BMX,синини и спици.

За да не седим само пред компютрите ;-)
Публикувай отговор
Аватар
evita
Кафе машина
Мнения: 3312
Регистриран на: Ное 23, '09, 19:20

Re: BMX,синини и спици.

Мнение от evita »

Ййееессс!
И си го снимала по пътя за гората,нали :evil: ?!Що не ме викнА?
Аватар
ZAPLESKA
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1360
Регистриран на: Май 2, '10, 18:53
Местоположение: до Пловдив
Обратна връзка:

Re: BMX,синини и спици.

Мнение от ZAPLESKA »

моето е същото , само че червено :hihihi: и му взех кошничка за кормилото и тромпетка :angelche: да стряскам бабичките по улиците :mrgreen:
ИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
biseto
Kафенце
Мнения: 38
Регистриран на: Дек 21, '09, 23:11

Re: BMX,синини и спици.

Мнение от biseto »

Като си взема наколенки и каска ще ти се обадя Еве :hihihi:
Аватар
ZAPLESKA
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1360
Регистриран на: Май 2, '10, 18:53
Местоположение: до Пловдив
Обратна връзка:

Re: BMX,синини и спици.

Мнение от ZAPLESKA »

biseto написа:Като си взема наколенки и каска... :hihihi:
като бяхме лапета си правехме наколенки от дунапрен и срязани бутилки от веро с ластици
колко пазеха :hmmm: абе пазеха ама важното е че бяха яки :ieeemyzh:

кой кара сега с каска .. друго си е да си дръннеш канчето в паважа два три пъти да наместим бръмбарите по местата :angelche:

а иначе сериозно от къде наистина може да се вземе каска на поносима цена
единствената която открих в пловдив беше над 60 лв и директно ме отказа цената ...
обаче имам голям мерак да ходя с моето на работа, но се притенявам да карам по улиците в трафика
ИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15816
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 708 пъти
Получил благодарност: 1478 пъти

Re: BMX,синини и спици.

Мнение от Гео, граф »

Аз карам с каска откакто син ми пред очите ми такава джигитовка разигра в Южния парк и освен че си счупи ръката, здравата охлузи и глупендерката/манерката/канчето. Чак наколенки не ползвам, ама каска и светлоотразителна жилетка ( най-често закачена на раницата )са задължителни, та да ме нацелят по-сигурно :mrgreen: ;)
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
Titi
Чист кофеин
Мнения: 7181
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:51
Местоположение: София

Re: BMX,синини и спици.

Мнение от Titi »

Аз пък не ходя на работа с колело единствено заради глутниците кучета, които се нахвърлят върху всяко колело, което мине. Иначе имам супер удобна велоалея, чак до пл. Македония, имам и колело, ама пустите му кучета... Мразя ги.
Приключенията на Тити дългото чорапче http://titidulgotochorapche.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11805
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 145 пъти
Получил благодарност: 185 пъти
Обратна връзка:

Re: BMX,синини и спици.

Мнение от johnstalker »

Titi написа:Аз пък не ходя на работа с колело единствено заради глутниците кучета, които се нахвърлят върху всяко колело, което мине. Иначе имам супер удобна велоалея, чак до пл. Македония, имам и колело, ама пустите му кучета... Мразя ги.
Вземи си електронен пастир или шокова палка..с тях не само кучета, ами и некой засукан момък мое да свалиш на земата! :hihihi:
Аватар
nel4o
Баш кафе майстор
Мнения: 2554
Регистриран на: Ное 23, '09, 21:38

Re: BMX,синини и спици.

Мнение от nel4o »

Тити, обикновения кучегон върши перфектна работа. Бездомните кучета са умни животни. След две три срещи с кучегона ще те заобикалят отдалече. Да не би да си мислиш, че не те познават? :mrgreen:
кирилица не е на съседа Киро жена му...

http://raphaelholisticjewelry.com/
Аватар
Titi
Чист кофеин
Мнения: 7181
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:51
Местоположение: София

Re: BMX,синини и спици.

Мнение от Titi »

nel4o написа:Тити, обикновения кучегон върши перфектна работа. Бездомните кучета са умни животни. След две три срещи с кучегона ще те заобикалят отдалече. Да не би да си мислиш, че не те познават? :mrgreen:
Това кучегон какво е и как действа? Представям си го като парфюм, по който кучетата полудяват. Аз карам колело, а зад мен от всички улици се стичат кучета, тичайки да ме догонят :lol:
Приключенията на Тити дългото чорапче http://titidulgotochorapche.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11805
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 145 пъти
Получил благодарност: 185 пъти
Обратна връзка:

Re: BMX,синини и спици.

Мнение от johnstalker »

Titi написа:
nel4o написа:Тити, обикновения кучегон върши перфектна работа. Бездомните кучета са умни животни. След две три срещи с кучегона ще те заобикалят отдалече. Да не би да си мислиш, че не те познават? :mrgreen:
Това кучегон какво е и как действа? Представям си го като парфюм, по който кучетата полудяват. Аз карам колело, а зад мен от всички улици се стичат кучета, тичайки да ме догонят :lol:
Ако търсиш средството срещу песовете да е нещо което се нанася под формата на парфюм, ще трябва да използваш вълча урина, действа безотказно. :daaa: :hihihi:
Публикувай отговор

Обратно към “Спорт, адреналин или просто разходка”