Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Публикувай отговор
Аватар
Isa Bel
Виенско кафе
Мнения: 428
Регистриран на: Дек 25, '16, 12:47

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Isa Bel »

ихааааааа Силвето - ма каква глава само .... въх! :o ....
Силве като ти гледам апарата май мойта лупа не мой му стана ... ще я видим ние тая работа .... :sgiggle:
глей сега Силве ква глава направих аз ... по едно време много бях луднала по червените лисици ... отивам с куп снимки на лисици при фризьора и му викам - ей такава прическа искам .... той :shock: :shock: - какво точно имаш предвид ....цвета бе човек - цвета ... викам аз ... и ей това се получи ....бях Идна гУтова лисичка: :srofl: :srofl:

Изображение

ох - за Анито /Калико/ ... като дойдох тук все си мислех че тя е най-малката ... тинейджър де ... щото все помага на всички ... тук тоя линк е за това ... тук това така го направи .... - добро детенце ... и аз така и отговарях като на едно добро дете ... ДОКЪТО :shock: :shock: ... не я съзрях на някаква снимка ... значи... свих се под леглото щото исках под земята да потъна .... тъй че Ани да не съм чула повече "възрасна" :swait: баш голям кукундрил си ти - само са спотайваш .... квой туй болеро посред нощите - ти ни удари в земята .... /аз по туй време вече съм спала - ей тия девойки много пиене наляха /
Малката Ида

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Малката Ида »

Анемоне написа:Ето мееееееее !!! и мен :))) И тази снимка изобщо не разкрива пълния ми кукундрилски блясък.Но въображението ви може да ме обрисува ,аз съм гръм и трясък!!!
Анемоне :tzeluvka: кажи ми моля те, че туй не е пръч :shock: щото ако е :eeeh: направо оглави класацията :lol:
Гео, граф написа:Абе аз и на бастун кълва, да си призная, Иде :sgiggle: ...

Порових набързо и намерих Калико. Ето ви я гушната от Юлето в своята си градина, т.нар. специална орехово-розена Каликова градина. С вездесъщата риза и мъдра усмивка. Ани, :sbear: :liubov: !

Изображение


Сакън Гео,отказвам да повярвам за Калико :sneee: със тоз ореол около главата,кукундрел :shock: тя :shock:
Nini написа:
Гео, граф написа:Абе аз и на бастун кълва, да си призная, Иде :sgiggle: ...
]
Гео, ако бастуна е със сини очи :angelche: и аз се нареждам на опашката :oops: Ку-ку!


Божке,божкееее :lol: шаран,кука,бастун,бастун със сини очи... ей на туй му се вика женска логика :lol: :lol: :lol:
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от calico »

Отглеждаме си малки кукундрелчета. :angel2:

Какъв разговор дочувам от другата стая докато чистя лещата (между ММ и внучката- 4 г.)
ММ: Ето ти салфетка, избърши си зурлата.
Тя: Не ми говори така като съм разстроена.
ММ: Да нямаш сюргюн? Що не клъвнеш още една палачинка?
Тя: Нямам нищо. Просто ми е разстроено, а ти ми говориш глупости. Изцапах си пипалата със шоколада.
ММ: Що не тласнеш едно гюлле? Айде тласни, да се успокоя. Дай да избърша пипалцата.
Тя: Нищо няма да тласкам, просто искам малко да си почина.
ММ: Добре, събуй пантофите от копитцатата и легни тук горе.
Тя: добре, ама не ми говори шеги, щото ме боли коремчето..
ММ: Ами казах ти да тласнеш едно гюлле, ще ти олекне...Имаш ли паласки?
Тя: Да, и се нуждая от ласки...

:angelche:

това е положението, тя е почти обучена вече на втори български език, и това е само малка част от речниковия им запас. Добре, че само месец е тук, иначе става страшно.
Малкия внук до към 4 годинки си мислеше, че на краката се казва "копита", щото казваше "Мамо, боли ме копитцето".
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
serena
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1401
Регистриран на: Мар 20, '12, 20:25
Местоположение: Варна

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от serena »

Аз за тая тема съм скучна, но само да отбележа на Руми, че чета поста за лисиците и се смея с глас :lol: :lol: :lol: просто си представих физиономията на фризьора, след като си му изтропала снимките :D :D
Времето, прекарано с котки и цветя, никога не е загубено.
Малката Ида

