Да помогнем на Вальо!!!

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Публикувай отговор
Аватар
Tanet
Кафе машина
Мнения: 4787
Регистриран на: Яну 13, '10, 11:52
Местоположение: Севлиево 5-а зона
Дал благодарност: 2 пъти
Получил благодарност: 1 път

Re: Да помогнем на Вальо!!!

Мнение от Tanet »

Мога да дам орехи ако са позволени. Имаше много и домати и чушки, които изобщо не бяха торени освен с органичен тор при засаждането и много малко пръскани с химия в ранния етап на развитие, но трябваше това преди месец да го обсъдим :nod:
"Истинските неща в живота, не са нещата"
[img]http://smileys.on-my-web.com/repository ... gonfly.gif[/img]

градинките на "утринния покой"
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31652
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 986 пъти
Получил благодарност: 2244 пъти

Re: Да помогнем на Вальо!!!

Мнение от Мария Николова »

Предлагам търг за няколко луковици лилиуми от поръчка СС, които ще получа другата седмица. Всяка с начална цена 8 лв. Ще преписвам от списъка на ХН и може някоя латинобуквичка да е объркана. :oops:
Peach Cobbler S
Extravaganza
Love call
Finland
Popeye
Montreal

Предлагам търг за един фотос на ирис Saphire Jaune от миналогодишната поръчка франсета

Изображение

с размер А4, в рамка с паспарту - пълен размер 44/34 см. Начална цена 30 лв.
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
lenuza73
Кафе машина
Мнения: 3700
Регистриран на: Окт 3, '10, 18:27
Дал благодарност: 14 пъти
Получил благодарност: 18 пъти

Re: Да помогнем на Вальо!!!

Мнение от lenuza73 »

Браво на детето и на неговите родители :tzeluvka: :gush:
:gush: :gush: Стискам палци всичко да завърши с отличен резултат :ieeee:

Значи аз не гледам никакви зеленчуци..но мога да дам тикви цигулки,само да знам адрес и пращам .
И да се включа в търга като предложа моите лилиуми които ще дойдат от VWS Flowerbulbs Холандия :daaa:

Предлагам следните лилиуми с цена 80 лв :tzeluvka:
CARBONERO 2 бр
FLASHPOINT 1бр.
ROBINA 1 бр.
CORVARA 1 бр
LIONHEART 5 бр
ZELMIRA 1 бр
ROYAL SUNSET 3 бр
STRAWBERRY & CREAM 1 бр

Поръчката ще пристигне през януари ,така,че който ще ги купи трябва да има и търпение за да ги получи
п.с .Може ли някой да ми пусне на лични сметката по която се пращаха паричките,че не я намирам из файловете си :tzvetentze:


Прегръдки за Валю,мама и тати ! :gush: :gush:
Аватар
Ава_и_мама
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1051
Регистриран на: Яну 23, '17, 20:26
Местоположение: гр. София

Re: Да помогнем на Вальо!!!

Мнение от Ава_и_мама »

Щях да пускам в темата подарявам моята кана. От червената е. Тази година я засадих покрай чушките, всеки ред чушки завършваше с кана. Честото поливане на зарзавата се отрази на каната, хареса и и ми се отблагодари. Висока е над 3м, цъфти и братимява. Има за раздаване.
Та, идеята ми е ако някой иска ще му изпратя като стане за вадене и зазимяване или на РД на форума. А вие по ваше желание ще пуснете на Валето колкото парички решите. Не мога да преценя за цена.
За успеха на нашето мило детенце! :liubov:
Аватар
ToBo
Чист кофеин
Мнения: 7642
Регистриран на: Апр 21, '12, 20:41
Местоположение: София

Re: Да помогнем на Вальо!!!

Мнение от ToBo »

Къщичке, различни центрове работят, когато преписваш, когато пишеш под диктовка и когато пишеш нещо, което си измисляш в момента. Той е задействал два от тях, доколкото схващам. Под диктовка като че ли е най-трудно, но и това ще стане. Макар че при преписването се изисква и допълнително внимание да следиш докъде си стигнал в източника :D За децата това е кошмар.
На него така и така му е рано да пише. Но щом му е приятно ;)
Знаеш ли в какво се състои стимулацията? Че моят знае много, ама си стои заключен :mrgreen:
къщичка написа: Да поясня, че в Брейн баланс не го учат на букви, а това е резултат от стимулацията върху дясната мозъчна хемисфера.

)
Никога не е късно да засадиш клематис...
Аватар
къщичка
Кафе машина
Мнения: 4940
Регистриран на: Ное 6, '13, 12:46
Местоположение: с. Николово, Русенско
Дал благодарност: 122 пъти
Получил благодарност: 62 пъти

Re: Да помогнем на Вальо!!!

Мнение от къщичка »

Тобич, ще ти драсна едно лс.
dar
Баш кафе майстор
Мнения: 2898
Регистриран на: Окт 24, '14, 16:30

Re: Да помогнем на Вальо!!!

Мнение от dar »

Светле, много се радвам за Вальо! Имам хубави зимни круши от дърво, което е около 10 м и с нищо не е пръскани. Дали да не изчакам да се върнете и тогава да ви изпратя или още сега? Съжалявам, че на сушените домати съм сложила сол :ufff: Как по-рано не обсъдихме въпроса за храната. От наше село си купуваме месо от хора, които гледат животни. Ще питам дали са давани антибиотици и ще ти пиша пак.
dar
Баш кафе майстор
Мнения: 2898
Регистриран на: Окт 24, '14, 16:30

Re: Да помогнем на Вальо!!!

Мнение от dar »

Светле, много се радвам за Вальо! Имам хубави зимни круши от дърво, което е около 10 м и с нищо не е пръскани. Дали да не изчакам да се върнете и тогава да ви изпратя или още сега? Съжалявам, че на сушените домати съм сложила сол :ufff: Как по-рано не обсъдихме въпроса за храната. От наше село си купуваме месо от хора, които гледат животни. Ще питам дали са давани антибиотици и ще ти пиша пак.
dar
Баш кафе майстор
Мнения: 2898
Регистриран на: Окт 24, '14, 16:30

Re: Да помогнем на Вальо!!!

Мнение от dar »

Предлагам 5 вида хризантеми от бабешките. Цвят пепел от рози кичеста, като маргаритки розова, кремава и тъмно червена. И една много интересна оранжева с жълт център ситна.Снимки мога по Вайбър да изпратя. Ако има желаещи колкото прецените като сума може да изпратите за Вальо, а на мен адрес на лични. :stiskam:
Аватар
tanini77
Кафевар/ка/
Мнения: 731
Регистриран на: Ное 15, '14, 23:48
Местоположение: Бургас

Re: Да помогнем на Вальо!!!

Мнение от tanini77 »

Предлагам роза Colette 5 годишна(от резник)
http://www.rosebook.ru/roses/modern-shrub/colette/" onclick="window.open(this.href);return false;

Много се радвам за детенце, желая много здраве и успех! :tzvetentze:
Съвършенството е достигнато не когато няма какво повече да се добави,а когато няма какво да се премахне.
Антоан дьо Сент Екзюпери
http://tanini77.snimka.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;?
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”