Липсва ми

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Публикувай отговор
niania
Кафе с мляко
Мнения: 254
Регистриран на: Май 20, '16, 01:27

Re: Липсва ми

Мнение от niania »

Много е готино ! :lol:
Единственото сигурно нещо е , че нищо не е сигурно .
Аватар
ravik
Кафе машина
Мнения: 4636
Регистриран на: Ное 23, '09, 16:09
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Липсва ми

Мнение от ravik »

Всички колеги гледаха Тити, която лежеше на пода и увлечено правеше коремни преси. :lol: :lol: :lol:
Недей спа! Отивай на SPA!
Цветята ми: http://community.webshots.com/user/ravique
niania
Кафе с мляко
Мнения: 254
Регистриран на: Май 20, '16, 01:27

Re: Липсва ми

Мнение от niania »

Логнах се специално аз ,
Да ви кажа , че логНистиката ви куца
ОгОрчена и въмУтена сега
От факта неоспорим , че величия класически
мъкнете по перони празни и вагони грязни.
Е , веднъж не чух , че бохчичка с пиле печено
Или поне с мазна баничка спечена
Изпратили сте ги „По живо , по здраво”.
Айде , наште селяндури ги оставете ,
но людете важни кат хората изпратете .
Казах си болката аз ,
Отивам Морфей да помоля
трелите нощни да потуши
за да може и мойта милост да поспи .

б.а. трели нощни =чутовно хъркане на ММ

П.П. Детето /няма и 4 години/ пита „Мамо , какво четеш „
Аз , по инерция „Опълченците на Шипка „
То „ Ами то много смешно”
Дано и ако прочете гореспоменатото стихотворение , споменът от тази случка е от подсъзнателно заличените
Единственото сигурно нещо е , че нищо не е сигурно .
libra
Наркоман
Мнения: 11635
Регистриран на: Дек 13, '09, 08:51
Дал благодарност: 73 пъти
Получил благодарност: 53 пъти

Re: Липсва ми

Мнение от libra »

:hmmm:
niania
Кафе с мляко
Мнения: 254
Регистриран на: Май 20, '16, 01:27

Re: Липсва ми

Мнение от niania »

milena02 написа:Леле, Гео, добре, че си успяла да изтичаш до Подуене да видиш барем за малко Димчо, че аз бях на Централна гара да посрещам Пенчо Славейков от Париж. Той е стар човек и не е добре със здравето, така че още си почива и само тава драсна: .....
libra , ето го поводът за моите среднощни писания .
После прочетох темата пак и стигнах до извод опАК :

На двете момичета мили ,
наричани едната по име , а другата с титли
дължа извинение огромно ,
прочетох , че и по терминали
са търчали като за световно .

Надявам се , че хуморът ми постен , не е възприет като злостен , защото и двете гореспоменати персони , заслужават само :sbow: :sbow:
Единственото сигурно нещо е , че нищо не е сигурно .
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Липсва ми

Мнение от milena02 »

niania, направо си кажи, че искаш нови гости класици. Идват, обаче не мога да ги събера засега тук, понеже хукнаха по морски и горски курорти. Като позагорят по плажовете и стопят някое и друго килце по планините, пак ще дойдат.
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Липсва ми

Мнение от calico »

Да да, искаме :ieeemyzh: покани ги Милена, и да не пропуснеш Джером К. Джером, ще ми се да го чуя :angelche:
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Липсва ми

Мнение от milena02 »

Ани, Ани, вдигна ме от шезлонга, моето момиче. Батко ти Джером К. Джером съм и тъкмо си правех слънчеви бани, увлечен в празните мисли на един празен човек. Но не мога да откажа на дама, така че ще споделя един подслушан от мен разговор между форумка и организатор на поръчки.


За изкуството да вземаш решение
(Или как се правят поръчки в ХобиКафе)

