Опитвам се да направя статия в Уикипедия...... Помощ

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
maleas
Баш кафе майстор
Мнения: 2511
Регистриран на: Апр 30, '15, 18:56
Местоположение: Skopie
Дал благодарност: 33 пъти
Получил благодарност: 17 пъти

Опитвам се да направя статия в Уикипедия...... Помощ

Мнение от maleas »

Опитвам се да направя статия в Уикипедия...... Помощ :cry:

Има ли човек който е правил статия и може на обикновен , простичък език да ми помогне за оформлението?????
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11814
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 148 пъти
Получил благодарност: 189 пъти
Обратна връзка:

Re: Опитвам се да направя статия в Уикипедия...... Помощ

Мнение от johnstalker »

Не си губи времето с това.. Българската уЙкипедия се администрира от комплексирани чАкиджии които заличават с кеф всичко което не е добавено от тях лично или от групичката им. :) Аз мога да ти помогна, ако обещаеш да не пишеш в българската част на уикито.. :D
maleas
Баш кафе майстор
Мнения: 2511
Регистриран на: Апр 30, '15, 18:56
Местоположение: Skopie
Дал благодарност: 33 пъти
Получил благодарност: 17 пъти

Re: Опитвам се да направя статия в Уикипедия...... Помощ

Мнение от maleas »

johnstalker написа:Не си губи времето с това.. Българската уЙкипедия се администрира от комплексирани чАкиджии които заличават с кеф всичко което не е добавено от тях лично или от групичката им. :) Аз мога да ти помогна, ако обещаеш да не пишеш в българската част на уикито.. :D

За мен няма значение през кое уики е пуснато, само да е пуснато. В момента има пуснати публично едни данни, но мислим, че скоро ще бъдат изтрити и за това искаме барзо да ги пуснем и да си останат публични.....

Почти се справих, имам проблем с таблиците, не разбрах как се пражи мердж селс - сливане , отделно ми се сливат две таблици и за това не мога да пусна парвата като сортираща, защото започва да ми сортира и втората таблица и става каша......

На лични ще ти пусна какво съм направила досега..... ако можеш да кажеш къде греша ще съм ти много благодарна
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”