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Малката Ида »

calico написа:Отглеждаме си малки кукундрелчета.
:slips: Респект! :lol: :lol:
Аватар
clock
Кафе машина
Мнения: 3388
Регистриран на: Сеп 19, '16, 01:31
Получил благодарност: 1 път

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от clock »

:angelche: Calico, Ани, това е най - сладурският разговор, който съм чувала между дядо и внуче! Представях си как сериозно си говорят с думички пароли, хапват палачинки с течен шоколад и ми се прииска да бях в другата стая с теб, да им се кикотим от сърце! :liubov: А "Болерото"!... заспала съм когато си го пуснала :snif: една от най, ама най - любимите ми мелодии! И този танц! :potekoha:
Серенка :gydigydi: няма скучни хора! Усмихваш ли се на смешки? Да, нали? Щеше да си скучна ако изобщо не се усмихваше. А с такава великолепна котешка банда покрай теб хич не ми обяснявай, че си скучна! :svekurva: Яхвай метлата и при кукундрилите :liubov2:
Я що рибарки тук! :potekoha: Сега как да кажа, че и мен редовно ме водят по такива занятия!?
Изображение
И за това е виновен ей тоя изключително търпелив! и добър мъж :nod: За толкова години така и не разбрах как успява да ме изтърпи! :lol:
Изображение
Това беше за опознаване на бармана :lol:
Аватар
clock
Кафе машина
Мнения: 3388
Регистриран на: Сеп 19, '16, 01:31
Получил благодарност: 1 път

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от clock »

:ieeee: :ieeee: Момичета, нали не сте забравили, че довечера сме на дискотека :ieeee: :ieeee:
" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
МГХ
Наркоман
Мнения: 10110
Регистриран на: Окт 4, '12, 23:28
Местоположение: Русе
Дал благодарност: 367 пъти
Получил благодарност: 1029 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от МГХ »

Чета ви и се хиля . Тогава да не пропусна и моята кукундрелска същност ,ако правилно съм я разбрала Изображение
Определения от нета за кукундел :
кукундел
възрастна жена, сенилна старица с ексцентрично поведение или облекло
или
кукундел
Човек, който става сутрин преди всички, който "куква" рано-рано, на който не му се спи. В смисъл досаден човек от който няма отърване, все е "на линия".
Кукундрел – силно гримирана жена на средна възраст с къса пола
Та не знам точно кое съм .
Ама моят внук на пет години живее в Германия и трудно говори български.
Аз постоянно мърморя и се опитвам за двадесет дни да му набутам в главата колкото се може повече думички,че следващото идване е чак на лято.Големият ми успех е вече появата на съюзи в изреченията , но родовете са ужас.Затова пък разговарят с дядо си така:
ММ- Мишо убуй си краката.
Мишо - дядооо
ММ - хайде ,къде са ти терличките.
Мишо - дядо ,стига лиготии.
ММ- какво каза ?
Мишо- и кво прайм сега
Толкоз успях с езиковото обучение .
Сега чакам на скайпа да каже "Бабуу" /бабо в превод/ ето това слънчице Изображение
Затова няма да дойда на дискотека , даже и да ме поканите. :hihihi:
Аватар
Isa Bel
Виенско кафе
Мнения: 428
Регистриран на: Дек 25, '16, 12:47

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Isa Bel »

Миленка ти ме уби!!!! :o ... аз сега виждам че такава дума наистина има ....
сега да кажа пред всички историята на значението на КукундрИл - не кукундрЕл :srofl: :srofl:
научното име на тиквата е cucurbita

Изображение

с ММ се смяхме на думата от едно пакетче семена ...и той я запомни .... един ден като се гъбаркаше с мен ми каза:
- Бе голяма си кукундрила да знайш!!!
аз повдигам вежди и го питам - туй кво ще рече ...
- Ми тиква нали това беше ....

та толкова запомнил и той Кукурбитата .... стана тя кат "Бойлери за баня" :sgiggle:

та ... никакви възрастни или гримирани жени не сме - ТИКВИ - ТИКВИ сме :stongue: :liubov2:

изобщо като надникна в темата - няма празно ... песни, случки - право в десетката - голям купон :ieeee:

Серенка - ще ти дърпам ушите :swait: - човек с такова количество котаци като теб си е по подразбиране кукундрил !!!
Аватар
МГХ
Наркоман
Мнения: 10110
Регистриран на: Окт 4, '12, 23:28
Местоположение: Русе
Дал благодарност: 367 пъти
Получил благодарност: 1029 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от МГХ »

А ,на това си отговарям абсолютно точно -кукундрил :hihihi: Изображение
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”