Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Публикувай отговор
Аватар
pepelqshka71
Чист кофеин
Мнения: 7656
Регистриран на: Мар 31, '13, 11:42
Местоположение: Козлодуй
Дал благодарност: 2142 пъти
Получил благодарност: 1209 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от pepelqshka71 »

Сипвам по едно вино на уморените
Изображение

[video][/video]
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите..."
,,познанието минава през етапите - чела съм , учила съм го , практикувала съм го , правила съм го 15 години, не ми харесва"
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15871
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 836 пъти
Получил благодарност: 1686 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Гео, граф »

Открийте голямото в малките неща. Карайте колата си само когато се налага. Купете си колело и се забавлявайте (също и отслабвайте 8-) ), докато отивате на работа. Пийте вода от чешмата, вместо минерална. И без това според последните изследвания и двете са еднакво замърсени. Пестете електроенергия, хвърляйте разделно, не яжте фаст фууд и не робувайте на бързата мода – онази, която трае едно лято и след отминаването й се оказва, че сте похарчили парите си за дрехи, които трябва да изхвърляте. Изградете си собствен стил и го следвайте. Купувайте малко, но скъпи дрехи, за да сте сигурни в качеството. Ако искате наистина да сте модерни, спазвайте тези простички правила, те не са нищо повече от признание, че Земята е нашият общ дом, който в един момент може да се окаже еднакво неуютен и за бедни, и за богати нации. Разбира се, има и друг вариант – да кажете ''Майната му, веднъж се живее''. Въпрос на избор.

Няма нужда да мислите защо някой ви е причинил нещо.
Наранените хора - нараняват.
Щастливите - ощастливяват.

Изображение

Днес съм настроена философски и копвам оттук-оттам разни неща, дето ми отговарят на настроението :D :angelche:

Вие как сте, кукундрили любими?
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от milena02 »

И аз съм настроена философски, Гео. Ще продължа зададената от теб дискусия със следната теза. Може, трябва и е задължително да кажеш: ''Майната му, веднъж се живее'', и пак да си бъдеш порядъчен обитател на планетата. Особено ако си модерен човек. А за да си модерен, трябва непременно да бъдеш старомоден, защото всичко ново е добре забравеното старо. Никой не може да ме убеди, че дантелите от раклата на прабаба ми, са демоде. Както и че е за предпочитане да плащаш стотици за един уикенд в някой курорт, вместо да се отъркаляш бос в тревата на собствената си градина. Както и че е по-добре да идеш на кино в мола и да ядеш пуканки, вместо да си запалиш камината и да си отвориш някоя хубава книга с домашни курабийки. Обожавам хора със старомодно мислене, за мен те са истинският авангард. Онези, които вместо да използват фотошоп, работят класическа живопис; онези, които, вместо да дращят блогове, пишат романи; а също и тези наистина смислени люде, които търсят естетика във всичко - от ленената салфетка, поставена до паницата с леща, до старинния порцелан, в който си сипваш таратора. Не съм гледала телевизия от две години, честно! Сутрин слушам само птиците, никакво радио, никакъв друг шум. Но защото няма пълно щастие, от две седмици съм със смартфон :ufff: Служебен. :ufff: За добро ми го дадоха хората, за удобство, но това техническо чудо ми скъси живота минимум с година. Ако имаше някакъв шанс да си поддържам контактите с хората без помощта на компютри, телефони, таблети и прочее, щях да бъда наистина доволен от живота човек.
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15871
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 836 пъти
Получил благодарност: 1686 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Гео, граф »

Къде сте, безценни мои кукундрили :angelche: :slove: ?

Изображение


Агента е ясен - вероятно смартфона я е глътнал и после я е препрограмирал. Ако се появи като Дарт Вейдър с фенерчето, ще береме ядове :eeeh: ... Обаче всички други ли сте се окопали в лехите, не разбирам :hmmm: !?! Няма кой един джин да викне, една песенчица да почерпи :snif: ...

