Футболни страсти

За да не седим само пред компютрите ;-)
el pistolero
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1098
Регистриран на: Ное 29, '09, 23:15
Местоположение: Бургас

Re: Футболни страсти

Мнение от el pistolero »

Чак много добре не, но не са чак толкова зле колкото бяха перманентно в последните 10 години.
Просто имат малко повече желание да играят, което се дължи на селекционера, а възможностите им са си все същите- ограничени, но това поризлиза от обучението им в школите и последващото доразбиване в клубните им отбори- който се е откъснал колкото се може по- млад (над 20г вече е непоправимо късно) от бългаските школи и клубен футбол и е отишъл на запад(дори и в трета диизия да е) е успял да възприеме малко повече от уменията и дисциплината, които са му нужни в тази игра... останалите 90% са перфектни алкохолизирани щракопръстеци в БИАД и СИН без грам мозък и отборно мислене. ;)
Промяната към добро е само временна до поредния скандал след който футболерите и мениджърите ще изядат главата на треньора, който прекалено много искал от тях на тренировките или пък не пуснал по оня начин някой пройдоха в Националния.
В същото време тези същите футболисти в клубните си отбори играят в седморазредни шампионати (като българския) на ниво полу- аматьори със скорост на игра в разпускащо темпо и схема на игра"тия наляво, ония надясно, а останалите рендета в защита" (или не помирисват титулярен състав и играят с дублиращите), с треньори които нямат елементарни треньорски умения и мислене... да не говорим за редовно издадени треньорски лицензи. Така че даже и да бият чехите насред Прага с 3-0 тази вечер, нищо от посредствеността на българския национален и клубен футбол няма да се промени. ;)
Лимонът по форма е жълт.

Теорията за съответствията, оформила се още в недрата на декадентството, е в основата на цялата естетика на символизма.
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11805
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 145 пъти
Получил благодарност: 185 пъти
Обратна връзка:

Re: Футболни страсти

Мнение от johnstalker »

Прогнозиран резултат: 4:0 за Чехия :)
Аватар
♥¸.•*´ReNi♥¸.•*´
Kъсо кафе
Мнения: 98
Регистриран на: Яну 16, '12, 14:47
Местоположение: София

Re: Футболни страсти

Мнение от ♥¸.•*´ReNi♥¸.•*´ »

johnstalker написа:Прогнозиран резултат: 4:0 за Чехия :)

E Джони направо ме разби :lol: никаква надежда май нямаш към нашия отбор. Много ме израдваха момчетата мен как играха вчера, даже имаха голям шанс и да победят :ieeemyzh: Хич не харесвам Любо Пенев, но е факт, че направи отбор от Националния отбор :nod:
dido00
Kафенце
Мнения: 5
Регистриран на: Окт 21, '12, 16:34

Re: Футболни страсти

Мнение от dido00 »

Май малко не е познал резултата :)
Аватар
gecatabg
Kафенце
Мнения: 20
Регистриран на: Мар 9, '13, 19:28

Re: Футболни страсти

Мнение от gecatabg »

Победата над Малта и равенството с Дания направо ме изправиха на крака, с коментатора се надвиквахме :D:D Надявам се съседите да не са ми много сърдити :D
Но сериозно да погледнем на темата, мисля, че дойде време да стигнем до 3-то, 2-ро, а дай боже и 1-во място на световно :) И с това, което показваме и с доста късмет, можем да го направим. Стига да не ни режат съдиите....

А сега да Ви питам нещо?
Знаете ли какво стана когато турският съдия свири дуспа за Дания ?
Е ако не знаете, аз ще Ви кажа : България групово поздрави една жена в Турция :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ivan1
Kафенце
Мнения: 19
Регистриран на: Май 7, '13, 14:29

Re: Футболни страсти

Мнение от ivan1 »

Гледахте ли Арсенал и Уигън, разбиха ги с това 4:1
много се израдвах
Спорта, Учението и здравословният начин на живот са като хобито - изискват постоянство
ivanninov
Kафенце
Мнения: 5
Регистриран на: Юни 14, '13, 18:33

Re: Футболни страсти

Мнение от ivanninov »

Какво мислите за ЦСКА и литекс?
Аватар
Димана
Кафе машина
Мнения: 3082
Регистриран на: Яну 29, '11, 16:59

Re: Футболни страсти

Мнение от Димана »

Берое спечели Суперкупата
Честито, заралии!
Аватар
didak
Кана кафе
Мнения: 547
Регистриран на: Дек 28, '11, 09:50
Местоположение: Варна
Дал благодарност: 4 пъти
Получил благодарност: 3 пъти

Re: Футболни страсти

Мнение от didak »

Честито!!!
Успех и на вас и на нас в Европа!
gabriellin
Kафенце
Мнения: 4
Регистриран на: Юли 11, '13, 10:40
Обратна връзка:

Re: Футболни страсти

Мнение от gabriellin »

Браво на Берое мног симпатично отборче! Успех
Публикувай отговор

Обратно към “Спорт, адреналин или просто разходка”