Черен петък

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
илюзия
Виенско кафе
Мнения: 353
Регистриран на: Апр 21, '12, 23:48
Получил благодарност: 6 пъти

Черен петък

Мнение от илюзия »

Заглавието звучи малко зловещо, но бързам да ви успокоя, че имам предвид "Black Friday" - лудото пазаруване по американски модел, навлязло вече и у нас, а не някаква трагедия:

Изображение

Макар че и самото пазаруване може да остави трагични последици, защото:

Изображение

:hihihi:
Та, признайте си сега, уважихте ли Черния петък, успяхте ли да се вредите с някоя супер изгодна покупка или геройски издържахте пред всички изкушения :angelche:
"Ако всеки прави добро в предела на своите възможности,
възможностите ще станат безпределни..."
(F. İskender)
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31650
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 981 пъти
Получил благодарност: 2242 пъти

Re: Черен петък

Мнение от Мария Николова »

Хахахахаха! :srofl: Черният петък безславно ще се превърне в спукан балон, ако разчита на мен. :srofl:
Останалите нямат нужда от специален черен или бял петък, за да се приберат в къщи с купища торби, пълни с покупки, за които утре ще осъзнаят, че е можело без половината от тях. :sgiggle:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
serena
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1401
Регистриран на: Мар 20, '12, 20:25
Местоположение: Варна

Re: Черен петък

Мнение от serena »

Единственото, което поръчах онлайн от emag през черния петък, беше два чувала котешка храна Applaws, много изгодно. Интересното е, че не беше гръмко обявена наред с останалите намаления през въпросния ден, просто цената беше свалена, но ако не бях влязла конкретно да видя, нямаше да разбера.
Иначе много отдавна не се подвеждам по такива "акции" и "намаления", та не ми се налага да се сдържам :mrgreen: сигурно има какво да се купи изгодно, но цялата истерия за мен е някакво малоумие.
Времето, прекарано с котки и цветя, никога не е загубено.
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Черен петък

Мнение от milena02 »

Пазя се като дявол от тамян от тези "черни петъци". Бездруго започвам да се безпокоя от малоумието си постоянно да поръчвам нещо. Направо ме е срам да кажа колко рокли имам - 56! Е, сега... те едните есенни, другите - летни, едните ежедневни, другите по-така... Ама цифрата си ме плаши. И пак се заглеждам, мамка му...Особено ако видя естествена коприна, откачам. Имам чувството, че колкото по-малко пари имам, толкова повече ме тегли да купувам щуротии. Пък после ги подарявам на приятелки или на щерките им. По едно време лятото ме бяха наскачали лудите и за три дена купих 12 чифта обувки. Утешавам се с това, че то си е все пак инвестиция, за пет години напред имам сандали. Обаче ако ме видите в темата "Имам нужда от помощ" да не се изненадате.
Аватар
Димана
Кафе машина
Мнения: 3082
Регистриран на: Яну 29, '11, 16:59

Re: Черен петък

Мнение от Димана »

Хубавото на черния петък е, че кара Еконт-ците да работят в неделя. Така си получих розите днес. :ieeemyzh:
Аватар
Марта
Kъсо кафе
Мнения: 94
Регистриран на: Мар 16, '16, 20:25
Дал благодарност: 26 пъти

Re: Черен петък

Мнение от Марта »

[quote="serena"]Единственото, което поръчах онлайн от emag през черния петък, беше два чувала котешка храна Applaws, много изгодно. ,,,........ ;) И аз това пазарувах.... :lol:
Аватар
zeleno
Наркоман
Мнения: 13702
Регистриран на: Ное 23, '10, 15:59
Дал благодарност: 177 пъти
Получил благодарност: 362 пъти

Re: Черен петък

Мнение от zeleno »

аз пък взех два парфюма за подарък , отдавна набелязани , без претенции за изключителност
реалното им намаление беше към 15 процента , защото предния ден цените бяха едни , в петъка имаше леко завишена цена намалена уж 22 процента
смешни работи направо :mrgreen:
хубави парфюми за лична употреба купувам / носят ми / само от странско ...
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”