Агрофитнес или какво правим на село

За да не седим само пред компютрите ;-)
Публикувай отговор
Аватар
nel4o
Баш кафе майстор
Мнения: 2554
Регистриран на: Ное 23, '09, 21:38

Re: Агрофитнес или какво правим на село

Мнение от nel4o »

Ааааа, миналата седмица садих луковиците, изкорених един одъртял и оплешивял люляк и засадих брезичка, така че още не мога да поправя нещата с маникюра :lol:
кирилица не е на съседа Киро жена му...

http://raphaelholisticjewelry.com/
Аватар
5ia
Кафевар/ка/
Мнения: 992
Регистриран на: Дек 13, '09, 09:06
Местоположение: Русе

Re: Агрофитнес или какво правим на село

Мнение от 5ia »

lila написа:И за адмириране ли трябват мотики :lol: мислех да мина тънко :lol:
Не слушай Светла, само се прави на страшна. За адмириране получаваш или кофа ягоди, или сладко от смокини. Или и двете :D А аз отказвам да се забавлявам с мотики. Но много обичам да ми мирише на ....земя.
Аватар
svetla06
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1586
Регистриран на: Ное 29, '09, 19:41
Местоположение: Русе

Re: Агрофитнес или какво правим на село

Мнение от svetla06 »

Не ми разваляй реномето на лошава бе, Пети! После наново трябва да го градя! :lol:
Аватар
AlexaS
Виенско кафе
Мнения: 365
Регистриран на: Ное 26, '09, 22:50

Re: Агрофитнес или какво правим на село

Мнение от AlexaS »

nel4o написа:Ааааа, миналата седмица садих луковиците, изкорених един одъртял и оплешивял люляк и засадих брезичка, така че още не мога да поправя нещата с маникюра :lol:
Зарежи го тоя маникюр. Както си го виждаш през съзнанието, така ще си го възприемеш. По тази тема много мога да пиша, но не сега.

Светле, не те баламосвам. Имай ме предвид за пролетното обръщане на почвата. Нали става въпрос и за фитнес.
Аватар
ravik
Кафе машина
Мнения: 4636
Регистриран на: Ное 23, '09, 16:09
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Агрофитнес или какво правим на село

Мнение от ravik »

5ia написа: За адмириране получаваш или кофа ягоди, или сладко от смокини. Или и двете :D
О, значи и аз ще дойда да адмирирам. :lol: Вие само кажете кога и там сме. ;)
Недей спа! Отивай на SPA!
Цветята ми: http://community.webshots.com/user/ravique
Аватар
svetla06
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1586
Регистриран на: Ное 29, '09, 19:41
Местоположение: Русе

Re: Агрофитнес или какво правим на село

Мнение от svetla06 »

Няма проблем бе. Идвай! :nod: :lol: Даже може и като Косето-босето - и челядта да помага! :D Опа, да адмирира! :lol:
Аватар
Templar
Дълго кафе
Мнения: 127
Регистриран на: Яну 20, '10, 00:11
Местоположение: Орешак, Троян, Свищов, Велико Търново, Плевен ;)
Обратна връзка:

Re: Агрофитнес или какво правим на село

Мнение от Templar »

Е какво толкова пък сега, маникюра толкова ли е важен за Вас жените (щото поне за мен е без значение).
Само си намирате оправдания май. Аз съм расъл в селото и отКЪ се помня съм с вилата по ливадите и с мотиката по нивите. Добре,че дядо и баба малко поостаряха, че да намалят броя на "работните площадки". Че като малък зор виждах - децата играят мач - аз с вилата за сено при 40 градуса през август...абе мъка, какво да Ви разправям.
Но ако все пак има желаещи за агрофитнес, аз редовно си го практикувам и сега...приемам помощ ;) :hihihi:
Нека не гледаме треската в окото на другия, преди да извадим гредата от своето.
Аватар
HardCore
Kафенце
Мнения: 26
Регистриран на: Фев 12, '10, 10:53
Местоположение: Троян city
Обратна връзка:

Re: Агрофитнес или какво правим на село

Мнение от HardCore »

Templar написа:Е какво толкова пък сега, маникюра толкова ли е важен за Вас жените (щото поне за мен е без значение).
Само си намирате оправдания май. Аз съм расъл в селото и отКЪ се помня съм с вилата по ливадите и с мотиката по нивите. Добре,че дядо и баба малко поостаряха, че да намалят броя на "работните площадки". Че като малък зор виждах - децата играят мач - аз с вилата за сено при 40 градуса през август...абе мъка, какво да Ви разправям.
Но ако все пак има желаещи за агрофитнес, аз редовно си го практикувам и сега...приемам помощ ;) :hihihi:
Сега пък упражняваш Батълфилд фитнес,то не е малко работа и това... :hihihi: :hihihi:
Аватар
ravik
Кафе машина
Мнения: 4636
Регистриран на: Ное 23, '09, 16:09
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Агрофитнес или какво правим на село

Мнение от ravik »

Templar написа:Е какво толкова пък сега, маникюра толкова ли е важен за Вас жените (щото поне за мен е без значение).
Ми важно си е, я! Питай Джони за какво служи. :hihihi: :lol:
Недей спа! Отивай на SPA!
Цветята ми: http://community.webshots.com/user/ravique
Аватар
HardCore
Kафенце
Мнения: 26
Регистриран на: Фев 12, '10, 10:53
Местоположение: Троян city
Обратна връзка:

Re: Агрофитнес или какво правим на село

Мнение от HardCore »

ravik написа:
Templar написа:Е какво толкова пък сега, маникюра толкова ли е важен за Вас жените (щото поне за мен е без значение).
Ми важно си е, я! Питай Джони за какво служи. :hihihi: :lol:
На мен лично жена с маникюр(хубав,разбира се) ми действа много добре..нправо оКУРАжително!!Много им се кефя,честно!! :tzeluvka: :ieeemyzh:
Публикувай отговор

Обратно към “Спорт, адреналин или просто разходка”