Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Публикувай отговор
Аватар
Isa Bel
Виенско кафе
Мнения: 428
Регистриран на: Дек 25, '16, 12:47

Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Isa Bel »

Съвсеееееем тихичко на пръсти отварям таз тема /малко ме е срам :sblush: / .... но мисля че има спешна и належаща нужда от това – преди Графинята да е подлудила целия форум .... :srofl: :srofl:

Сигурно сте забелязали, че има нещо гнило в Дания напоследък ... Има – да... Прелитат от тема в тема разни книжни самолетчета, снежни топки и какво ли още не .... това е така защото има пръснати кукундрили из форума ... Замерят се от тема в тема и така случайно преминаващите биват оцелвани я с топка ... я с нещо друго ... Това не се търпи вече.... :swait: :swait:

Ако се питате какво точно е кукундрила – Графинята е една представителна извадка на тоз вид ... но то се види че в целия форум се спотайват още кукундрили .... И за да се спаси форума от таз напаст добре е да си имат кошарка ... ей таз тука ....
Тук кукундрилите ще могат спокойно да се „жуберкат” – без да обезпокояват другите .... Всеки, който открие своята кукундрилска частица или просто е в кукундрилко настроение – моля, да заповяда....

Също вероятно сте забелязали едни странни особи завити в шушляци, спални чували, юрганчета и одеалца – това са кукундрилите от балконите – те отказват да слязат от там, дори и парното да не работи ... Те може да нямат снежни топки или книжни самолетчета – но не ги мислете за безобидни – те имат вагони с пуканки ... да не се чудите от къде ви замерят ....

И така това е нашата-ваша кукундрилска тема .... разполагайте се ... и да започваме танците .....
Един цигански романс? – каня ви! :sbow: :sdance: :smovie: :smusic: :smusic: :sflower:

Изображение

[video][/video]

Благодаря ви мили мои от все сърце ! :gush: ... мислех, че вече няма място за мен сред хората ... оказа се че съм грешала ... вие ме върнахте :gush: .... вие върнахте Ноел .... вие имате силата да направите чудеса ! :gush: :tzeluvka:

За тази тема идеята е на clock /Лили/ ... подкрепена с две ръце от Гео, Графинята и подтикната с "нежен ритник" ... :ssun:
Аватар
Noel
Наркоман
Мнения: 10630
Регистриран на: Яну 7, '14, 19:29
Местоположение: София кв. Борово
Получил благодарност: 1 път

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Noel »

Засега ще остана на балкона,но след месец ще ми гледате чудото :ieeemyzh:
Набирам сили,еййййй.... :D
Душата ми пее сред снежните топки из темите.Живота лудее и зимата :gush:
Форумът е голям,спасение дебне отвсякъде.
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от calico »

Иса Бел, какви са били тези мрачни мисли, дете? Как така нямало място сред хората за теб?
Какви хора си срещала? Да не си ангел? :angelche: :angelche: Тук е пълно с феи, ще се разбирате :daaa: :daaa:

п.п. аз само да ви поздравя, иначе съм възрастна и се изнасям веднага :hihihi:
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
clock
Кафе машина
Мнения: 3388
Регистриран на: Сеп 19, '16, 01:31
Получил благодарност: 1 път

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от clock »

Ииии като една първа кукундрила (отде таз дума бе, Руми? ) захапвам от раз
[video][/video]

Както Руми вече е написала темата е за хумор, сатира, забава. И не само. За кой каквото се сети и му се прииска да сподели. Разполагайте се удобно!
И най - важното - Добре дошъл е всеки! Независимо дали се чувства кукундрила или не! (Чакай да се зърна в огледалото) :lol:
Аватар
clock
Кафе машина
Мнения: 3388
Регистриран на: Сеп 19, '16, 01:31
Получил благодарност: 1 път

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от clock »

Calico, моля те, не бързай! Остани мъничко! Ние може да сме шумни, но и усмивките са много!
Малката Ида

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Малката Ида »

:shock: :shock: Божкееее :srofl: :srofl: :srofl:

И сега аз не разбрах :hmmm: за членството първо требе да се омъскарим, публично и доброволно!След туй да се отупаме, докът посинейм поне до към баронеса :angel2: примерно :angelche:
Плащам,и си чакам членската титла :lol: :gush:

Изображение

Изображение

Изифонбарон голяма си фога :tzeluvka: :tzvetentze:
Аватар
clock
Кафе машина
Мнения: 3388
Регистриран на: Сеп 19, '16, 01:31
Получил благодарност: 1 път

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от clock »

Поемам ролята на бармана, щото няма друг кой. Бърша задълбочено чаша след чаша и ти казвам с улегнал глас:
Тц, Малката, хич не е задължително да се омаскаряваш още в началото. Остави нещо и за след третото кафе. Те и тогава титла ще ти дадат. Не се плаща, по заслуги се дава. Честно да ти кажа и аз не знам как се забърках в тази каша. Сдържан човек съм аз. Другите в езеро скачат, аз обаче не. Ама и аз мокра колкото тях.И ей ме на - барман в кафенето на кукундрилите! :eeeh:
Аватар
Isa Bel
Виенско кафе
Мнения: 428
Регистриран на: Дек 25, '16, 12:47

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Isa Bel »

.... дзак! ... :hihihi:
я да видим сега ....


Noel на балкона е хлъзгаво :swait: - току виж си се лъзнала и бам директно при нас :sgiggle: :sgiggle:


ти пък calico ... баш ти ли бе? - кви възрастни кви 5 лева - ти си една от най-големите фоги тук ... че ний без теб на къде бе Калико ?? .... ааа не! - направо се сбръчках тука :tyzhnoangelche:


Клокче кукундрила е измислена от ММ :sgiggle:
влезе и захапа от раз - клипчето го гледахме заедно с ММ с голем кеф :ieeee:
и ... не гледай в огледалото - кукундрила си - вервай ми ... аз затуй те обичам! :gush: :tzeluvka:


и такааааа ... сИга! .... Малката Ида - момент да погледна в указа .... /къде е иконката с плюнченето на пръста - няма! ... що така?/ .... стигнах до 16-та страница .... ами Иде, какво да ти кажа ... баш си си кукундрил ... ни съ напъвай повичи ... Обявявам те за Баронеса Ида !!! /фанфарите чувате ли ги?/ :angelche: :angelche: :nazdrave:


/ и таз тема тука аз само я отворих - пък ще я пълним заедно ... не е моя тема ... :stongue: :spoolparty" /


упс - Клокче ... ми ний сички тук сме сдържани ... ма що ни трябваше да се събираме с Графинята ... тя ни подреди в таз каша .... ама няма как Лили - тъй ще е - едни баронеси - други бармани .... :srofl: :srofl: :srofl: :gush: :tzeluvka:
Силвия
Баш кафе майстор
Мнения: 2208
Регистриран на: Юни 4, '13, 20:27

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Силвия »

Я да се включа с един танц :lol:

[video][/video]
Аватар
clock
Кафе машина
Мнения: 3388
Регистриран на: Сеп 19, '16, 01:31
Получил благодарност: 1 път

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от clock »

Барман барман. Но нека поне си оправя реномето след циганският табор и покажа нагледно какво значи кукундрили и това сборно за тях място.
[video][/video]
p.s. Дядо и той си имаше измислена думичка - "фармасони". Преди все се затруднявах да обясня на някой какво точно е фармасона. А сека ще казавам: "Как какво значи фармасона?! Кукундрила!" :lol:
Ииии Силве! Мятам се през бара и се плъъъъзгам :ieeee:
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”