Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Публикувай отговор
Аватар
МГХ
Наркоман
Мнения: 10086
Регистриран на: Окт 4, '12, 23:28
Местоположение: Русе
Дал благодарност: 347 пъти
Получил благодарност: 919 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от МГХ »

Бира ли ? Изображение Носяяя...
Аватар
clock
Кафе машина
Мнения: 3388
Регистриран на: Сеп 19, '16, 01:31
Получил благодарност: 1 път

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от clock »

Ха ха ха, Миленка бира ли е! :potekoha: Бързо някой да свирне на Димана, че изпусна бирата! :bira:
Силве, тази втората песничка много заразяваща! Бягам пак да си я пусна докато МГХ раздава бирата вместо мен :ieeemyzh:
Аватар
Isa Bel
Виенско кафе
Мнения: 428
Регистриран на: Дек 25, '16, 12:47

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Isa Bel »

хора усещате ли как положението е отървано вече .... духа излезе от бутилката ... :srofl: :srofl: :srofl:

Силве като пусна Флойд се сетих нещо - ти нали беше от София ?
помниш ли 89-та стачките, хепънингите по поляните, срещите на Попа, рисунките по Нотариата, 1000-те книги на Славейков /там съм продавала между другото книги/... концертите с песни на Бийтълс и конната полиция дето ни пазеше /за какво не е ясно / .... помниш ли филмите в кино Одеон, а на Кристал градинката - там продавах картички текстилни .... колко песни сме изпяли там на тая градинка ... а може и да сме били там с тебе - кой знае....

размечтах се .... това време не може да се върне .... толкова много цвят и емоции ... :sheart: :sheart:
и сега сякаш се връщам там ....


Лилка - и кокошките ще тренираш - с теб в крак!!!! :stongue:
/ в момента вечерям - не успях да ям до сега заради вас :srofl: :srofl: :swhew: /
Аватар
clock
Кафе машина
Мнения: 3388
Регистриран на: Сеп 19, '16, 01:31
Получил благодарност: 1 път

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от clock »

:zzz: :zzz:
[video][/video]
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от calico »

налягахте, а? ми то впиянчването не прощава
8-)

диджея заспа, значи може да си пусна нещо различно



ей този е доста напред в кукундрилизма
https://youtu.be/0FbQZCsYXVg

https://youtu.be/zQn4Qfy_Bek
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Оля
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1075
Регистриран на: Яну 18, '17, 07:56
Дал благодарност: 1 път
Получил благодарност: 5 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Оля »

Май ви мернах някъде в Лондон ;) Изображение
Аватар
clock
Кафе машина
Мнения: 3388
Регистриран на: Сеп 19, '16, 01:31
Получил благодарност: 1 път

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от clock »

Днес обещавам да сме по - кротки! Ще ходим на цирк! :liubov:
[video][/video]
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15816
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 710 пъти
Получил благодарност: 1479 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Гео, граф »

Леле, майко, как сте се разпищолили :o ... Е ся ше видите вие - всичките ше ви наредя :twisted:

Клокче, явно филията (в смисъл на мания, а не на филия с ''оная'' лютеница :mrgreen: ) към тревите е приоритет на това местенце. Само да хвърлиш един поглед в градината на Ноел и ще разбереш за какво ти говоря :nod: . И аз си падам по тревите - като аксесоари 8-)

Изображение

/////////////////////////////////////////

Миленко (МХГ), според определенията, които си си направила труда да намериш из нетя
кукундел
възрастна жена, сенилна старица с ексцентрично поведение или облекло

Тук се вписвам на 102%, направо е измислено за мен :angelche:
кукундел
Човек, който става сутрин преди всички, който "куква" рано-рано, на който не му се спи. В смисъл досаден човек от който няма отърване, все е "на линия"

И тук също се класирам в челото, защото съм вампир (според Шефа), ставам в 4-5 сабаале и си овършавам къщата дорде дойде време да тръгна за бачкане. Домашните ми казват, че съм ''противно енергична'' сутрин - какво ли означава това :swonder:
Кукундрел – силно гримирана жена на средна възраст с къса пола

Обаче тук не се класирам изоПще - ни съм на средна възраст, ни съм силно гримирана, за къса пола да не говорим (имам сал две и те дълги :hmmm: )
///////////////////////////////////////
Isa Bel написа: ... никакви възрастни или гримирани жени не сме - ТИКВИ - ТИКВИ сме :stongue: :liubov2:
Така си е, Изи, тикви, обаче какви :?: Не какви да е, а cucurbita :swait: !!! Ехей, как звучи, а :mrgreen:
И тъй като Тиквата е плодов зеленчук - ни риба, ни рак, ами русалка някаква, оттук следва извода, че ний сме спИцЯлни, русалки сме и все изумителни и неповторими :angelche: :semo: :smakeup:

/////////////////////////////////////////

Диманке-сладуранке-калпазанке, що толкова се забави, мъ :svekurva: ! Очаквах да цопнеш в гьола още от първата страница. Ако знаете само каква фога е Диманка - край нея само сълзи текат и кореми болят - от смях :sdaaa: ... Ей ви я в целия ѝ блясък на синьокоска с 32-зъбова ухилка :D

Изображение

///////////////////////////////////////////
Силвия написа:Хахахах, Иде, Гео моите кукундрелски изцепки не ги познава :lol: ми то тая снимка за кукундрелска тема ли е :lol:
Чудех тази дали е подходяща за темата :lol:
Силве, утепА ме и ме заровИ в градината... не мърдам, не дишам, не мога да мисля - в ступор съм...................... искам и аз да съм толкова прекрасна кукундрила ПЪК :o :shock: :o :shock: :o :o :o .... Даже ще преглътна първообраза от The Cure :sdaaa:

Изображение


////////////////////////////////////////////

Алооуу, Малкатаааа, ний да не ядем доматиту с колците, а :shappy: ???
Таз полегнала снимка лесно може да излъже окото, но не и моето рентгеново такова :twisted: :vsichkovizhdam:. Истината лъска в дънково синьо с бяла обувчица :ssmiah: :ssmiah: :ssmiah: ...

Изображение

//////////////////////////////////////////

Обаче убийте ме, не помня кога сме ходили в Лондон и сме търчали голи по снега :o :shock: ... Но щом Оля ни е фотнала, няма как да се крииме от фаТките :ssmiah: :srofl: :ssmiah: ... :daaa:
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
МГХ
Наркоман
Мнения: 10086
Регистриран на: Окт 4, '12, 23:28
Местоположение: Русе
Дал благодарност: 347 пъти
Получил благодарност: 919 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от МГХ »

Гео ,изпревари ме момиче .Докато напиша това по-долу и ти си създала неповторима бъркотия .Но все пак ще го постна.
Той циркът е навсякъде около нас , но твоят clock е красив.
Все пак без клоун не може Изображение, ама аз още съм лениво сънена и пия кафенце /снимката взех на заем от нета / Изображение,защото си мечтая за това време.
А,то това било чай.
Ами след тази разходка из Лондон бъркам кафето и чая.
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15816
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 710 пъти
Получил благодарност: 1479 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Гео, граф »

Щот нали сме цветарски форум, обичаме флората, песента е за льобофта, тревите и още нещо... :scool:

[video][/video]
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”