Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Публикувай отговор
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от milena02 »

Тогаз кокоши, догодина паунови, Венче! Перспектива тряа да има. И аз се надам на бензинова косачка, вместо бел, ма.... бъдещето ще покаже. :angelche:
Малката Ида

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Малката Ида »

Добро утро,кукунтеси... Главичките болят ли,м?Ами тъй то, като не ви слушат,нека ги боли :mrgreen:
Айде по едно ирландско.....кафе :swait:

Изображение

:tzeluvka: :gush:
Аватар
clock
Кафе машина
Мнения: 3388
Регистриран на: Сеп 19, '16, 01:31
Получил благодарност: 1 път

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от clock »

:angelche: Нещо вдъхновяващо като чаша сутрешно кафе :ieeee: Подходящо за всякакви глави :hihihi: Единствено условие - усмивка :!:
Сега слагам червилото :smakeup: и отивам да нахраня кокошките :liubov2:
[video][/video]
Аватар
Ава_и_мама
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1051
Регистриран на: Яну 23, '17, 20:26
Местоположение: гр. София

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Ава_и_мама »

Клокче, на твоите кокоШшшки подДържаш ли маникюра( педикюра)? :hmmm:
Аватар
clock
Кафе машина
Мнения: 3388
Регистриран на: Сеп 19, '16, 01:31
Получил благодарност: 1 път

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от clock »

Мммдааа, поддържам го. В момента са на кални бани :lol: :lol:
Аватар
Ава_и_мама
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1051
Регистриран на: Яну 23, '17, 20:26
Местоположение: гр. София

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Ава_и_мама »

СПА процедури! :lol:
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от milena02 »

Вие се майтапите, ама ако знаете майка ми как си гледа котарака Гошо... Гошо да си на този свят! Значи, всяка сутрин без изключение котаран го решат със специална четка и му забърсват със затоплена влажна кърпа муцуната и лапите. После заедно със закуската му дават витамини. Следва обяд, който му се подгрява в микровълновата, иначе добитъкът не ще да го яде и си рита паницата от яд. Вода пие само от стъклена паница, ако му сложиш порцеланова, ще я бутне нарочно. Обядът се състои от основно - варен дроб или пиле примерно - плюс суха храна, плюс кисело мляко за десерт. От Германия му се доставят т.нар. котешки бонбони - едни пръчици такива. Те са за следобед. После има вечеря - пак от три ястия, но основното е различно от това на обяд. Гошо спи в специално легло, поръчано му от Лондон. Леглото е застлано с ленено чаршафче, което се сменя на няколко дена. Изплели са му и две вълнени одеалца, с които го завиват. Веднъж седмично му режат ноктите, а веднъж месечно - го къпят с шампоан. Има си всякакви играчки, които дрънкат и трескат. Ако някой му повиши тон, Гошо се обижда и отказва да общува, така че всички си траят и му търпят капризите. Като има гости, Гошо трябва да полежи в скута на всеки един и да му опита от чинията, иначе отново се обижда. Веднъж заради тая работа го нашляпах и една цяла Коледа прекара демонстративно легнал в мивката в банята - от обида и инат. Ей такова животно...
Лятото го вземам при мен на село и за няма и седмица съм направила човек от него. Бонбони ли? Един комат хляб и някоя мишка ако докопа да замези и тва е.
Последно промяна от milena02 на Фев 21, '17, 16:21, променено общо 2 пъти.
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15871
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 836 пъти
Получил благодарност: 1686 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Гео, граф »

Изтрещелки, днес ми е огнено-рокендролско :D ! Има ли желаещиииии.... :sdance: :sdance:

Изображение

[video][/video]

ПП. Докато съм избирала музика, 02 е спретнала малък фейлетон за Гошо. Като че ли нашите котки не са обгрижвани като него. То знаеш ли например, че всяка вечер Бела я извеждаме на разходка? Пред блока, да :nod: . Играем с нея, гониме се, тя се репчи на преминаващите кучета (зад оградата разбира се 8-) ) и я носим на ръце, мием очички, решим козинка... всички екстри като на ваш Гоошо - цупене, фръцкане, обиждане :angelche: :daaa:
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
Tanet
Кафе машина
Мнения: 4787
Регистриран на: Яну 13, '10, 11:52
Местоположение: Севлиево 5-а зона
Дал благодарност: 2 пъти
Получил благодарност: 1 път

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Tanet »

Ох Милен, и аз съм се превърнала в придворна на нашия принц котак Анди. За да излезе където му е тоалетната не бутва ни една врата да си отвори/не ги затваряме напълно/, сяда и чака. Пие само прясно сипана вода и не яде нищо друго освен котешка храна. За капак почна да ходи до тоалетната си не в, а до нея. Нощем съм като кърмачка, на два часа ама като по часовник в 2,4.30 и 6 идва и почва да ми мяука да му отварям. Миналата събота след като взе да ми се гади от главоболие взех и си премерих кръвното и се оказа 170/110 :shock: . Никога до сега не съм имала високо кръвно налягане. От тогава е ту 130/90 ту 140/100. Почвам да си мисля, че се изнервям от постоянното обслужване на котката и само грипа дето изкарах много тежко ме спира да вярвам, че е така. Добре, че радиото ме успокоява с класическа музика-нали не пускат друга напоследък :lol: .
"Истинските неща в живота, не са нещата"
[img]http://smileys.on-my-web.com/repository ... gonfly.gif[/img]

градинките на "утринния покой"
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от milena02 »

Казвам ви, Гео и Танет, лечението е хващане за врата и откарване добичето на село за лятото. Душичка става там буквално за няколко дена. Ние имаме такава тема за котките - великите манипулатори. Да видиш като поседи гладен, че съм по цял ден на работа, как се научава и врабци да си лови, пък и жаба съм го виждала да ръфа. Сипвам му вода в едно каменно корито, в което баба ми си хранеше кокошките, и да се оправя. Вечер, ако се прибере!, и аз ако се прибера :mrgreen:, му давам храна и това е. Тя, майка ми, ако разбере как й гледам домашния любимец, ще те мине по кръвно налягане моментално.
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”