Прости ми, Боже, за поръчките

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Публикувай отговор
denitsavm

Re: Прости ми, Боже, за поръчките

Мнение от denitsavm »

elena kirilova написа:днес споделих на Бел ,че имам голям проблем :hmmm: :lol: :lol: :lol:
просто не знам какво да искам,май вече нищо не искам и това ми е проблема :mrgreen:
...

Охххх, това наистина е проблем :eeeh: Намирай си мотивацията някъде из цветните каталози, че да не изпаднеш сега в някоя депресия :o :gush:

Аз вчера обикалях цветни щандове с джуджето на ръце и то много учудено ми казва "Мамо, ми тук всички цени са в паундове!" - ми какви да са, бре Ники, няма да са в левове,я., а то - "ми може и в пенсове да са, ама тия не са" ... ееех, де да можеше ..., ама току събирам по нещичко :angelche:
краси кубарелова
Баш кафе майстор
Мнения: 2667
Регистриран на: Мар 26, '12, 22:53
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Re: Прости ми, Боже, за поръчките

Мнение от краси кубарелова »

Милички, май можете да постите, но не и от китки, а? :gush:
Светът е пълен с непознати хора...
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Прости ми, Боже, за поръчките

Мнение от calico »

Дени, джуджето много нахитряло :liubov: , да го гушнеш от мен, еййй, кога порасна това дете. На коя поръчка с рози беше целия в торф и бодили и омърлявен? сладур :tzeluvka:
Дени, да пратим нещо с куриер, или поща, а? Ми то само транспорта плащаме, може да е по-малко от ония паунди там...

Лени, що си се депресирала така и нищо не искаш? аз сега имам нова страст- иглолистните. Трудна работа, не им разбирам. Пък и то не е роза, на втората година и да пълни очите. Ще ги чакам сега десетина години :stiskam: Обаче с терапевтична цел става.
Одеве наредих саксийките из двора, 22 броя. Ми то не се забелязва че има нещо такова, може още да поеме.
Пък ти, Ленко, тъй ли нямаш едно местенце за алпинеум, ей на, и човека ти е под носа, и за теб лечебна страст и красота
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
elena kirilova

Re: Прости ми, Боже, за поръчките

Мнение от elena kirilova »

:tzeluvka: :tzeluvka: хич ,хич даже не съм се депресирала
много съм си добре :dovolen:
обаче сега съм на фаза строителство и ремонти :hihihi:
и една скрита и далечна за мен наслада,много години минаха докато усетя нейния вкус
Става дума за почивка!
замислила съм да попътувам малко
да видя друг свят
инак поръчките тука си ги следя,не се отказвам
няма място за рози,но пък имам да озеленявам ,в истинския смисъл на думата
чимширчета,пинуси,всякакви други дребни иглолистни
elena kirilova

Re: Прости ми, Боже, за поръчките

Мнение от elena kirilova »

Дени,да пратим вярно нещо от тука
какво ти се иска
ама ми се струва май наскоро чух ,че при вас е още много студено
то кога да го посадиш,кога да цъфти
има ли изобщо слънце :svekurva:

Калико,аз те следвам с формираните градинки/така ли се казваха :hmmm: /
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8475
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 821 пъти
Получил благодарност: 620 пъти

Re: Прости ми, Боже, за поръчките

Мнение от Shami »

