Форумът или фейсбук - накъде духа вятърът?!

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Заключено
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8478
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 821 пъти
Получил благодарност: 628 пъти

Re: Форумът или фейсбук - накъде духа вятърът?!

Мнение от Shami »

Гео,значи ли това че форума ще отпадне за в бъдеще :hmmm: и ние ще сме динозаври :hihihi: ,тоест катерици :angel2: .
Започвам да си мисля че изпадам от света нещо :lol:, сигурно пропускам важни неща. :hmmm:
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15871
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 836 пъти
Получил благодарност: 1682 пъти

Re: Форумът или фейсбук - накъде духа вятърът?!

Мнение от Гео, граф »

gospodinov написа:Най-ценното във форума е споделения опит между членовете и потенциал му да разпалва страсти и нови хобита...
Напълно съм съгласна с това заключение, Господинов :daaa: ! Контактите тук са неформални - лични и по домашному. Именно поради това са емоционално ценни. НО :swait: ! Ако искаме да се популяризираме като цветарска общност, да се осъществят по-професионални връзки с подобни на нашето общество форуми на наднационално ниво, да се изпълни да речем онзи амбициозен проект ''Енциклопедя за розите'' (с който стигнахме до никъде), е нужна значително по-широка база, т.е. платформа от калибъра на фейсбук. Това ми беше намека :nod:
Shami написа:Гео,значи ли това че форума ще отпадне за в бъдеще :hmmm: и ние ще сме динозаври :hihihi: ,тоест катерици :angel2: .
Започвам да си мисля че изпадам от света нещо :lol:
По никакъв начин, Шами :sneee: ! Форума може да се разпадне само ако ние самите го разпаднем! Той е организъм, който продължава да се развива и да натрупва критична маса, а личните ни контакти се задълбочават, така че не виждам причина да спре да съществува. И динозаври сме, и катерици, дори и скунксове, ако трябва, но сме обични, нали :liubov: :slove: !!!
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
iv.tarlen
Баш кафе майстор
Мнения: 2384
Регистриран на: Юни 7, '16, 16:45
Местоположение: Казанлък

Re: Форумът или фейсбук - накъде духа вятърът?!

Мнение от iv.tarlen »

Господинов, заповядай на срещата, която организират твоите съгражданки и ще установиш, че хората обичат да говорят и общуват очи в очи, това е най-истинското за мен!
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8478
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 821 пъти
Получил благодарност: 628 пъти

Re: Форумът или фейсбук - накъде духа вятърът?!

Мнение от Shami »

Господинов, не знам защо съфорумците се въздържат да пишат.На мен също ми направи впечатление :hmmm:.
Може би по същата причина. заради която и аз се отказах да пиша в една от темите. :hmmm:
Малката Ида

Re: Форумът или фейсбук - накъде духа вятърът?!

Мнение от Малката Ида »

И двете,дядо попе...и двете! :angel2:

Поздрав най-сърдечен! :tzeluvka: :tzvetentze:
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Форумът или фейсбук - накъде духа вятърът?!

Мнение от milena02 »

И аз като малката Ида мисля, че

и във фейса, и в кафето
сме си шматки, общо взето...
libra
Наркоман
Мнения: 11640
Регистриран на: Дек 13, '09, 08:51
Дал благодарност: 86 пъти
Получил благодарност: 62 пъти

Re: Форумът или фейсбук - накъде духа вятърът?!

Мнение от libra »

Съфорумците спряха да пишат,защото няма поръчки ,които да правят трафик и защото едни 20 човека изчезнаха от форума,а явно това не е без значение.А останалите никога не са писали,но в навалицата ,това не се е забелязвало-т.е било е напълно без значение.
bell

Re: Форумът или фейсбук - накъде духа вятърът?!

Мнение от bell »

Форумът или фейсбук? - забравяш туитър, инстаграм, снапчат, други форуми, сайтове, блогове и какво ли не.... :dovolen: шега!
Изобщо не ми се анализира кой, защо, как и къде пребивава в личното си време и какво предпочита, като форми на общуване. Във фб и рози може човек да реже, и картофи да пържи, и награди в Челси да гледа, пълна лудница, но тук не е по-различно :dovolen:
Сеирджийско - воайорско ниво е и тук, и навсякъде около нас, дори в ежедневието по улиците.
gospodinov написа:
Бонус са коментарите - "...муцка, разкошни са"...."otkade moje da se kupi towa cvete.." и др.
:lol: :lol: :lol: това е много добро попадение!


Господинов, проблема на форума не е ФБ. Изобщо не искам да предизвикавам полемики, нито ще взимам участие в тях. Аз моето мнение за Форума съм го казала изчерпателно на Равик, защото само тя може да реши какво, как, кога и дали изобщо ще се случи :daaa: Предполагам и други хора са направили същото във времето. Има много криви неща тук и като добавим, че пространството е безконтролно и става Муцка :hihihi:

Гео е върнала една тема, която е само малка част от много други неща, при това от далечната 2014 г. Днес тя ми звучи съвсем различно.

Знам само, че има нужда от БГ градински форум, защото отдавна има групи от хора, на които такъв тип общуване е необходим. Ако, не тук, то ще друг форум, защото в природата празно няма :nod:
libra
Наркоман
Мнения: 11640
Регистриран на: Дек 13, '09, 08:51
Дал благодарност: 86 пъти
Получил благодарност: 62 пъти

Re: Форумът или фейсбук - накъде духа вятърът?!

Мнение от libra »

Мисля,че интересът на хората се движи като пасаж от копърки.
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8478
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 821 пъти
Получил благодарност: 628 пъти

Re: Форумът или фейсбук - накъде духа вятърът?!

Мнение от Shami »

Чета онази тема дето Гео е дала,ама по добре да не я бях захващала и се чудя,къде е разликата сега в момента между форум и фейсбук.Та нали и сега като напишеш нещо в форума ,то автоматично се показва в фейса.Така ли е или бъркам нещо,нали не влизам в фейсбук. :hmmm:
Ще трябва да намеря време да влезна,че да видя какво става там :lol:
Значи ли,че сега като съм в форума,съм и в фейсбук.пък аз си мисля че не влизам в фейса :hihihi:
Ох, незнам дали ме разбрахте .Гео къде си ,за да ми кажеш къде съм. :lol: :lol: :lol:
Последно промяна от Shami на Окт 18, '17, 16:40, променено общо 1 път.
Заключено

Обратно към “Разни и разнообразни теми”