Пилешка супа за душата

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Публикувай отговор
bell

Re: Пилешка супа за душата

Мнение от bell »

Малката Ида написа:
bell написа: Може дълголетието да се крие в тази лечугила :idea1: Смолата от кактусии със сигурност ще спретнем /ей, сега ще притърчим до кактусовите теми/, но с труповете на гърмящи змии не знам какво ще правим :hmmm:
Ще се жертвам за общото благо :lol: :liubov:Сама ли да го направя,или някой ще ми помогне :angelche:
:srofl: :srofl: а, спрете се, бре :srofl: :stongue:
Аватар
Isa Bel
Виенско кафе
Мнения: 428
Регистриран на: Дек 25, '16, 12:47

Re: Пилешка супа за душата

Мнение от Isa Bel »

хахахаха - личи си че кукундрил е минал през темата :ieeee: :srofl: :srofl: :shappy:

Идетооо /простете пак викам :sdoh: / ако ши я прайш таз ракия - нали знайш къде да я раздаваш, ъ ? :ieeee:
Lois

Re: Пилешка супа за душата

Мнение от Lois »

Малката Ида написа:
bell написа: Може дълголетието да се крие в тази лечугила :idea1: Смолата от кактусии със сигурност ще спретнем /ей, сега ще притърчим до кактусовите теми/, но с труповете на гърмящи змии не знам какво ще правим :hmmm:
Ще се жертвам за общото благо :lol: :liubov:Сама ли да го направя,или някой ще ми помогне :angelche:
въртяхме, сукахме, и пак до огнената вода опряхме :angelche:
elmaz
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1885
Регистриран на: Юни 19, '14, 16:03
Дал благодарност: 8 пъти
Получил благодарност: 3 пъти

Re: Пилешка супа за душата

Мнение от elmaz »

alina написа: Интервью Михаила Романовича Гинзбурга о методе Милтона Эриксона.
Ериксон е много интересен и нестандартен.
Не се побира в никакви правила. Затова
едни го приемат, други го анатемосват.
От неговата гилдия, де.
"Благодаря ти Боже за поръчките" Tanet
лалесъм

Re: Пилешка супа за душата

Мнение от лалесъм »

Lois написа:
въртяхме, сукахме, и пак до огнената вода опряхме :angelche:
и до кефа :lol:
Deleted User 2919

Re: Пилешка супа за душата

Мнение от Deleted User 2919 »

elmaz написа:
alina написа: Интервью Михаила Романовича Гинзбурга о методе Милтона Эриксона.
Ериксон е много интересен и нестандартен.
Не се побира в никакви правила. Затова
едни го приемат, други го анатемосват.
От неговата гилдия, де.
Въпрос не в метода, а въпрос на изхода на човек от стресово или напрегнато състояние не с помощта на лекарства, които понякога правят човека зависим, а въпрос в това, че човек може да помогне сам на себе си.
Аз написах, че може би интересно за някои и не подканвам всички да четат това.Някои подхождат лекомислено в тази тема към въпроса, възможно не ги интересува това, което не ги докосна ОЩЕ. Това , което давам тука е вече сериозно и не на всички ще стане разбираемо: http://psyjournals.ru/exp_collection/is ... full.shtml" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Noel
Наркоман
Мнения: 10630
Регистриран на: Яну 7, '14, 19:29
Местоположение: София кв. Борово
Получил благодарност: 1 път

Re: Пилешка супа за душата

Мнение от Noel »

Пак за егото :dovolen:
Ерих Фром определя три начина на взаимоотношения.
Първият-Даване.Даващия получава в самото даване.
Вторият е даряване.Даряваме и нищо по-натам не ни интересува.Не чакаме нищо,не търсим отплата.Акта е в самото даряване.
Третия и най-разпространения е наречен инвестиране.Даваме ,а от отсрещната страна чакаме връщане .И не само връщане ,а в пъти повече от това,което сме дали.
Форумът е голям,спасение дебне отвсякъде.
Малката Ида

Re: Пилешка супа за душата

Мнение от Малката Ида »

Нямам търпение за удобна мелодраматичност.

Нямам търпение за очакваната димпломатичност услужливо и коректно извайващи усмивки от списания.

Нямам търпение за ненужна любезност и толерантност.

Нямам търпение за спокойствие и вечно подхранвани надежди за бъдещето.

Нямам търпение за изчакване. Вечното чакане да настъпят събития, условности, предписани геройства и обещания.

Нямам търпение. Нямам и време. Нямам. И не искам да имам.

Имам търпение само за разхвърляни емоции, наболели и натежали от истина във времето.

Имам търпение само за онзи малък ветропоказател в живота, наречен интуиция.

Имам търпение само за вятър. За онзи вятър... от Север... разпиляващ и развихрящ всяка малка брънка чувства. Онзи вятър... от Север... нестихващ пламък, играещ в погледа.

Имам търпение само и единствено за нея – волята, тази преливаща вода, придошла при мен заедно със залеза.

Имам търпение единствено и само за СЕГА. За разхвърляния танц в клетките точно в този момент. За звънтящото и неспирно радио. За музиката. За тежките сълзи. За спонтанността по лицата, разплискваща топлина като слънце. За думи, спечелили уважение благодарение на действия.

Имам търпение само за вяра. Вяра в себе си. Вяра в неувяхващата минута живот. Вяра във вечния бунт. Вяра в ДНЕС, в СЕГА. И никога утре. Никога утре!

източник: Щъкащо
Аватар
Noel
Наркоман
Мнения: 10630
Регистриран на: Яну 7, '14, 19:29
Местоположение: София кв. Борово
Получил благодарност: 1 път

Re: Пилешка супа за душата

Мнение от Noel »

Изображение
Форумът е голям,спасение дебне отвсякъде.
Аватар
Noel
Наркоман
Мнения: 10630
Регистриран на: Яну 7, '14, 19:29
Местоположение: София кв. Борово
Получил благодарност: 1 път

Re: Пилешка супа за душата

Мнение от Noel »

Изображение
Форумът е голям,спасение дебне отвсякъде.
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”