Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Публикувай отговор
Аватар
Isa Bel
Виенско кафе
Мнения: 428
Регистриран на: Дек 25, '16, 12:47

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Isa Bel »

.... Лилчо :tzeluvka: помести се сега малко да вляза - че одя трудно ....
Гео, граф написа: ... абе, фана да ти метна един лобут аз на тебе, та да не можеш да си седнеш на гъзото шес дена :svekurva: :svekurva: :svekurva:... Ситничка съм била - ми те дребните неща правят едрите, не ли :semo:...
.... глезена нещо ме наболява - ма то ситно - не му стига вътъка да удря по нагоре .... :hihihi:

Империята отвръща на удара
Графинчето, ей тъй се предизвикват болки в корема :lol: :lol: :lol: :hihihi:

[video][/video]

не е зле като го изгледате да го върнете за повторно гледане и на картинките :lol: :lol:
Аватар
Миша
Наркоман
Мнения: 17028
Регистриран на: Ное 27, '09, 14:11
Местоположение: София
Дал благодарност: 136 пъти
Получил благодарност: 468 пъти
Обратна връзка:

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Миша »

Ей, как се радвам, че отново сте тук, любими кукундрилки! :tzeluvka: :gush: :tzvetentze: :tzvetentze:

[video][/video]
Свирете, музиканти! Дълга нощ ще е тази - чак до изгрева на надеждата......


Разсадник
Изображение
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15823
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 716 пъти
Получил благодарност: 1479 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Гео, граф »

Isa Bel написа:Империята отвръща на удара
- Живееш във Варна и не можеш да плуваш?!
- А ти като живееш до летището в София да не би да можеш да летиш?! :stongue:

Боляло го глезенчето, милото 8-) ! Щото се спънАх в тебе, душо кукурузена, мотаеше ми се в краката и щях да та отъпча. Кат маруля щях да та отъпча. Добре че си гледам в краката, че кой знай ко можеши да стани... А компутър ас си имам, кутия с мачка в нея, и козички си имам, крави обаче не - кравите ритат кат ги доиш... С интерната се опрая мъжо ми, кабеляци некви омота, стената ми надупчи кат онва сиренье дет го праят от лилави крави, е затва ни ща крави, щот сиреньето им е на дупки и ми изпада през тях комата ляб. Ти ко си мислеше, мъ? Чи нии тук ядеме доматиту с колцити ли, мъ :twisted: ?

Изображение

Ей, на, гледай и са учи :angelche: :nod: :

[video][/video]
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
niania
Кафе с мляко
Мнения: 254
Регистриран на: Май 20, '16, 01:27

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от niania »

Единственото сигурно нещо е , че нищо не е сигурно .
niania
Кафе с мляко
Мнения: 254
Регистриран на: Май 20, '16, 01:27

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от niania »

И от мен двама готини откачалковци , винаги ми подобряват настроените - и гледам и слушам .
Лека нощ !
Единственото сигурно нещо е , че нищо не е сигурно .
Аватар
clock
Кафе машина
Мнения: 3388
Регистриран на: Сеп 19, '16, 01:31
Получил благодарност: 1 път

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от clock »

niania :lol: тез момчета акъла ми взеха! Накрая и аз седях като публиката :lol: :lol: Зашеметителни са!

Днес си говорихме за флашмобовете и ми се прииска да развеселя и вас. Предупреждавам! Заразително е! :hihihi:

[video][/video]
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15823
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 716 пъти
Получил благодарност: 1479 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Гео, граф »

Клокиии, :ssmiah: :ssmiah: ! Тази Калинка в мола е трепач :daaa:

Аз обаче още съм на вълна Съли (казала ли съм ви, че съм безпросветно влюбена в него :sheart: :sbrokenheart: :sheart: ). Снощи бях на концерта му по случай рождения ден на радио ЗиРок и се раз-це-пих от кеф :srock: :srock: ! Направих няколко клипа, ужасни между другото, но с много добър звук, обаче не мога да ги кача тук. Затова ще ви поздравя с песен от миналогодишния му концерт в София, който беше по-камерен, по-музикантски, най-малкото защото беше акустичен:

[video][/video]

Пича този път дойде с почти цялата си формация, която е събрал за самостоятелните си проекти, липсваше само Ирина Чиркова, виолончелистката му, която била на участие със Селин Дион. Затова пък с него свириха две цигулки и едно виолончело от оркестъра на радио FM - красиви момичета, за които той каза, че са amazing и че явно България ражда невероятни музиканти. Изпълни парчета основно от двата си самостоятелни албума Авалон и Hometown Life, но и по едно на Металика, на Линкин Парк и на Стинг. Съли не набляга на шоуто, а на музиката. Имаше само прожектори и един екран, на който течаха различни кадри, включително и любителски на самия Съли с дъщеричката му, но не натрапчиви, а само като фон. Направи и трибют за мъртвите големи музиканти от Джими Хендрикс и Джанис Джиплин, през Майкъл Джексън и Клиф Бъртън, до последните - Крис Корнел и Честър Бенингтън. Често общуваше с публиката и колегите си между песните, съобщи за новия албум на Годсмак, който ще излезе зимата, обеща, че ще се върне в България с бандата, когато започнат турнето през април... Изобщо беше адски емоционално :!: Още ми се тресат дрехите, успах се сутринта, защото снощи не можах да затворя око сума време, откакто съм на работа само за това говоря, побърквам колегите като им пускам клипове :twisted: :srock: ...

Ай стига ви толкоз, че пак се олях :angelche:
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
clock
Кафе машина
Мнения: 3388
Регистриран на: Сеп 19, '16, 01:31
Получил благодарност: 1 път

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от clock »

:lol: :lol: :lol: Чакай да го метна и тук! За настроение :angelche:

[video][/video]

пп Гео, щастливка си ти! И късметлийка!
Светката
Баш кафе майстор
Мнения: 2246
Регистриран на: Фев 17, '11, 20:07

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Светката »

Изображение
Усмихни се! Забавлявай се!
Направи мил жест към себе си
още днес.
Аватар
Димана
Кафе машина
Мнения: 3082
Регистриран на: Яну 29, '11, 16:59

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Димана »

[video][/video]
Тази вечер ми е танцувално! Хайде, кукундрили...Да запалим земята!!! :D :D :D
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”