за моята фигура. Затова гледам да се поддържам в универсален размер. А и много време се пести, ако можеш да облечеш всичко - дънки с потник или дънки със сако и си готов и за пикник, и за работа; вдигнеш ръце лятото, пуснеш отгоре едно рокле и хайде на парти. Ама за "дънките" и за "роклето" си трябва форма. Та това ми е мотивацията.
Публикувай отговор

Обратно към “Спорт, адреналин или просто разходка”