За подкрепа на каузи в интернет...

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Аватар
Елена58
Кафе с мляко
Мнения: 240
Регистриран на: Апр 22, '13, 09:23

Re: За подкрепа на каузи в интернет...

Мнение от Елена58 »

Може да се сподели линка и в групи в които членувате във фейса .Аз го направих в няколко вчера и има гласували
https://web.facebook.com/groups/7577884 ... 1366568421" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15866
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 832 пъти
Получил благодарност: 1672 пъти

Re: За подкрепа на каузи в интернет...

Мнение от Гео, граф »

Страницата на Ноел във фейсбук е пусната :!:

Казва се Лечебница за души :sheart:


Който има профил в тази социална мрежа, може да я потърси и да се присъедини към харесващите я. Сега разпращам покани към всички приятели на Хобикафе във фб :nod:
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: За подкрепа на каузи в интернет...

Мнение от milena02 »

Ноел, ако четеш тук, направи си някакво представяне на градината в страницата, в което да бъде указано, че в момента въпросната градина участва в еди кой си конкурс. Иначе сега народът разпраща покани до приятелите си във фейса, тези приятели отиват в страницата, кефят се на картинките и после излизат и не влизат втори път. Идеята беше страницата да е съпорт на конкурса, т.е. хората, които я харесват, после да идат и да гласуват. Пък след като мине данданията, винаги можеш да си редактираш текста и да изтриеш редовете, които касаят конкурса. Хабим енергия в момента.
Deleted User 2919

Re: За подкрепа на каузи в интернет...

Мнение от Deleted User 2919 »

В темата ми за конкурс на Ноел има 90 преглеждания, но не знам колко са от тях поставили лайкове. Само моята позната от Питер каза, че харесва всичко и поставила лайковете с удоволствие. :daaa:
лалесъм

Re: За подкрепа на каузи в интернет...

Мнение от лалесъм »

calico написа:
лалесъм написа:не мисля така, Калико
необходими са много повече гласове за нашата градина
една е ролята на журито при смазваща преднина и съвсем друга при символичен превес

добре мила, ама моля те обясни ми защо ни е този превес?
ако една градина има 10 000 харесвания, а друга 1000 дали журито би предпочела втората и ако го направи как ли би обяснило избора си, колкото и професионални доводи да даде?
и дали ако има такова разминаване между обществения и журирания избор не би се прецакал престижа на конкурса и на организаторите му?
все пак журито е от различни хора, с различни вкусове, различни пристрастия и т.н.
много би ми се искало предварително, категорично да е ясно коя градина печели :stiskam: и това зависи от нас :daaa:
Deleted User 2919

Re: За подкрепа на каузи в интернет...

Мнение от Deleted User 2919 »

Хубаво, кое важи за жюрито:Лечебницата за души или 3 линка, които остави Калико? Аз оставих 3 линка на Калико за гласуването. Трябва ли сега и Фейсбук на Ноел да оставям? Да не объркам хората за гласуването? Те ще разгледат фейсбук на Ноел, но нали трябва жюрито да знае, че харесват градинката на Ноел??!!
Последно промяна от Deleted User 2919 на Май 18, '17, 15:18, променено общо 1 път.
лалесъм

Re: За подкрепа на каузи в интернет...

Мнение от лалесъм »

tili написа:
tili написа:Ето как поканих моите приятели да гласуват. Мисля, че е пределно ясно за всеки. Трябват малко обяснения, има хора, които трудно се ориентират.
https://www.facebook.com/Lily.Naydenova" onclick="window.open(this.href);return false;

