Прости ми, Боже, за поръчките

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Публикувай отговор
Аватар
scleri
Кафе машина
Мнения: 3883
Регистриран на: Юли 10, '10, 13:14
Дал благодарност: 49 пъти
Получил благодарност: 268 пъти

Re: Прости ми, Боже, за поръчките

Мнение от scleri »

Момичета, моята, вашата, лудост не се изразява само в покупки.
Два през нощта. Дежурен съм. Седим с колегата и скучаем. Разговора се насочва към хобитата ни. Той се оказва с много по-мъжко хоби от мен. Фен е на острите режещи неща. Ножове, ками, саби, и други такива. Оказва се че има хора болни и от такава болест. И те си имат форум като нас, и общо взето се различаваме само по обекта на нашата страст. Близо част колегата разпалено ми обясняваше разликите между различните видове стомана. След това премина на термичната обработка, заточването, и много други подробности които за него са безкрайно интересни. Аз мълчах и слушах, но ако имах под ръка нещо от неговата колекция вярвайте ми щях да го употребя без колебание. Слушах колегата и виждах себе си. Само че вместо ножове и ятагани разговора беше за кактуси. След това дежурство много, ама наистина много внимавам когато говоря с хора за които кактусите са просто нещо бодливо на терасата на един леко чалнат.
Аватар
Tanet
Кафе машина
Мнения: 4787
Регистриран на: Яну 13, '10, 11:52
Местоположение: Севлиево 5-а зона
Дал благодарност: 2 пъти
Получил благодарност: 1 път

Re: Прости ми, Боже, за поръчките

Мнение от Tanet »

Scleri, непременно да дойдеш есента на форумната ни среща. Може пък някой рядък кактус да ти подарим :liubov2:
"Истинските неща в живота, не са нещата"
[img]http://smileys.on-my-web.com/repository ... gonfly.gif[/img]

градинките на "утринния покой"
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15866
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 831 пъти
Получил благодарност: 1670 пъти

Re: Прости ми, Боже, за поръчките

Мнение от Гео, граф »

scleri написа:... Аз мълчах и слушах, но ако имах под ръка нещо от неговата колекция вярвайте ми щях да го употребя без колебание...
Склери, изхвръкна ми кафето през носа бре :srofl: :srofl: !

ПП. Що се отнася до хобитата - всеки си е луд по своему. Я виж Boakal от какво се вълнува :arrow: :daaa:
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
Nevita
Баш кафе майстор
Мнения: 2193
Регистриран на: Май 27, '15, 21:36
Местоположение: Варна
Дал благодарност: 10 пъти
Получил благодарност: 76 пъти

Re: Прости ми, Боже, за поръчките

Мнение от Nevita »

Аз искам Бог да ми прости, че се разболях от лалеена болест и че от лакомия имам да садя 450 луковици. :ufff: И защото тази есен си бях обещала повече да не купувам, а довечера пак съм в Еконт за пратка на луковици.... И мъжа ми да ми прости, защото той, горкия, не знае още какво го чака, не може да осъзнае мащабите...
Аватар
magimei
Кафе с мляко
Мнения: 217
Регистриран на: Дек 5, '16, 21:35

Re: Прости ми, Боже, за поръчките

Мнение от magimei »

Хубава тема ,евала на който я е измислил :mrgreen: .Дано ми се прости за лудоста от предните дежурства през ноща.Тогава ми е най-скучно и като знам ,че ми е слаб ангела защо ли влизам в интернет магазините в Тайланд и в групите за поръчки на орхидеи :ufff: .Осъмнах с 5-6 уникални резници от хибискуси от Тайланд и 2 орхидеи :ieeemyzh: .Ту се чудя дали да се радвам ,ту дали да рева.Добре ,че мъжът ми не е в час.
краси кубарелова
Баш кафе майстор
Мнения: 2667
Регистриран на: Мар 26, '12, 22:53
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Re: Прости ми, Боже, за поръчките

Мнение от краси кубарелова »

Прости ми, Боже, за поръчките :hihihi: :lol: :ufff: :ieeee: :svekurva: :tzvetoman: :tzvetentze:
Светът е пълен с непознати хора...
Аватар
Daniela Pargu
Чист кофеин
Мнения: 5263
Регистриран на: Яну 29, '17, 20:53
Местоположение: В.Търново
Дал благодарност: 86 пъти
Получил благодарност: 97 пъти

Re: Прости ми, Боже, за поръчките

Мнение от Daniela Pargu »

А аз казвам-благодаря ,Боже ,за лудостта ми!Толкова красота има около мен !Благодаря и за поръчките!
Да ми простят околните ,че все за китки говоря,ама по-добре, отколкото за работа! :lol: :lol: :lol:
ps.Магимей,номера за спокойствието е мъж да е съпричастен!Или като нас! :lol:
Златка Трънова
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1606
Регистриран на: Сеп 20, '16, 22:56
Местоположение: Стара Загора

Re: Прости ми, Боже, за поръчките

Мнение от Златка Трънова »

Прости ми боже,че отидох в Лидл и накупих от всичките 15 вида луковици, дето нито ги знам какви са, нито как се садят,а само от пустото желание да ги имам !
Аватар
magimei
Кафе с мляко
Мнения: 217
Регистриран на: Дек 5, '16, 21:35

Re: Прости ми, Боже, за поръчките

Мнение от magimei »

Златка, щом си ги купила ще намериш как да ги засадиш ;) .При последната ви разходка и аз се прибрах с грудки бегония и каменно цвете. :angelche:
Аватар
Lalel4e
Баш кафе майстор
Мнения: 2577
Регистриран на: Окт 21, '17, 18:11
Местоположение: Русе/Пловдив/Костанденец/Руен/Брягово
Дал благодарност: 726 пъти
Получил благодарност: 693 пъти

Re: Прости ми, Боже, за поръчките

Мнение от Lalel4e »

Олелеее, като ви чета, ме обзема една нова бизнес идея: ще си направя фирма за индулгенции и всичките ще ви опростя! :lol: :lol: :lol:

Nevita написа: Ное 3, '16, 14:17
Аз искам Бог да ми прости, че се разболях от лалеена болест и че от лакомия имам да садя 450 луковици.

Невиии... :gush: :gush: :gush: нямаш идея колко съм ти съпричастна!

Моите с бебетата, зюмбюлите, нарцисите, мускарито и кокичетата, ще са около 1000 :shock:
Само лалетата ще са ми към 6-700!! (пак с бебетата, които смятам да си насадя надлежно!)
Хич не ме питай КЪДЕ ще ги садя...


...И мъжа ми да ми прости, защото той, горкия, не знае още какво го чака, не може да осъзнае мащабите...

:lol: :lol: :lol:
Леле, ужас... не подхващай тази тема!... :stmi:
И моят да е жив и здрав, защото ще стане свидетел как 100-тина лалета могат да родят по 5-6 детки, които да цъфтят пълноценно още следващата година, даже и в съвсем различни цветове... :lol: :lol: :lol:
(Понеже не смятам да си признавам колко лук съм накупувала тази година, а ще развивам теорията за зелените пръстчета и безумното плодородие на миналогодишните холандски луковици)

Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”