Да помогнем на Вальо!!!

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Публикувай отговор
сюзан
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Юни 12, '14, 10:56
Местоположение: Стара Загора
Получил благодарност: 4 пъти

Re: Да помогнем на Вальо!!!

Мнение от сюзан »

Къщичке, :gush: :tzeluvka:
Радвам се за вас и за вашето момченце :ieeee: :ieeee: :ieeee:
Пожелавам още повече успехи и да върви напред все по-добре.
За да направиш прерия
ти трябва пчела и детелина,
и една мечта голяма.
Но само и мечта ти стига
ако пчела и детелина няма.
Емили Дикинсън
Аватар
дара
Чист кофеин
Мнения: 8217
Регистриран на: Яну 19, '11, 20:04
Местоположение: София

Re: Да помогнем на Вальо!!!

Мнение от дара »

Толкова много се радвам за Вальо,това което е постигнал никак не е малко!Светле моите най-сърдечни :gush: за всички вас :tzvetentze: Само така :tzvetentze:
diana_bs
Двойно кафе
Мнения: 159
Регистриран на: Мар 27, '16, 09:42

Re: Да помогнем на Вальо!!!

Мнение от diana_bs »

Къщичке,прочетох всичко с интерес и много се радвам,че терапията дава резултат и ти самата виждаш промяната в това сладко момче.Надявам се силно,да има още по-добри резултати до края на програмата и ви го пожелавам от все сърце. Ще продължавам да следя и да се радвам заедно с вас !
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31652
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 986 пъти
Получил благодарност: 2244 пъти

Re: Да помогнем на Вальо!!!

Мнение от Мария Николова »

Мария Николова написа:Оленка, давам 30 лв. за еремуруса. :ieeee: :ieeee: :ieeee:
Ако друг даде повече от мен, ще наддам. :mrgreen:

Изображение

Днес получих еремуруса от мечтица. :ieeee: :ieeee: :ieeee:
Оленка, благодаря ти, мила, и за него, и за красивия , прекрасния сувенир, в който е пътувал еремурчо! :liubov: :gush:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
мечтица
Кафе машина
Мнения: 4944
Регистриран на: Юли 4, '13, 08:31
Дал благодарност: 754 пъти
Получил благодарност: 1213 пъти

Re: Да помогнем на Вальо!!!

Мнение от мечтица »

Мила Мери,да те радва дълги години еремурчо и сувенира,който изпратен с любов,благодарност и уважение към теб! :sbow: :liubov: :tzeluvka:
Ние си мислим, че Бог ни гледа отгоре, но той всъщност ни гледа отвътре - ЖИЛБЕР СЕСБРОН
Аватар
ToBo
Чист кофеин
Мнения: 7642
Регистриран на: Апр 21, '12, 20:41
Местоположение: София

Re: Да помогнем на Вальо!!!

Мнение от ToBo »

Къщичке, той идва в нашия свят :dovolen: Оттук нататък апетитът идва с яденето. И ще става все по-гладен, а нещата, които го плашат, прогонват от света, и го карат да се затваря, ще стават все по-малко :daaa: Пак много работа и наваксване ще има, но бариерата я е минал :nod:
Ако прецениш, че трябва пак да правим търгове, само пиши :D Ние не събираме нищо крупно, но можем да кърпим положение ;)
Никога не е късно да засадиш клематис...
Аватар
polyabs
Кафе машина
Мнения: 3451
Регистриран на: Юли 13, '13, 18:15
Местоположение: Бургас
Дал благодарност: 209 пъти
Получил благодарност: 110 пъти

Re: Да помогнем на Вальо!!!

Мнение от polyabs »

Благодаря на Дара за розите и делфиниума които ми изпрати :liubov:
А Вальо нека още по упорито да опознава света :stiskam:
Успех и търпение Светле :gush:
Teodora76
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1330
Регистриран на: Апр 1, '12, 18:41

Re: Да помогнем на Вальо!!!

