Трагикомични, каръшки, безумни случки от битието ни

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Публикувай отговор
Аватар
kim
Наркоман
Мнения: 13526
Регистриран на: Авг 23, '12, 15:40
Дал благодарност: 157 пъти
Получил благодарност: 257 пъти

Re: Трагикомични, каръшки, безумни случки от битието ни

Мнение от kim »

Shami :srofl: :srofl: :srofl:
Ти не си капка в океана. Ти си целият океан, в една капка.
Rumi

– Как говориш, след като нямаш мозък?- попита Дороти.
– Не знам – каза Плашилото – но тези, които нямат мозък, много обичат да говорят.
“Магьосникът от Оз”
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8438
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 763 пъти
Получил благодарност: 565 пъти

Re: Трагикомични, каръшки, безумни случки от битието ни

Мнение от Shami »

Момичета ,аз да ви кажа пак за доброто.Може невероятно да ви звучи и аз съм шашната ,но то се връща при това двоино.
Сега ще ви кажа накратко.
Преди две седмици дадох старите учебници на малкият си син ,по точно подарих ,на една жена с дете една година по малко от моя син.Учебниците са втора ръка купувани ,има и нови купувани,че тогава не можах да намеря всички втора употеба и ми се наложи да купувам нови.Всяка година ги подарявам,като редувам две жени едната година давам на едната,другата на другата,да няма сърдити.
Не си мислете,че имам пари за да си го позволя,просто ги давам безвъзмездно и точка,забравям,не очаквам нито благодарности нито даже говорим по този въпрос с тях.А и не ги познавам толкова добре,не са ми приятелки.
Даже аз ги търся за да им ги дам.Но сега очаквам печка ,готварска голяма с фурна два газови и два обикновени котлона,верно втора ръка е ,но идва от много богато семеиство.Значи забележете следното ,печката е обещана точно когато съм дала учебниците,простоММ е забравил да ме информира тогава,каза ми го тази сутрин,че скоро ще ни я докара самият човек.
Изумена съм ,шашната съм и незнам вече какво да си мисля.Просто при мен странностите продължават.
Забравих да напиша,печката ни я подаряват :shock:
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8438
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 763 пъти
Получил благодарност: 565 пъти

Re: Трагикомични, каръшки, безумни случки от битието ни

Мнение от Shami »

Боже момичета ,сега като се замисля така пристигнаха и два хладилника,единият преди две години а другият това лято,Подариха ни ги различни хора ,даже аз отказах кухненските шкафове ,а трябваше да ги взема.Тогава пък ММ се изяви,като подари почти нов бегач на едно семеиство,те ахнаха изумени.
Чак сега си давам сметка колко неща съм отказала,че има и още.Просто има много добри и свестни хора .
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15816
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 710 пъти
Получил благодарност: 1479 пъти

Re: Трагикомични, каръшки, безумни случки от битието ни

Мнение от Гео, граф »

Начи все си мислех, че дивотията и характерното ми мръдване са дошли с годините, ама не било така. Днес майка ми ми разказа случай от древното ми детство, в който отново съм главен герой с нетрадиционни постъпки. По случай 8 март триумфално съм ѝ подарила четка за бръснене, добре опакована и с панделка от стар букет. Пред цялата колегия в лабораторията, където работеше. Съответно хората изригват в бурен смях, а аз хладнокръвно им обяснявам, че подаръка си е съвсем на място, защото ми е писнало да слушам как баща ми се сърди всеки път, когато тя си боядисва косата с неговата. По този повод се сетих как преди години подарих на шефа на фирмата, който ми беше един от най-добрите приятели, елегантен комплект за бръснене - четка и самобръсначка с махагонови дръжки на изящна поставка. Само дето той винаги носеше брада :hmmm: ... Обаче комплекта беше много красив :nod:
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
sendi1966
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1195
Регистриран на: Апр 7, '13, 12:17
Местоположение: Хасково

Re: Трагикомични, каръшки, безумни случки от битието ни

Мнение от sendi1966 »

Гео,тук видя ли твоето име и веднага бързам да прочета :D
Пълна си с лафове и премеждия :D :tzeluvka: :gush:
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15816
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 710 пъти
Получил благодарност: 1479 пъти

Re: Трагикомични, каръшки, безумни случки от битието ни

Мнение от Гео, граф »

sendi1966 написа:Гео,тук видя ли твоето име и веднага бързам да прочета :D
Пълна си с лафове и премеждия :D :tzeluvka: :gush:
Така е, Сенди, като селска радиоточка съм с лафовете, още като врачански тарикат :semo: . Сал една Роуз с премеждия може да ме удари у земи - нея съм я признала и поклон до кръста съм ѝ сторила - по-добра е от мене :sbow: :sbow: :daaa: !
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
desi_slava
Баш кафе майстор
Мнения: 2774
Регистриран на: Дек 13, '09, 11:39
Местоположение: СеВлИеВо
Дал благодарност: 42 пъти
Получил благодарност: 106 пъти

Re: Трагикомични, каръшки, безумни случки от битието ни

Мнение от desi_slava »

Оххх,Геоооо :lol: :lol: :lol:
Голям образ си :tzeluvka:
Аватар
lenuza73
Кафе машина
Мнения: 3700
Регистриран на: Окт 3, '10, 18:27
Дал благодарност: 14 пъти
Получил благодарност: 18 пъти

