Вечерно лафче - бар "Наздраве"

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Заключено
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Вечерно лафче - бар "Наздраве"

Мнение от milena02 »

Сипи! Благодарим! Тръгнала съм по баровете тая нощ, то се е видяло... В две кръчми си къркам! Ти мене уважаваш ли ме? :angelche:
Аватар
zeleno
Наркоман
Мнения: 13673
Регистриран на: Ное 23, '10, 15:59
Дал благодарност: 123 пъти
Получил благодарност: 237 пъти

Re: Вечерно лафче - бар "Наздраве"

Мнение от zeleno »

ами има вече 17 часа
не е много неприлично
счупена съм , но съм доволна
едно червено вино / к"вот се намери / и
[video][/video]
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Вечерно лафче - бар "Наздраве"

Мнение от calico »

Фани, веднага ти наливам
Изображение

и аз малко съм разглобена, та ще пия една ракийка със салатка
ей на, има и за теб да замезиш
Изображение
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Deleted User 2919

Re: Вечерно лафче - бар "Наздраве"

Мнение от Deleted User 2919 »

Вечерно лафче ..след чашка хубаво вино. когато почваш да казваш това, за което мълчиш по друго време... :dovolen:
Прочетох Милена:

Re: Да поприказваме за доматите - 2017
Мнениеот МГХ » Пет Апр 21, 2017 10:03 am

хортензия написа:
Ей тука четох за йода,че калява разсада,чудех се дали и пипера да полея ама не посмях..
http://www.bgfermer.bg/Article/6145149" onclick="window.open(this.href);return false;

Виж ти. Отворих статията и с изумление видях на снимката моите разсади на балкона. От минала година. Време е да започнем да си подписваме снимките.

Крадат всичко, до което могат да докопат..При мен откраднаха песен и текста беше мой..Може би сте чули: "Улетай на крыльях ветра, родная песня наша.".Доста нескопосан текст беше, съчинявах го експормт, слушах мелодията, не моя, разбира се..на Римсков -Корсаков, и пях, доста ми стегна тогава носталгия :cry: ..Двама момчета записаха, ..спечелиха те 100 000 долара, един после ми подари златна брошка..с голяма естествена перла..Друг, евреин, се направи на неразбран :D ..Не само НЕ ми заплати, а че после продаде на музикална фирма скришем от другото момче, , която добави рап и песен вече почна изпълнява една еврейка със страшен акцент..и мноого ме дразни нейното раскатисто ръмжащоо РРРРР Признавам се, че и моят записан глас момчета явно обработили , звучеше красиво, че сама на себе си тогава казвах:бре, ти ли си така пееш?!..Не вярвам!! :D
Е, не пишете след мен..като изтрезнея от изпитото в барчето Наздраве :D , ще изтрия.Все едно никой няма да повярва...
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Вечерно лафче - бар "Наздраве"

Мнение от calico »

alina написа:Вечерно лафче ..след чашка хубаво вино. когато почваш да казваш това, за което мълчиш по друго време... :dovolen:
Прочетох Милена:

Re: Да поприказваме за доматите - 2017
Мнениеот МГХ » Пет Апр 21, 2017 10:03 am

хортензия написа:
Ей тука четох за йода,че калява разсада,чудех се дали и пипера да полея ама не посмях..
http://www.bgfermer.bg/Article/6145149" onclick="window.open(this.href);return false;

Виж ти. Отворих статията и с изумление видях на снимката моите разсади на балкона. От минала година. Време е да започнем да си подписваме снимките.

Крадат всичко, до което могат да докопат..При мен откраднаха песен и текста беше мой..Може би сте чули: "Улетай на крыльях ветра, родная песня наша.".Доста нескопосан текст беше, съчинявах го експормт, слушах мелодията, не моя, разбира се..на Римсков -Корсаков, и пях, доста ми стегна тогава носталгия :cry: ..Двама момчета записаха, ..спечелиха те 100 000 долара, един после ми подари златна брошка..с голяма естествена перла..Друг, евреин, се направи на неразбран :D ..Не само НЕ ми заплати, а че после продаде на музикална фирма скришем от другото момче, , която добави рап и песен вече почна изпълнява една еврейка със страшен акцент..и мноого ме дразни нейното раскатисто ръмжащоо РРРРР Признавам се, че и моят записан глас момчета явно обработили , звучеше красиво, че сама на себе си тогава казвах:бре, ти ли си така пееш?!..Не вярвам!! :D
Е, не пишете след мен..като изтрезнея от изпитото в барчето Наздраве :D , ще изтрия.Все едно никой няма да повярва...
аааа, това не трябва да се трие
Алинко, прегръдка :gush:
това са новите условия, трябва да се свиква. Не може да се спре.
пък и в крайна сметка ако искаме да вървим към един по-добър свят, всичко трябва да е общочовешко и достъпно, всяко достижение. Авторското право си е време да отмре.
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Deleted User 2919

Re: Вечерно лафче - бар "Наздраве"

Мнение от Deleted User 2919 »

calico написа:
аааа, това не трябва да се трие
Алинко, прегръдка :gush:
това са новите условия, трябва да се свиква. Не може да се спре.
пък и в крайна сметка ако искаме да вървим към един по-добър свят, всичко трябва да е общочовешко и достъпно, всяко достижение. Авторското право си е време да отмре.
Ех, това не може да се докаже..Все пак имам брошка.. :D :D
denitsavm

Re: Вечерно лафче - бар "Наздраве"

Мнение от denitsavm »

Не пия в момента. Пия .. ама кафе :shock: , тук е само 6.45, аз току що се прибрах от работа и две не виждам, та затова малко кафенце, та да преживея някак си до края на вечерта :dovolen: Напоследък съм уморена направо до смърт ... ма това е друга тема :dovolen:

Ето за вас по едно ободряващо и разхлаждащо Изображение ей тук до малката масичка ще поседнем Изображение, тя е за двама, ама кой ли от нас седи на столчета, като има толкова цветя наоколо :angelche:
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31527
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 810 пъти
Получил благодарност: 1727 пъти

Re: Вечерно лафче - бар "Наздраве"

Мнение от Мария Николова »

В момента е пладне, но реших тук да задам загадката си. :dovolen:

Изображение

Някой ще се опита ли да отгатне кой детайл, изобразен в картината, точно за мен е най-пленителен и най-вълнуващ, доколкото ме познава от писанията ми във форума?
Първият улучил правилния отговор, според часа и минутата на изпращането на текста му, ще получи ... е, не кутия сладолед, защото докато пристигне, ще се разтече, :snif: но тортичка. :lol:
Хайде, давайте! :daaa: :ieeee: :daaa: :ieeee:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Малката Ида

Re: Вечерно лафче - бар "Наздраве"

Мнение от Малката Ида »

Отразената светлина,във водата. :shappy:
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31527
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 810 пъти
Получил благодарност: 1727 пъти

Re: Вечерно лафче - бар "Наздраве"

Мнение от Мария Николова »

Браво за опита! :daaa:
Но съжалявам, не улучи. :eeeh:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Заключено

Обратно към “Разни и разнообразни теми”