Пускам линка тук, може да послужи на някого :)
Хайде, успех на всички и най-вече на Ноелче :tzeluvka:
Каква страница във ФБ, какви 5 лева! Това е разпиляване на внимание и гласове. Всеки има приятели, колеги и фенове. Просто копнете и споделете с тях тези 3 линка за точното гласуване + (незадължително) четвъртия, отнасящ се за представянето на самата Ноел като участник в конкурса. Точно там тя говори точно и ясно за градината и себе си, говори и за Форума ни. Ако са ви наистина приятели - ще ви уважат мнението и ще гласуват.
Малко четене и по-малко писане ще свършат повече работа :stiskam:
Третата снимка гони вече 500-те гласа, което не предполага отпускане!
Тили, определено срещам трудности с набирането чрез фейса на лайкване на точното място. Само с призив на личната страница и линкове към снимките също се оказа не много ефективно :hmmm: Ако постнеш на страницата си директно снимките е още по-голяма каша - лайкват снимките в твоята страница, не в страницата на конкурса. Лайква се и представянето на Ноел, което не се брои, лайква се само едната снимка,.... абе въобще съм се отчаяла. Просто се хващам за телефона и почвам гласово набиране на подкрепа :angelche:
Аз, че съм неориентирана във фейса е ясно, но досега никой не можа да ми предложи ясно и стабилно работещ вариант :snif: Трябва да предложа такъв вариант на приятелите си, които имат големи мрежи във фейса, за да може да се възползваме и от тях :nod: Да не говорим, че си представях, че ще ударим трицифрено число пред трите нули от лайкове :angel2:
Deleted User 2919

Re: За подкрепа на каузи в интернет...

Мнение от Deleted User 2919 »

Ето последен пост в темата за гласуването:
-----------------------------------------------------------------------------------
Это фейсбук Ноел:
https://www.facebook.com/%D0%9B" onclick="window.open(this.href);return false;% ... aymt_homepage_panel
История садика:
https://www.facebook.com/media/s" onclick="window.open(this.href);return false; ... 383752417562&type=3
Садик сделан на строительных отбросах после строительства домов(блоков) квартал Люлин.
Но голосование делайте в 3 линка для жюри:
= Представянето на Ноел
Отдельно за каждый из трех линков внизу

Линк 1 - детето с бръмбарите ( ребенок с жуками)

Линк 2- колаж от няколко снимки ( коллаж с несколькими фото)

Линк 3-втори колаж от няколко снимки (второй коллаж с несколькими фото)
---------------------------------------------------------------

Таки ли е?
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15866
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 832 пъти
Получил благодарност: 1672 пъти

Re: За подкрепа на каузи в интернет...

Мнение от Гео, граф »

Линк към първата снимка

Линк към втората снимка

Линк към третата снимка

Във фейсбук-страницата на конкурса може да се гласува (харесва, лайква) само веднъж. Повторно натискане на бутон ''Харесва ми'' анулира лайка.

За да вземете участие, е нужно да имате действаща регистрация във фейсбук, да я активирате, да кликнете последователно на всеки един от линковете по-горе и да харесате съответната снимка. Това е :!:

ПП. Всяко ''споделяне'' на снимка (пак поотделно) също има стойност за комисията!!! Споделяйте на стената си, както и в групи, в които участвате :!: :!: :!:


Накрая ще зема да сложа всичко това в подписа си, белким някой го види :evil:
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: За подкрепа на каузи в интернет...

Мнение от calico »

ако една градина има 10 000 харесвания, а друга 1000 дали журито би предпочела втората и ако го направи как ли би обяснило избора си, колкото и професионални доводи да даде?
Мислиш ли, че ако ония камъчки по лехичките наберат 10000 лайка, а ние 1000, журито съставено от професори и пр. ще предпочете тях? Как биха обяснили манипулирания вот тогава?

защо изобщо е 7 членното жури, ако ще се гледат лайковете?

изобщо няма да се съобразява журито с лайковете, на него му е нужно с лайкване да се отсеят 3-4 обекта между които да избира.

Виж ги само какви критерии са сложили, защо според теб? - за избягване на градинки с патки и джуджета, дето са набрали десетки хиляди лайкове, затова.
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”