Re: Трагикомични, каръшки, безумни случки от битието ни

Мнение от lenuza73 »

Сега да разкажа и аз една случка в която щяха да ме арестуват без малко за трафик на наркотици :shock: ,не помня дали някъде съм я споменавала из темите ,но някои хора са я чували

И така...Месец октомври ,горе долу по това време ,студ и вятър ,годината- преди 3 години някъде
Пътувам от Варна за село .Вечерта решавам да остана и да преспя там ,а на другия ден да посвърша нещо из градината и вечерта обратно към Варна
Колата старо фордче,акумулатора работи на почивки.Та решавам аз ,че ми трябват горски камъни за алпинеум, а в наше село няма вече/обрала съм ги по баирите/едно форумно пиленце ми подшушва,че в съседното село има страхотни камъни и то много и колко ми трябва на мен..... звъня на сестра ми да идва с мен,че тя по корава в ръцете ,да помага...Спретнати с фесове на главите,аз по нови ботушки,дънки и чантичка която рядко ползвам,ма за едните документи и ключове не ми трябва друга,старо работно яке и градински ръкавици,потегляме на път...Стигаме съседното село ,а то е само баири нагоре...трябва да го пресечем ,да излезнем в другия му край и някъде из полето да се оглеждаме за стар подхвърлен хладилник и около него камари камъни.Карам си аз Марчето/колата/ и хооооп на среща ми палка-жандармерия...не съм си и помисляла,че мога да срещна пък точно такива там....Спират ме
Документи за проверка!
-Момент! -рекох аз...рова се из чантето ,вадя и отварям калъфа с документите и за късмет от тях полита бял прах :shock: :shock: подухнах,подухнах да падне и ги подавам .....започвам да се чудя от къде е попаднал в документите,а господин полицаят още по опулен от мен ..
-Опаааа! Какво е това ? Дрога? Слезте от колата ... :lol: :lol: и се почна циркът...казвам,че вероятно като съм купувала закуски на детето е попаднала пудра захар ,ама и аз не си вярвам де :hmmm:
-Защо не ви работят светлините?-отсича господинът
-Миии ,акумулаторът ми ще се изтощи ако ги включа!
-Така,още едно нарушение,освен белият прах който е неизвестен до момента...другият ми взема книжката и през това време явно проверява базата данни в колата...
-И къде отивате без фарове?
аз- Малко странно ще ви прозвучи,но отиваме в гората за камъни :angel2: :angel2:
той-а във вашето село няма ли камъни?
аз-няма ,обрала съм ги всичките......
той -и какво ще правите с тези камъни
аз -алпинеум
:shock: :shock: какво е това пита той
обяснявам му аз,ама вече ми става и смешно ,щото дефакто нищо не съм направила,а той така настоятелно иска да ме хване в някакво нарушение
...И се смеете,казва той/
-А белия прах.... Нещо ме баламосвате вие двете....да не пренасяте дрога??? почва оглед на колата :twisted:
Идва другия с документите и клати главата ....невинна душица съм аз :angel2: :angel2:
За финал :Пускам ви,но си включете светлините и внимавайте с белите прахове за в бъдеще
Тръгваме ние пак към крайната цел и чудейки се какво е това и от къде е дошло в документите ми... Стигаме поляната със заветния хладилник,а колата на жандармерията след нас :lol: той си мисли,че го лъжа човека...когато се увериха ,че мъкнем камъни си тръгнаха

п.п....след няколко дни,аз пак с тази чанта ,търсейки химикал из нея набарвам в скритото джобче ,едно пакетче и го вадя,от него полита бял прах... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ахаааа ти ли си дяволчето заради което ме взеха за трафикант- оказа се разтворимо хапче за глава :lol: :lol: :lol:
-
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15816
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 710 пъти
Получил благодарност: 1479 пъти

Re: Трагикомични, каръшки, безумни случки от битието ни

Мнение от Гео, граф »

lenuza73 написа:... Стигаме поляната със заветния хладилник,а колата на жандармерията след нас :lol: той си мисли,че го лъжа човека...когато се увериха ,че мъкнем камъни си тръгнаха...
Изображение Изображение... Ленуз, досега май не сме имали такъв случай :srofl: :srofl: :srofl: ... Респект, момиче :daaa: !

И умната с белия прах :sitwasntme:
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
lenuza73
Кафе машина
Мнения: 3700
Регистриран на: Окт 3, '10, 18:27
Дал благодарност: 14 пъти
Получил благодарност: 18 пъти

Re: Трагикомични, каръшки, безумни случки от битието ни

Мнение от lenuza73 »

Гео, граф написа:
lenuza73 написа:... Стигаме поляната със заветния хладилник,а колата на жандармерията след нас :lol: той си мисли,че го лъжа човека...когато се увериха ,че мъкнем камъни си тръгнаха...
Изображение Изображение... Ленуз, досега май не сме имали такъв случай :srofl: :srofl: :srofl: ... Респект, момиче :daaa: !

И умната с белия прах :sitwasntme:

Гео ,белия прах винаги е в чантата ми...любим ми е,особенно когато ме боли глава :lol: :lol: :lol: :lol:
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”