.... Как ехото заглъхва

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Публикувай отговор
Малката Ида

Re: .... Как ехото заглъхва

Мнение от Малката Ида »

Алина :tzvetentze: като трън във ........ си!
Deleted User 5091

Re: .... Как ехото заглъхва

Мнение от Deleted User 5091 »

alina написа:Мнениеот mija » Пон Фев 27, 2017 4:48 pm

Тук на какво положение сме, че се омотах в поръчките?
mija написа:
bpetrova написа:Стига сте препирали, Ким каза, че ще плащаме около 15-ти. Това не е неин избор.
?? :o :shock:
Май важното е да се изкажем, няма значение какво казваме :lol:
А към себе си това не отнасяш: своето изказване.?Ксенофобия е болест, която като всички фобии, съкращава живота и влошава здравето.


Извод: ехото няма да заглъхне, май, никога...Ако не едно, то друго се намира...Вече не се изказвам в темите, сбогувах се в албума си, свършвам поръчките..Но даже в темите за поръчките русофобките ме намират :ufff: . .В Л.С. на организаторите вече ще пиша, че получих пратките или че платих, да не дразня патриотките на тежко битие със своето присътствие... :dovolen: :daaa:
Алина, имаш проблем с разбирането на българския език.
Това, което съм написала е към bpetrova, в отговор на това, че на моя въпрос тя ме приканва да не препирам, което всъщност си е също неразбиране на българския език от нейна страна.
Та, Алина, няма смисъл да ми пълниш личната поща със злоба!
Deleted User 2919

Re: .... Как ехото заглъхва

Мнение от Deleted User 2919 »

Хората искаш да заблудиш? Публикувам писмото си,
-------------------------------------------------------------------
как се лекува ксенофобия , виж книга по психиатрия.
Изпратено на: Сря Мар 01, 2017 7:49 am
От: alina
До: mija

Знам, че си русофобка, можеш да не показваш още веднъж. Успокой се, нали освен поръчките не се изказвам.И в албума се сбогувах.Къш. Не ме закачвай повече.

-------------------------------------------------------------------------------------
Боже, боже, къде се наврях, къде се навря ,както каза на мен Денис..Добре, че количеството на русофобите е малко :stiskam: . че се задържах тук повече.. :dovolen:
Знаете, Денис, който идваше тук, не е руснак и НаталиЯ ви настрои срещу руснаците много хубаво, и това е част на информационната война на Украина...Щом не ме разбирате, заради моя български, наистина не си струва да пиша изобщо. Даже в поръчките. :snif:
Ида, трън ще намерите, даже и мен да ме няма. Всеки ,който търси някъде трън да погледне в огледалото и ще види тръна си... :dovolen:

:tzvetentze:
libra
Наркоман
Мнения: 11642
Регистриран на: Дек 13, '09, 08:51
Дал благодарност: 90 пъти
Получил благодарност: 62 пъти

Re: .... Как ехото заглъхва

Мнение от libra »

Де го чукаш,де се пука!
Алина,вие сте 3-4 рускоговорящи тук и намерихте начин да се дърляте ,а накрая излезе ,че участваме в хибридна война.Даже не знам това какво значи. :oops:
Спри да ни обвиняваш,че сме русофоби и т.н -тук никой не ти държи сметка за всички руснаци какво мнение имат за България,не го прави и ти.Няма да извлечеш никакви девиденти,нито ще промениш мнението му за Русия и руснаците.
И аз не ти разбирам какво пишеш,но не смятам, че това е защото не можеш да говориш правилно български.
РОУЗ

Re: .... Как ехото заглъхва

Мнение от РОУЗ »

В книга по психиатрия пише и за параноя. ;) :tzeluvka:
Алина, защо делиш хората на русофили и русофоби, има милиони хора, на които им е безразлична Русия, Украйна, САЩ или която и да е друга държава? :hmmm:
Тук ни събира съвсем друга страст.
Аватар
МГХ
Наркоман
Мнения: 10113
Регистриран на: Окт 4, '12, 23:28
Местоположение: Русе
Дал благодарност: 367 пъти
Получил благодарност: 1034 пъти

Re: .... Как ехото заглъхва

Мнение от МГХ »

Алина, не си струва така да се разстройваш. Хората са различни, ние сме различни. Не винаги сме разбрали правилно мотивите и думите на някой. Нека не пълним сърцата си с обида. Аз харесвам градината ти и начина , по който виждаш нещата около теб. Ще ми липсваш , както ми липсват и останалите, които си тръгнаха огорчени. Остани с нас !
Аватар
Daniela Pargu
Чист кофеин
Мнения: 5273
Регистриран на: Яну 29, '17, 20:53
Местоположение: В.Търново
Дал благодарност: 98 пъти
Получил благодарност: 104 пъти

Re: .... Как ехото заглъхва

Мнение от Daniela Pargu »

Боже,защо така се получава?Толкова сте позитивни, симпатични, отборни играчи!
С една дума- сладурани!Години чета форума -тук има такава атмосфера-като фамилия!Сега какво става?
Колоритни личности напускат с огорчение.Защо?Уморени ли са от общността?
Какво има да делим!?Тук сме със странностите си ,но и, и поради хобито си- а то е по-голямо от нас!
Не знам детайли на проблемите, но тук има и други "нови българки"!Цветята ни са еднакви- искат еднаква обич и грижи
и носят еднаква радост на българска ,руска и друга цветарска душа!
Не допускайте детайли да ви огорчават. :svekurva:
Целувки на всички националности"нови българки" :sheart:
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”