Прости ми, Боже, за поръчките

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Публикувай отговор
Аватар
МГХ
Наркоман
Мнения: 10105
Регистриран на: Окт 4, '12, 23:28
Местоположение: Русе
Дал благодарност: 366 пъти
Получил благодарност: 1020 пъти

Re: Прости ми, Боже, за поръчките

Мнение от МГХ »

Вчера ММ каза на децата, че ми има нещо :D И това само защото напълних тайничко колата с китки от последните поръчки. Вместо да го стресирам всеки ден , носих и слагах между седалките, на задните седалки , в багажника.... ама нямаме ремарке... :angelche:
Аватар
Noel
Наркоман
Мнения: 10630
Регистриран на: Яну 7, '14, 19:29
Местоположение: София кв. Борово
Получил благодарност: 1 път

Re: Прости ми, Боже, за поръчките

Мнение от Noel »

МГХ написа:Вчера ММ каза на децата, че ми има нещо :D И това само защото напълних тайничко колата с китки от последните поръчки. Вместо да го стресирам всеки ден , носих и слагах между седалките, на задните седалки , в багажника.... ама нямаме ремарке... :angelche:
:lol: :lol:
Отваря колата и няма къде да седне :mrgreen:
Форумът е голям,спасение дебне отвсякъде.
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15871
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 836 пъти
Получил благодарност: 1682 пъти

Re: Прости ми, Боже, за поръчките

Мнение от Гео, граф »

МГХ написа: ... Вместо да го стресирам всеки ден...
Тъй ами :ssmiah: ! Извода е, че начините са два:

1. да примъкваш често и по малко, с риск да те забележат и да се стресират
2. на един път - обаче пък яко, та да си отнесеш караницата и после пак кротичко и по малко :angelche:

Действа се в зависимост от конкретната ситуация :sitwasntme: :sgiggle: ...
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Lois

Re: Прости ми, Боже, за поръчките

Мнение от Lois »

МГХ написа:Вчера ММ каза на децата, че ми има нещо :D И това само защото напълних тайничко колата с китки от последните поръчки. Вместо да го стресирам всеки ден , носих и слагах между седалките, на задните седалки , в багажника.... ама нямаме ремарке... :angelche:
странното е, че ММ реагира положително напоследък. Сигурно щото не вижда банковите извлечения, плащам през фирмената си сметка и после ще му бера гайлето :lol:
Аватар
МГХ
Наркоман
Мнения: 10105
Регистриран на: Окт 4, '12, 23:28
Местоположение: Русе
Дал благодарност: 366 пъти
Получил благодарност: 1020 пъти

Re: Прости ми, Боже, за поръчките

Мнение от МГХ »

О, вчера имаше и следното изявление " майка ви продаде апартамента на дядо ви и го обръща в растения ,които ще зарови в земята " Как ви се вижда.Почти е вярно ,де. :lol: :lol: :lol: Но изобщо си няма понятие за размера на бедствието. Само се досеща.А пък аз съм :angelche: :angelche: :angelche:
Караница нямаше , ама загрижения му и умислен поглед ме притесни. Все пак реакцията беше по скоро леко изръмжаване.Примирено и обречено.
Последно промяна от МГХ на Апр 1, '16, 09:32, променено общо 1 път.
Аватар
МГХ
Наркоман
Мнения: 10105
Регистриран на: Окт 4, '12, 23:28
Местоположение: Русе
Дал благодарност: 366 пъти
Получил благодарност: 1020 пъти

Re: Прости ми, Боже, за поръчките

Мнение от МГХ »

Noel написа:
МГХ написа:Вчера ММ каза на децата, че ми има нещо :D И това само защото напълних тайничко колата с китки от последните поръчки. Вместо да го стресирам всеки ден , носих и слагах между седалките, на задните седалки , в багажника.... ама нямаме ремарке... :angelche:
:lol: :lol:
Отваря колата и няма къде да седне :mrgreen:
А ,Ноел ,неговото място го оставих единствено свободно. :daaa: Моето частично.Ще се сместя някак си.И за кучо оставих малко местенце между задните седалки.Останалото е грижливо наредено с китки.При това още не сме почнали да пренасяме разсадите с цветя и домати и тем подобни.
Аватар
Tanet
Кафе машина
Мнения: 4787
Регистриран на: Яну 13, '10, 11:52
Местоположение: Севлиево 5-а зона
Дал благодарност: 2 пъти
Получил благодарност: 1 път