Момичета страхотна тема сте направили.Със сълзи на очите се посмях.И понеже и нашето семеиство е в финансова криза. след абитуриента пък съвсем,
милото ми каза да пазарувам разумно,като се имаше предвит разбира се кауфланд.И ето го Мишето тоест Шами минало в нелегалност :arrow: разпищолило се из поръчките е с по едно,две ,три нещица,ама съм като партизанка
и еконта ми е явката.Ама и милото не спи.Дет се вика, аз закъдето съм тръгнала тои от там се връща.Ми в нас пълно с инструменти,съвсем скоро се замислих ,че то кокал по куче да фърлиш у нас с отверка ще го улучиш.
Разкрих го.То детето го издаде де,заедно излизаха на пазар и като се прибраха детето ми вика мамо ако знаеш татко кво си купи ,ама каза да не ти казвам че е много скъпо и ще пищиш :o :shock: :potekoha: Така ли викам аз,къде е бащати? А Тои в бараката крие инструментите изпробва си ги по късно разбрах взел ги на промоциа от практикер.Поне така каза де :lol: Аз излизам нарочно да изхвърля боклука уж и надничам при него с думите ,о мило кво правиш,
а тои пребледня нещо ама държи не казва нищо съществено.Е наложи се няколко пъти да ида до бараката докато накрая си каза всичко. :lol: Децата гледат цирк у нас.Един крие машинки ,инструменти другиа цветя, луковици.
Аватар
ljutamila
Виенско кафе
Мнения: 398
Регистриран на: Май 24, '11, 19:48
Местоположение: София

Re: Прости ми, Боже, за поръчките

Мнение от ljutamila »

Божеее!!
Като ви чета откровенията - ами аз съм била съвсем нормална.
Толкова много хора на моя акъл. Благодаря, че ви има. :tzvetentze:
Аватар
mariyanag
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1809
Регистриран на: Ное 6, '14, 12:47
Местоположение: София
Дал благодарност: 103 пъти
Получил благодарност: 35 пъти

Re: Прости ми, Боже, за поръчките

Мнение от mariyanag »

Ами че нормални сме си. :ieeee:
Ние вече сме на друг етап, той си обявява рибарските мераци, аз даже щедро казвам: "ама , мило, я си ги вземи тези дълги ботуши - няма да мръзнеш, я" или " това столче не е ли малко скъсано вече, ми трябва ти нов стол" и после скромно си поръчвам по нещичко из цветарските поръчки, и двамата сме доволни, аз обаче все си намирам нови цветарски желанки и малко ми е съвестно, но малко :oops: .
Аватар
ivanina
Кафе машина
Мнения: 4142
Регистриран на: Мар 29, '13, 11:36
Местоположение: Русе, България
Дал благодарност: 20 пъти
Получил благодарност: 6 пъти

Re: Прости ми, Боже, за поръчките

Мнение от ivanina »

mariyanag написа:Ами че нормални сме си. :ieeee: .
....За тая работа - остави другите край нас да кажат! :mrgreen:
...В обедна почивка сме , и една от колежките разпалено разказва , как снощи пак си взела билетче от лотарията (ония там дет се трият) и а-а да спечели милиона ...само дето едно число не и излязло :x и направи кисела гримаса- ма другия път щяла да уцели в десятката...
Аз се изсмях на глас с приказката -"Боже- боже, виж ти някои хора за кво си давали парите!"....
След известно време - същите сме застанали на двора на общественото заведение и аз с умиление на глас съзерцавам красотата на белите брезички в далечинката пред нас.
Една друга обаче сръчва яко в ребрата дружката пристрастена към лотарийните билети и казва - Сега разбра ли нашата приятелка за кво си дава парите!?- иди да видиш у тях рози храстови , щамбови ли не щеш ...брезички и ацери дето не си ги чувала....
Лотарийната играчка свъси вежди и ми върна жеста- "Боже- боже ,ти луда ли си!? :svekurva: ....как ли не - аз пари за цветя не давам ....от тук , от там - кой квот ми даде"...
....Та от него момент ,аз съм си признала лудостта.....пристрастяване е - и тази есен очаквам още двадесет рози. :angelche:
Истината е като водата - винаги намира път!...

Изображение
Аватар
botan
Наркоман
Мнения: 10769
Регистриран на: Ное 23, '09, 22:06
Местоположение: София, умерен източнобалконски климат с високи годишни амплитуди
Дал благодарност: 239 пъти
Получил благодарност: 450 пъти
Обратна връзка:

Re: Прости ми, Боже, за поръчките

Мнение от botan »

А що тъй хората не раздават лотарийни билетчета, "от тук, от там" ей това не ми става ясно. :hmmm: :mrgreen:
Специализирани Фейсбук групи:
Скъпоценни орхидеи България
Мъховете в България
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”