[video][/video]
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от milena02 »

Тук съм си, Гео и всички останали кукундрили. Обаче Агентът е страшно зает с нечовешки задачи. Може ли, кажете, нормален човек да поеме пиара на концерт пред 50 000 публика на стадион "Васил Левски" през септември. 100 групи ще изпълняват ЕДНОВРЕМЕННО един репертоар от 43 рок парчета. Идват световни звезди. Подписваме договори. Търча като идиот. Утре съм в студио клип да записвам. Във вторник - пресконференция в БТА. То вие всички ще чуете за джангъра, дето го правим с Нелко Коларов-диригент и Христо Димитров-режисура, обаче хубавата вест е, че билети ще има като за свои хора. Даже, ако изкрънкам от продуцента десетина бройки за своята си душа, може да разиграем някаква литературна игра и печелившите да се намърдат във ВИП-ложата. М'чи как! Ние тук само на рок концерт не сме вилняли! Идеята за въпросния джангър я заимствахме от италианците, които миналата година събраха 1000 рок музиканти накуп, за да влязат в Гинес. Да, ама нашето е по-мащабно. Понеже ще има и симфоничен оркестър и ще дойдат ансамбъл "Пирин" и ансамбъл "Тракия" заедно да тропнат на хард рок. 6 часа ще трае чудото! Завалиите от Симфоничния оркестър на БНР ще ги гримираме като KISS, така както са си с фраковете. Абе купон! Ето как изглеждаше "скромната вечеринка" на италианците, за да видите с какво се занимавам и защо не пиша смешки.

[video][/video]

Бе нещо не ми излиза видеото, ама ето тук може да го видите:
" onclick="window.open(this.href);return false;

Това е поздрав за всички вторнишки кукунрили и ми стискайте палци да направя събитието. Всички ще се изкефим там. На 22 септември ще е, петък.
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15871
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 836 пъти
Получил благодарност: 1686 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Гео, граф »

Малей, каква дивашка вакханалия се задава :srock: :srock: ! Мераклия съм, Миленски, ама ти си знаеш :angelche:
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
venetka70
Кафе машина
Мнения: 3610
Регистриран на: Май 21, '15, 12:17
Местоположение: Белица, Силистра / Пловдив /Момчиловци / Чирчик, Узбекистан и накъдето ме отвее вятъра
Дал благодарност: 23 пъти
Получил благодарност: 36 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от venetka70 »

Миленка, а как е официалното име на това събитие? От къде могат да се купят билети, че искам да изненадам домашните. Супер ще е, ама аз пак ще хартисам :ufff: :ufff: Да му се не види и работата и чудото :cry: :cry:
Flowerlover
Иногда вовремя сделанные шаги меняют походку всей жизни!!
Аватар
Daniela Pargu
Чист кофеин
Мнения: 5269
Регистриран на: Яну 29, '17, 20:53
Местоположение: В.Търново
Дал благодарност: 92 пъти
Получил благодарност: 101 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Daniela Pargu »

Миленка, стискаме палци / и на долни лапи :hihihi: /
Гео, как хубаво си ме хванала по бели гащи, ама джинче не ще предложа, защото костенурките са ми изпасли ментовите :hihihi:
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от milena02 »

venetka70 написа:Миленка, а как е официалното име на това събитие?
Хеви метъл, копеле! :mrgreen: Ето ти линк към сайта на невиждания джангър, наречен Rock in Bulgaria:

http://rockin.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Не бързайте със скъпите билети. Ще има като за свои хора "по втория начин", както казваха през соца. :lol: Т.е. ще уредя "групово посещение" за форума и ще излязат на една трета от цената плюс безплатна бира на корем.
iv.tarlen
Баш кафе майстор
Мнения: 2384
Регистриран на: Юни 7, '16, 16:45
Местоположение: Казанлък

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от iv.tarlen »

И аз участвам с два билета!!! :ieeemyzh:
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”