Мнение от Teodora76 »

ToBo написа:Къщичке, той идва в нашия свят :dovolen: Оттук нататък апетитът идва с яденето. И ще става все по-гладен, а нещата, които го плашат, прогонват от света, и го карат да се затваря, ще стават все по-малко :daaa: Пак много работа и наваксване ще има, но бариерата я е минал :nod:
Ако прецениш, че трябва пак да правим търгове, само пиши :D Ние не събираме нищо крупно, но можем да кърпим положение ;)
Подкрепям ТоВо, само ни дай знак Светле!
Аватар
Миша
Наркоман
Мнения: 17029
Регистриран на: Ное 27, '09, 14:11
Местоположение: София
Дал благодарност: 137 пъти
Получил благодарност: 468 пъти
Обратна връзка:

Re: Да помогнем на Вальо!!!

Мнение от Миша »

Момичета, Светла не знам дали ще има възможност да пише сега, много е натоварена , програмата на Вальо става все по-тежка и упражненията все по-сложни, ще си позволя аз да кажа, тепърва ще трябват още много средства , аз направо се ужасявам като слушам за какви суми става въпрос, важното е, че това е пътят и някак трябва да се намери решение лечението да продължи, някой беше казал, че има чувство, че участва в чудо, вие не можете да си представите , наистина е чудо, всеки път, когато видя Вальо виждам чудото с очите си,и не мога да повярвам, че целия този огромен напредък е плод само на два месеца терапия, той вече е едно усмихнато дете, толкова е хубаво да виждаш как едва загатнатата усмивка вече отстъпва място на все по-широка детска усмивка, лицето му е одухотворено, дяволито, няма го предишния празен поглед, има емоция , търси контакт, радва се на постиженията си, това го виждам като страничен наблюдател, без обременеността на родителя. И е чудо, истинско чудо! Онзи ден го гледах как пише азбуката без някой да му подсказва, цялата азбука на английски, как се радва на всяка буквичка, а само преди два месеца не можеше да държи молив. Трябва, трябва да се продължи!

И сега една лична молба, Къщичка няма нищо общо с нея. Вальо трябва да се храни по специален начин , а зимата няма от къде да си набавят продукти без химия ,консерванти, захар, сол и т.нат отрови, със Светлето сме се разбрали да ѝ набавя зеленчуци, от което ми е останало, когато се върне, но нямам възможност да направя много консерви, напоследък и аз го позакъсах, дали някой има възможност да направи някое бурканче със зеленчуци, домати, пипер, морковки, каквото е останало в градината , само стерилизирано, без добавка на сол , захар или някакъв друг консервант, десет човека по десетина бурканчета да направим пак е нещо. Аз ще направя каквото мога, ако някой има желание и възможност също да помогне с нещо , никого не ангажирам, пак повтарям, това е лично моя молба, на Светлето ѝ е неудобно , но нали за това сме хора, да помогнем с каквото можем, а когато става дума за здраве неудобството трябва да се забрави, така мисля....
Свирете, музиканти! Дълга нощ ще е тази - чак до изгрева на надеждата......


Разсадник
Изображение
Аватар
vanina_g
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1463
Регистриран на: Апр 5, '16, 09:03
Местоположение: Пловдив
Дал благодарност: 20 пъти
Получил благодарност: 9 пъти

Re: Да помогнем на Вальо!!!

Мнение от vanina_g »

Аз консерви нямам, пишман градинар съм още, но ако мога с нещо друго да помогна - например имам чай набран от гората - чист, само билки (риган, мащерка, иглика, жълт кантарион), обаче е смесен - не знам дали всички неща вътре са полезни за Вальо. Ако няма проблем детето да го пие, мога да изпратя, само кажи как и къде.
Ако има нужда от други неща извън бурканчетата, пишете! :daaa:
Пък и пак търг да направим и аз съм ЗА! :ieeee:
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”