Ъъъ...мотивацията...

За да не седим само пред компютрите ;-)
Публикувай отговор
Аватар
ravik
Кафе машина
Мнения: 4636
Регистриран на: Ное 23, '09, 16:09
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Ъъъ...мотивацията...

Мнение от ravik »

Мо'е те водя на плуване след работа - да си изразходваш там излишната енергия. :hihihi: И сауна има. ;)
Недей спа! Отивай на SPA!
Цветята ми: http://community.webshots.com/user/ravique
Аватар
vodo-leika
Кафе машина
Мнения: 4962
Регистриран на: Ное 25, '09, 20:29

Re: Ъъъ...мотивацията...

Мнение от vodo-leika »

Titi написа:
vodo-leika написа:Искам да се похваля :oops: - от две седмици ходя два пъти седмично на спорт и се чувствам чудесно! Комбинирано с малко по-здравословна храна и ранно ставане, имам два пъти повече енергия отколкото всички зимни месеци, взети заедно :ieeemyzh: !
Ей на - похвалих се, айде мотивирайте се и вие :D !
П.С. Тити само като я чета ме вдъхновява и като се затопли започвам да тичам и аз в парка! :ieeee:
:tzeluvka: един човек да съм вдъхновила в живота си, напълно ми стига :D Кажи за тае-бо-то, че съм любопитна
Ооо, на тае-бо то оцелях! :lol: По-червена в живота си не съм била! :shock: Дори не знаех, че въобще кожата на лицето ми е способна на такива разцветки :lol: ! Днес на изложението в НДК едно много любезно момиче ми обясни, че тае бо-то трябвало да има разделение за начинаещи и напреднали и съм много склонна да й вярвам :lol: ! Иначе в неделя ходих на някаква гимнастика, беше много приятно, защото имаше много хора, предимно лели, които една по една окапваха и се отказваха и някак на техен фон се чувствах направо олимпиец :lol: !
Равик, напоследък ми хвалиха басейна на хотел Родина. В сайта им пише, че билетът е 10лв, но включва съответно басейна, сауна и фитнес.
Последно промяна от vodo-leika на Мар 15, '10, 19:43, променено общо 1 път.
Аватар
Titi
Чист кофеин
Мнения: 7181
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:51
Местоположение: София

Re: Ъъъ...мотивацията...

Мнение от Titi »

vodo-leika написа: Равик, напоследък ми хвалиха басейна на хотел Родина. В сайта им пише, че билетът е 10лв, но включва съответно басейна, сауна и фитнес. :lol:
ааааа, това трябва да се пробва задължително! Че те много свалили цените, едно време не можеше простосмъртните да влязат там. Щом се позатопли още малко, непременно ще отида да проверя
Приключенията на Тити дългото чорапче http://titidulgotochorapche.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
vodo-leika
Кафе машина
Мнения: 4962
Регистриран на: Ное 25, '09, 20:29

Re: Ъъъ...мотивацията...

Мнение от vodo-leika »

А между другото, открих едни подобни на тези панталонки, които са направо страхотни за трениране:
Изображение
Толкова много загряват, че като ги свалите са все едно сте ги потапяли във вода. :shock: Може би всички хора ги знаят, но аз ги открих чак сега. :oops: На етикета им май пишеше, че са за отслабване, не съм сигурна.
Аватар
zmei4o
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1771
Регистриран на: Дек 1, '09, 14:28
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Re: Ъъъ...мотивацията...

Мнение от zmei4o »

гащите не помагат :lol:
трябва ви САЛАТА :D
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
vodo-leika
Кафе машина
Мнения: 4962
Регистриран на: Ное 25, '09, 20:29

Re: Ъъъ...мотивацията...

Мнение от vodo-leika »

Е тя салатата идва след гащите :D !
( това горното, моля само да не го изтипосате при бисерите)
Аватар
Titi
Чист кофеин
Мнения: 7181
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:51
Местоположение: София

Re: Ъъъ...мотивацията...

Мнение от Titi »

аз от 10 години тренирам с такъв клин, последния го купих преди месец от Кауфланд.
Приключенията на Тити дългото чорапче http://titidulgotochorapche.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
zmei4o
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1771
Регистриран на: Дек 1, '09, 14:28
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Re: Ъъъ...мотивацията...

Мнение от zmei4o »

Titi написа:аз от 10 години тренирам с такъв клин, последния го купих преди месец от Кауфланд.
ам то хубу, че го ползваш отдавна, ама нищо не казА - ефект има ли :D :ieeemyzh: раз-два :ieeemyzh:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
ravik
Кафе машина
Мнения: 4636
Регистриран на: Ное 23, '09, 16:09
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Ъъъ...мотивацията...

Мнение от ravik »

Titi написа:
vodo-leika написа: Равик, напоследък ми хвалиха басейна на хотел Родина. В сайта им пише, че билетът е 10лв, но включва съответно басейна, сауна и фитнес. :lol:
ааааа, това трябва да се пробва задължително! Че те много свалили цените, едно време не можеше простосмъртните да влязат там. Щом се позатопли още малко, непременно ще отида да проверя
Да де, аз именно там. И преди си беше толкова. Не е нещо особено басейна, ама става.
Аз най си обичам на баня Мадара, ама там е лудница. :(
Недей спа! Отивай на SPA!
Цветята ми: http://community.webshots.com/user/ravique
Аватар
Titi
Чист кофеин
Мнения: 7181
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:51
Местоположение: София

Re: Ъъъ...мотивацията...

Мнение от Titi »

zmei4o написа:
Titi написа:аз от 10 години тренирам с такъв клин, последния го купих преди месец от Кауфланд.
ам то хубу, че го ползваш отдавна, ама нищо не казА - ефект има ли :D :ieeemyzh: раз-два :ieeemyzh:
Ами реших, че е повече от очебийно, щом 10 години ползвам все един и същи вид клин, значи съм доволна. За да купувам все от него и да не го сменям.. А ефекта от клина е само малкото помощно средство, нали никой не очаква да си обуе термо клин, да полегне пред ТВ с парче торта в едната ръка и кока-кола в другата и да слабее, слабее.... :lol:
Приключенията на Тити дългото чорапче http://titidulgotochorapche.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Публикувай отговор

Обратно към “Спорт, адреналин или просто разходка”