Meteo,гръм и мълнии!

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Публикувай отговор
Аватар
sendi1966
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1195
Регистриран на: Апр 7, '13, 12:17
Местоположение: Хасково

Re: Meteo,гръм и мълнии!

Мнение от sendi1966 »

Малко нагледен материал-престраших се да излезна на вън :D
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение това ни е улицата-утре ако съм на работа д....е да ми е яко как ще газя в шест и половина :snif:
Аватар
serena
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1401
Регистриран на: Мар 20, '12, 20:25
Местоположение: Варна

Re: Meteo,гръм и мълнии!

Мнение от serena »

Божке Сенди, КАКЪВ СНЯГ :shock: добре, че го гледам само на снимки...

Тук след вчерашния целодневен дъжд днес вали мокър сняг, ама са някакви снежни прашинки из въздуха и се надявам да не натрупа. Слава Богу, че температурите не са падали особено и няма да заледи. Иначе предните няколко дена по-топлото време и дъждът почти разкараха снега и леда. Според прогнозата до края на януари това ще е последният снеговалеж тук... за януари. Уж от днес зимата си отивала, де да видим.
Времето, прекарано с котки и цветя, никога не е загубено.
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31528
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 815 пъти
Получил благодарност: 1728 пъти

Re: Meteo,гръм и мълнии!

Мнение от Мария Николова »

Мария Николова написа:При нас пак започва едва бяла приказка. :daaa:
Хайдее, днешната бяла приказка изтече... ;) Тук там се мотае по някоя слабосилна снежинка.
Изтънелия стар сняг продължава да се свлича и тече.
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
wenche

Re: Meteo,гръм и мълнии!

Мнение от wenche »

Доброволно затрупана съм в снега на село. Преживяването е уникално, нямащо нищо общо със София или зимните курорти.
Студено е, вали и всяка снежинка се добавя към предишните. Все още не съм се наситила на зимата, нека вали и трупа :ieeee:
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15816
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 710 пъти
Получил благодарност: 1479 пъти

Re: Meteo,гръм и мълнии!

Мнение от Гео, граф »

wenche написа:Доброволно затрупана съм в снега на село. Преживяването е уникално, нямащо нищо общо със София или зимните курорти.
Студено е, вали и всяка снежинка се добавя към предишните. Все още не съм се наситила на зимата, нека вали и трупа :ieeee:
Моят човек си, Вени, истински зимоман :daaa: ! Да чуваш как снежинките се наслагват една върху друга, шушнат си нещо заговорнически, е невероятно смирително. Ако в тази звънка снежинеста тишина се промъкне и слаб, фин аромат на горящи дърва... аз изпадам в нирвана Изображение...................
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
venetka70
Кафе машина
Мнения: 3610
Регистриран на: Май 21, '15, 12:17
Местоположение: Белица, Силистра / Пловдив /Момчиловци / Чирчик, Узбекистан и накъдето ме отвее вятъра
Дал благодарност: 23 пъти
Получил благодарност: 36 пъти

Re: Meteo,гръм и мълнии!

Мнение от venetka70 »

Гео, граф написа:
Моят човек си, Вени, истински зимоман :daaa: ! Да чуваш как снежинките се наслагват една върху друга, шушнат си нещо заговорнически, е невероятно смирително. Ако в тази звънка снежинеста тишина се промъкне и слаб, фин аромат на горящи дърва... аз изпадам в нирвана Изображение...................
Гео, хващай пътя към Пловдив. Такава снежна идилия е, че не ми стигат думите да я опиша. Тази сутрин сняг като пелена, невероятно големи парцали- прелест от всякъде. И камина с дърва ще ти предложа, и домашно червено вино, пък и едни такива сушени наденички все още са останали.
Flowerlover
Иногда вовремя сделанные шаги меняют походку всей жизни!!
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15816
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 710 пъти
Получил благодарност: 1479 пъти

Re: Meteo,гръм и мълнии!

Мнение от Гео, граф »

venetka70 написа: Гео, хващай пътя към Пловдив. Такава снежна идилия е, че не ми стигат думите да я опиша. Тази сутрин сняг като пелена, невероятно големи парцали- прелест от всякъде. И камина с дърва ще ти предложа, и домашно червено вино, пък и едни такива сушени наденички все още са останали.
Е що ме навиваш сега :o ... Пък и до Пампорово е близо 8-)
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
wenche

Re: Meteo,гръм и мълнии!

Мнение от wenche »

Имаше дума за вино и суджуци .... дали да не се съберем тази неделя при мен :shappy:
Я да се видим в темата за софийските срещи :dovolen:
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15816
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 710 пъти
Получил благодарност: 1479 пъти

Re: Meteo,гръм и мълнии!

Мнение от Гео, граф »

wenche написа:Имаше дума за вино и суджуци .... дали да не се съберем тази неделя при мен :shappy:
Я да се видим в темата за софийските срещи :dovolen:
Не! Отнют! Сакън! Не тази неделя - преспи големи, студове, пътища затрупани, няма как да се довлечем (а на мен бабиното слънчице ще ми идва на гости за целия ден ), така че да го оставим за другата, а :sitwasntme: ...
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
Noel
Наркоман
Мнения: 10630
Регистриран на: Яну 7, '14, 19:29
Местоположение: София кв. Борово
Получил благодарност: 1 път

Re: Meteo,гръм и мълнии!

Мнение от Noel »

Искам при Вени на реанимация :ieeemyzh:
Вени,стой там,ние ще се дотътрим тези дни :gush:
Форумът е голям,спасение дебне отвсякъде.
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”