Уроци по танци

За да не седим само пред компютрите ;-)
Аватар
Blue sky
Чист кофеин
Мнения: 5707
Регистриран на: Ное 23, '09, 15:35

Уроци по танци

Мнение от Blue sky »

след големият ми интерес към ориенталските танци :D :oops:
" onclick="window.open(this.href);return false;

сега на дневен ред са хората :dovolen:, не че съм голям фен на ръчениците и народната музика, но винаги идва по някое време в годината, когато се срамувам, че освен право хоро, друго не умея :oops: . Особено, по отношение на ширтото ;) и ето го и него
" onclick="window.open(this.href);return false;
He who plants a garden, plants happiness
Аватар
Beni2
Дълго кафе
Мнения: 110
Регистриран на: Дек 31, '09, 10:13

Re: уроци по танци

Мнение от Beni2 »

От година и малко играя народни танци. Започнах единствено с идеята да разчупя малко омагьосания кръг от офиса в колата, в къщи и отново...
Оказа се, че изживяването е невероятно. В началото можех само право хоро да играя, а сега сме станали майстори - даже се изявяваме ( ... и умря циганката дето ни хвалеше :oops: ) :D
В залата за танци освен много пот оставяме и цялото психическо напрежение, натрупано през седмицата. Тръгваш си уморен и щастлив. :dovolen:
Горещо го препоръчвам на всички! Да не говорим колко много нови приятели намерих там и колко весели купони си правим. ;)
Ето за какво става дума:
http://horo.bg/index.php?menunode=10&sh ... ialid=1862" onclick="window.open(this.href);return false;
lila
Чист кофеин
Мнения: 8112
Регистриран на: Ное 24, '09, 16:28
Получил благодарност: 1 път

Re: уроци по танци

Мнение от lila »

Изумително умение - тази дама изобщо не е слаботелесна :hmmm:
Аватар
dora
Баш кафе майстор
Мнения: 2444
Регистриран на: Ное 29, '09, 16:06
Местоположение: Сливен

Re: уроци по танци

Мнение от dora »

:shock:
“Че съм умен – умен съм, но защо съм толкова красив?! Сигурно, защото съм скромен, а скромността краси човека.”
lila
Чист кофеин
Мнения: 8112
Регистриран на: Ное 24, '09, 16:28
Получил благодарност: 1 път

Re: уроци по танци

Мнение от lila »

??? какво ??? забележи каква пластика има на движение и корем си има и крака по-така и нагоре е както се полага. Обаче някак си е пропорционална и е приятна за гледане.
Аватар
dora
Баш кафе майстор
Мнения: 2444
Регистриран на: Ное 29, '09, 16:06
Местоположение: Сливен

Re: уроци по танци

Мнение от dora »

lila написа:??? какво ??? забележи каква пластика има на движение и корем си има и крака по-така и нагоре е както се полага. Обаче някак си е пропорционална и е приятна за гледане.
Ама аз съм си приятно слисано-ококорена :lol:
“Че съм умен – умен съм, но защо съм толкова красив?! Сигурно, защото съм скромен, а скромността краси човека.”
Аватар
ravik
Кафе машина
Мнения: 4636
Регистриран на: Ное 23, '09, 16:09
Получил благодарност: 2 пъти

Re: уроци по танци

Мнение от ravik »

Ами нормално, аз честно казано, не съм виждала слаботелесни танцьорки на белиденсинг (не знам как трябва да е на български - кючек не е същото :oops: ). Нали трябва да има какво да движат - движенията няма да са такива, ако са слаботелесни. :daaa:
П.С. Между другото е доста трудно. :dovolen: Така като гледаш, изглежда постижимо, но ако пробваш, е много трудно да напаснеш движенията и много уморително според мен. Аз си бях свалила едни уроци и ги бях пробвала. Ами бая усилие е да координирам и ръце, и всичко - да не говорим, че на втората минута ръцете ме заболяваха да си ги държа встрани. :lol:
Недей спа! Отивай на SPA!
Цветята ми: http://community.webshots.com/user/ravique
Аватар
Fado
Кафевар/ка/
Мнения: 911
Регистриран на: Дек 8, '09, 13:00
Местоположение: София

Re: уроци по танци

Мнение от Fado »

Определено си трябва коремче, че и дупе за този танц. Не става иначе... :nod:
lila
Чист кофеин
Мнения: 8112
Регистриран на: Ное 24, '09, 16:28
Получил благодарност: 1 път

Re: уроци по танци

Мнение от lila »

Ravik, ще ме накараш да пробвам. Аз съм мързелана - ако мога да легна, не сядам. :dovolen:
Аватар
Beni2
Дълго кафе
Мнения: 110
Регистриран на: Дек 31, '09, 10:13

Re: уроци по танци

Мнение от Beni2 »

O, това и аз съм го пробвала със свалени уроци. Около година си играех вечер урока за начинаещи и след това ми мина мерака :oops:
Най-интересното е, че след първите 1-2 пъти имах мускулна треска на такива места, на които не съм предполагала, че имам мускули :D
Наистина е много трудно.
Публикувай отговор

Обратно към “Спорт, адреналин или просто разходка”