Липсва ми

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Публикувай отговор
troll

Липсва ми

Мнение от troll »

Дал!
Къде се запиля?
:cry:
Аватар
bouquet
Чист кофеин
Мнения: 7054
Регистриран на: Дек 9, '09, 22:02
Получил благодарност: 1 път

Re: Липсва ми

Мнение от bouquet »

Има тема Търси се, можеше там да попиташ
Дал е на почивка при Мафията, в Сицилия. Но тези дни ще се появи тук, спокойно ;)
Търся добри хора
troll

Re: Липсва ми

Мнение от troll »

:shock:
Ма аз не я търся!
Казвам, че ми липсва...
;)
А търсих тема за това и не намерих, ако има ще помоля много администратора да изтрие настоящата. А аз ще пренапиша мнението си/поста си там.
Гледам тук пускането на нови теми не се толерира. :mrgreen:
Извинявай, ако съм те засегнал!
Направил съм го неумишлено, за което много съжелявам и се извинявам.
Опитах да изтрия темата, ма не мога.
Кво да правя сега?
Плаче ми се!
Смуча си пръста!
:angelche:
Благодаря, че ме успокои!
:gush: :tzeluvka: :tzvetentze:
dal

Re: Липсва ми

Мнение от dal »

е дее , ей ти една целифка , стига щръкля :liubov: :tzvetentze:
Аватар
bouquet
Чист кофеин
Мнения: 7054
Регистриран на: Дек 9, '09, 22:02
Получил благодарност: 1 път

Re: Липсва ми

Мнение от bouquet »

Да си ме засегнал ли? :lol:
Не се толерира всяка мисъл, която мине през главата ти, да става нова тема
Търся добри хора
troll

Re: Липсва ми

Мнение от troll »

Първо на първо на мен никога не ми минават мисли през главата!
Само картини и то ако видя готин гъз!
:potekoha:
Предлагам, бутона "нова тема" да се появява само при форумци с над 4479 поста!
Щото, според мен, само таквиз са достатъчно зрели да преценят става ли от едно нещо тема или не става. Не само за себе си, но и за другите!
:tzvetentze:
:ieeee: :ieeee: :ieeee:
troll

Re: Липсва ми

Мнение от troll »

Сфащам аз, че много тук искат да запазят форума, такъв какъвто го има и си го харесват и нещат таквиз диваци кат мен, дето смущават спокойното течение на техните мисли, ма тогава се прави като в клубовете, трябват две референции за да влезеш.
Ма има и таквиз, дето харесват диваци!
:mrgreen:
Изображение
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Липсва ми

Мнение от milena02 »

Аз например много те харесвам, Тролчо! Липсваше ми през цялото време преди да се появиш във форума! :tzeluvka:
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31531
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 817 пъти
Получил благодарност: 1732 пъти

Re: Липсва ми

Мнение от Мария Николова »

troll написа:Сфащам аз, че много тук искат да запазят форума, такъв какъвто го има и си го харесват и нещат таквиз диваци кат мен, дето смущават спокойното течение на техните мисли, ма тогава се прави като в клубовете, трябват две референции за да влезеш.
Ма има и таквиз, дето харесват диваци!
:mrgreen:
Изображение
Форума - това сме хората: от тук - от там; такива - онакива; перфекционисти -джастапраста; тежкари - зевзеци; научени - недоучени; градинари - балконджии. Някой инвестира повече време във форума. Друг печели много пари от времето си и брои жълти стотинки-време за форума. И да знаеш, Трольо, никой не слага запрещения за откриване на нова тема. Жива обида е да мислиш така! :svekurva:
Ако си отворил нова тема, каквато вече има, най-много да последва едно подхилкване. ;) Но не боли от него, вЕрвай ми! В случая съм съгласна с теб, "Търси се" е едно, а "Липсва ми" е съвсем друго! :daaa: :daaa: :daaa:

Липсва ми Мория
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
dal

Re: Липсва ми

Мнение от dal »

Нашият Трол си е шегаджия , словесен еквилибрист, отвъдморски съзерцател и не бива твърде връзване , щото той е и поет , а поетите имат нежни души и меко по фонтанелата някак :D
Субтитрите си вървят на дядова усукваница и животът е весел и с него, и с тях , аз лично много му се радвам и вероятно съм му залипсвала именно в качеството ми на възторжена публика :ieeee:
Тролче , за опитите да се пази статуквото не си твърде прав , иначе действително е налична колективност някаква тук , но не се брой твърде встрани от нея вече :daaa:
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”