Re: Прости ми, Боже, за поръчките

Мнение от Tanet »

:lol: ей значи ще кажеш, че от една школа сме излезли. Примъквам ги тайно и разпределям между багажа уж да не се виждат и разтоварвам като седнем да ядем-уж съм до WC-то . Абе май само аз си вярвам, че операцията ми е тайна :nod:. Тя е Дени ме дъни като вземе, че изръси "абе мамо, от твойте китки няма къде да си сложа краката".
"Истинските неща в живота, не са нещата"
[img]http://smileys.on-my-web.com/repository ... gonfly.gif[/img]

градинките на "утринния покой"
Аватар
venetka70
Кафе машина
Мнения: 3610
Регистриран на: Май 21, '15, 12:17
Местоположение: Белица, Силистра / Пловдив /Момчиловци / Чирчик, Узбекистан и накъдето ме отвее вятъра
Дал благодарност: 23 пъти
Получил благодарност: 36 пъти

Re: Прости ми, Боже, за поръчките

Мнение от venetka70 »

Оххх, как ми е познато.
Утре сутрин стягам багажа за при мама. Чакат ни 6 часа път, без да броя отскачането до Николово при къщичка.
Още не съм стегнала багажа за там, но имам списък. Дългичък е щот каквото не мога да настаня в нашата градина го влача в мамината градина и в моята далечна овощна от 1 декар.
До сега / без да съм приключила списъка/ имам две саксии с хибискуси, две рози, торба с осмокот и още една със семена от тревна смеска, 3 декоративни дюли , едно гинко билоба, разсад от лобода / marka ми прати тоолкова много/,
семена от мащерка.
Къде ще сложа кучето и котката, че и детето не е ясно??? ММ някак си свикна с подобни ситуации, но детето пита защо все нещо го боде отнякъде докато пътува. Нямало ли как да се роди при нормални родители, а сме и се паднали ние?
Flowerlover
Иногда вовремя сделанные шаги меняют походку всей жизни!!
Аватар
Tanet
Кафе машина
Мнения: 4787
Регистриран на: Яну 13, '10, 11:52
Местоположение: Севлиево 5-а зона
Дал благодарност: 2 пъти
Получил благодарност: 1 път

Re: Прости ми, Боже, за поръчките

Мнение от Tanet »

Боже, и да не ми простиш за поръчките съгласна съм да си изкупя този грях както намериш за добре /само да не ми мрат китките щото тогаз ще стана лоша/, ама да знаеш - щастлива съм много. Иде Цветница, топло е, слънце пече, пчели жужат а аз получавам ли получавам китки от поръчки. Освен това, както и близките ми и всички в този форум, да са здрави, другото ще мога и без него. Затова "БЛАГОДАРЯ ТИ БОЖЕ ЗА ПОРЪЧКИТЕ" :angel2: .
"Истинските неща в живота, не са нещата"
[img]http://smileys.on-my-web.com/repository ... gonfly.gif[/img]

градинките на "утринния покой"
Аватар
Noel
Наркоман
Мнения: 10630
Регистриран на: Яну 7, '14, 19:29
Местоположение: София кв. Борово
Получил благодарност: 1 път

Re: Прости ми, Боже, за поръчките

Мнение от Noel »

Tanet написа:Боже, и да не ми простиш за поръчките съгласна съм да си изкупя този грях както намериш за добре /само да не ми мрат китките щото тогаз ще стана лоша/, ама да знаеш - щастлива съм много. Иде Цветница, топло е, слънце пече, пчели жужат а аз получавам ли получавам китки от поръчки. Освен това, както и близките ми и всички в този форум, да са здрави, другото ще мога и без него. Затова "БЛАГОДАРЯ ТИ БОЖЕ ЗА ПОРЪЧКИТЕ" :angel2: .
Много хубаво,бре :D
Направо си е цветарска мантра,Танюш :tzeluvka:
Само първите думи променям:
Съгласна съм да изкупя този грях с два-три болезнени мазоли от бела :angel2:
Да ми стоят седмица и да ми напомнят какво е цветно лакомство :mrgreen:
Форумът е голям,спасение дебне отвсякъде.
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”