Надомна работа

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Аватар
boggy
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1353
Регистриран на: Яну 8, '13, 14:43
Местоположение: София

Надомна работа

Мнение от boggy »

Здравейте отново от мен :)

Чудя се дали някой знае някаква надомна работа, която мога да работя?Напуснах работа преди 3 месеца, защото сме с малки деца, няма кой да ни помага вкъщи. Те доста от времето,особено зимата прекарват болни вкъщи :( .Трябва да ги гледам.....Замислих се, ако мога от вкъщи нещо да поработвам няма да е лошо.
Според мен най- подходящата работа за млади майки е по 4-6ч работен ден, но надали може да се намери такова работно време :(
На 35г съм и имам 16г трудов стаж :) Но доста нанагорно ни дойде отглеждането / не финансово / на двете деца, които са на 4,5 и 3г :) Да са живи и здрави за сега успяваме да се справим :)

Аз съм акушерка, но не съм работила до сега като такава - нямам и стаж, но много ме влече медицината и отделям много време в четене :) Имам бакалавар "Икономика" в УНСС и Магистър “Бизнес и административни информационни технологии и комуникации”. Работила съм много време в БНТ и на Летище София :)

Ако има добри хора, които се сетят нещичко да ми предложат - идеи , предложения, напътствия бих се радвала :) :tzvetoman: :tzvetoman: :tzvetoman:
Аватар
sendi1966
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1195
Регистриран на: Апр 7, '13, 12:17
Местоположение: Хасково

Re: Надомна работа

Мнение от sendi1966 »

Боги,аз не мога да предложа нищо мила,но ще следя темата-в началото на месец февруари и аз оставам без работа.
Съкратиха ни поради намаляне обема на работа.За начало ще се запиша на борсата,но ако има нещо надомно и аз бих поработила.
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Надомна работа

Мнение от calico »

Боги, сигурно си проверила в нета, но виж и тук http://pozvanete.bg/predlagame-nadomna-rabota61c27ab
изглежда надеждно

това също ми се видя интересно http://pozvanete.bg/lesna-nadomna-rabota83078db
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Deleted User 2919

Re: Надомна работа

Мнение от Deleted User 2919 »

Богги,имаш две деца.Вземи да гледаш трето, по-добре момиченце.Да водят при теб в къщи.Където са две , там и три..Ще играят заедно, ще спят , ще се хранят, ти ще намираш игри с тях, ще ходите на разходка....Ще вземаш с плащането по-часово, защото понякога се налага да закъсняват от работата си с вземането от теб детето, ако родителите работят.. Най-малко ще ти плащат 500 за месец., най-малко. Направи пробно, а после, ако върви, ще продължиш. С другата надомна ще занемариш децата: ще нямаш време за тях.Имаш предимство, че имаш медицинско образование.
maiakt
Виенско кафе
Мнения: 489
Регистриран на: Яну 21, '15, 16:50
Местоположение: гр.София

Re: Надомна работа

Мнение от maiakt »

Ох,май не съм изпратила.. Писах,че точно с горната фирма да не се занимаваш.Тия дни я даваха по телевизията,че е фалшива и само вземат пари - нещо от рода изпрати 7 лева на сметка,изпращат нещо да сглобиш и после не те одобряват. Те май и фирма нямат.Иначе съм сигурна,че за тях ставаше на въпрос, защото в предаването казаха,че по тел. номер, като го провериш през Гугъл имат и обява,че продават змии.
Аватар
Марта
Kъсо кафе
Мнения: 94
Регистриран на: Мар 16, '16, 20:25
Дал благодарност: 26 пъти

Re: Надомна работа

Мнение от Марта »

Днес гледах по телвизията, че са се появили мошеници, които ти предлагат надомна работа...Искат да им преведеш малка сума ( 7 лв.) и после те обявяват за некъдърник, който не се справя с работата...Много внимавайте...и с надомната работа... :mrgreen:
И успех :stiskam: :stiskam:
maiakt
Виенско кафе
Мнения: 489
Регистриран на: Яну 21, '15, 16:50
Местоположение: гр.София

Re: Надомна работа

Мнение от maiakt »

Как си с компютър и английски ( може и на лично да ми пишеш) ? Според мен ,ако те влече,по-добре помисли за работа на компютър, интернет. Зависи от интересите ти, но може и онлайн магазин да си направиш, да се договориш да работиш за такъв или нещо подобно.
Аватар
boggy
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1353
Регистриран на: Яну 8, '13, 14:43
Местоположение: София

Re: Надомна работа

Мнение от boggy »

Благодаря ви за съветите :) Продължавайте ;)
С компютрите и английският език разбира се съм на ти :) Сега точно проучвам дропшоп търговията :) Много ме бива в продажбите ;) А в друга тема бях споделила ,че много обичам пазарлъците за дадена услуга или стока ( това между другото де ) ;)
По цял ден съм в нета и с удоволствие бих помогнала на някой онлайн магазин или подобно, което би ми носило приходи.

Деца да гледам съм се завислила, но маите ходят на градина попринцип и незнам кога ще се разболеят, та да да поемам някакви ангажименти.Аз съм доста сериозна и искам когато нещо кажа да го изпълнявам и да не бягам от отговорност.
Светката
Баш кафе майстор
Мнения: 2246
Регистриран на: Фев 17, '11, 20:07

Re: Надомна работа

Мнение от Светката »

Вземи бяла и червена прежда и измайстори някакви мартеници.После ги продаваш и така спечелваш някой лев докато си намериш нещо друго по доходно занимание.
Успех boggy :dovolen:
Усмихни се! Забавлявай се!
Направи мил жест към себе си
още днес.
elfy

Re: Надомна работа

Мнение от elfy »

boggy, виж в jobs.bg какво излиза като маркираш дистанционна работа:
https://www.jobs.bg/front_job_search.ph ... rd=&last=0" onclick="window.open(this.href);return false;
Успех! :stiskam:
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”