— Е, коя от двете рози ще ме посъветваш да взема, Зеленко? Нали разбираш, розовия Еден няма да мога да сложа на арката до Короната на Маргарита.
— Тогава защо не вземеш белия Еден?
— Да, да, мисля, че белия Еден ще ми свърши повече работа.
— Структурата на храста е чудесна.
— Да, и самият цвят е чудесен. Нали разбираш какво искам да кажа, Зеленко? Не е обикновено бяло. Въпреки че белезникавото винаги много грозно прегаря на слънце.
— Е, да, но на пъпка е един път.
— Един път е, разбира се, но пък какви снимки гледах в нета на Полката. Кайсиевото те кара да се блещиш в розата, дори когато цветовете се разпарцаливят. Нали ме разбираш, Зеленко?
— В такъв случай вземи Полка.
— Наистина ли мислиш, че ще й пасне Маргаритата?
— Да, разбира се, особено когато помежду им има делфиниуми.
— Ето това й е недостатъкът на Полката. Не, мисля, че един Еден е все пак по-безопасно.
— Значи, смяташ да вземеш Еден?
— Да, струва ми се, че така ще е най-добре, нали, Зеленко?
— Аз самата много го харесвам.
— Храстът изглежда прилично. Ще я съчетая с … О, не си изпратила още поръчката, нали?
— Тъкмо се канех, патко.
— Почакай за миг. Искам да хвърля още един поглед на Нахема. Знаеш ли, Зеленко, изведнъж ми дойде на ум колко ще отива розово на Мадам Алфред Карие.
— Да, ще й върви.
— А както знаеш, аз вече поръчах Мадам Алфред Карие.
— Тогава вземи Нахема. Защо не?
— Защото трябва да мисля и за клематисите.
— Нямаш ли лилав клематис, който да туриш някъде околовръст за контраст на Маргаритата?
— Не, никакъв, пък сега се сещам, че мускусните хибриди идеално ще подхождат на розовите ми делфиниуми. Не, мисля, че ще взема Дарби. Един много приличен и неутрален цвят.
— 64 броя рози имаш в таблицата, кукундрило. Да добавям ли?
— Да, 70 ще ми бъдат предостатъчни, защото ще ги комбинирам с … Една минута, моля. Знаеш ли, Зеленко, ако взема Дарби, тогава трябва нещо бяло да сложа между него и розовия Еден.
— Но той върви и с розовия Еден.
— Не особено, не толкова добре, колкото с Гирляндите. В такъв случай ще взема и от Гирляндите, не - от Перениал Блу. Виждам, че и ти го харесваш.
— Не, лично аз предпочитам Крейзи фор ю, но човек трябва да се съобразява с толкова много неща…
- Господи боже, да не си изпратила вече поръчката?
- Не, шматко, но я обявих за приключена. Аз винаги си оставям няколко дена в резерв за кукувици като теб.
— А в момента тече и поръчка за иглолистни и трябва спешно да прегледам каталога. Колко време отнема това пазаруване! В колко поръчки участвам?
— Струва ми се, около единадесет.
— Не, десет са, сега си спомням. Нали се бях заклела, че в повече от пет поръчки няма да участвам. Вече си похарчих заплатата.
— А още нищо не си купила.
— Буквално нищо, а аз имах намерение да засадя толкова много работи. На всяка цена трябва да прегледам каталога на Мишето за многогодишните, а и мушката ми трябват. Преведох ли ти сумата? Чакай, не съм я превела.
— Е, реши ли най-после кое ще вземеш, Дарби или Еден?
— Да ти кажа право, и аз вече не знам. Преди минута уж бях решила, а сега всичко ми излезе от ума. Да, да, спомням си, Еден. Да, Еден ще взема. Не, впрочем не Еден, а Нахема.
— Но накрая ти се спря на Дарби, не помниш ли, шматко?
— О, да, наистина, права си. Ето защо не обичам да влизам в поръчките. Понякога така се обърквам.
— Решаваш да вземеш Дарби, така ли, мацко?
— Да, да! Той е по-подходящ, нали, Зеленко? Ти какво мислиш?… Няма ли някаква остинка катерач в други тонове розово? Този е така грозен.
Зеленко й припомня, че тя вече е видяла всички останали остинки, включително и катерачите, и е избрала именно тази като най-красива.
— Ах, да — отвръща форумката с вид на човек, от чиито плещи са паднали всички земни грижи. — В такъв случай ще трябва да взема Дарби. Няма какво повече да се колебая. Загубих цялата си сутрин заради това.
Вън от форума тя изказва три неоспорими възражения срещу Дарби и четири необорими довода в полза на Гирляндите на Амур, която роза всъщност е трябвало да купи. Чуди се дали организаторът някак може да върне поръчката и да й го смени, ако помоли за това администратора на форум ХобиКафе. Зеленко, която е тръгнала с поредните чували към Еконт, я уверява, че няма как да върне поръчката.
— Ето защо мразя да влизам в поръчките — казва кукундрилата. — Не ти остава време да си помислиш.
И се зарича никога вече да не стъпва в този форум.
Аватар
zeleno
Наркоман
Мнения: 13673
Регистриран на: Ное 23, '10, 15:59
Дал благодарност: 123 пъти
Получил благодарност: 237 пъти

Re: Липсва ми

Мнение от zeleno »

:srock:
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15816
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 710 пъти
Получил благодарност: 1479 пъти

Re: Липсва ми

Мнение от Гео, граф »

Миленооу, как събираш сили и време за толкоз дълги писания, мари :o ??? Обаче в какви терзания си фърлила лирическата героиня :srofl: :srofl: :srofl: :daaa: !
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”