Въпроси разни и разнообразни

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Заключено
GIOIA(Джоя)

Re: Въпроси разни и разнообразни

Мнение от GIOIA(Джоя) »

Като получаваш пари с наложен платеж,на бележката,която остава за Еконт се подписваш,трите имена и ЕГН,
лалесъм

Re: Въпроси разни и разнообразни

Мнение от лалесъм »

Като чуха, че ще превеждам пари служителите в този офис на Еконт ми поискаха ЛК с обяснението че, профилът ми в тяхната база данни не бил пълен и трябвало да впишат не само ЕГН, но и номер на картата. Били нови разпореждания от 2 месеца, но как пък аз преди 2 седмици внесох пари пак по банкова сметка, но в друг техен офис без такива изисквания. Така и не можаха да ми покажат писмено новите им правила. А бе, не ми се вижда нормално Еконт да има право да притежава всичките ти лични данни :hmmm:
Аватар
Миша
Наркоман
Мнения: 17028
Регистриран на: Ное 27, '09, 14:11
Местоположение: София
Дал благодарност: 137 пъти
Получил благодарност: 468 пъти
Обратна връзка:

Re: Въпроси разни и разнообразни

Мнение от Миша »

А бе, не ми се вижда нормално Еконт да има право да притежава всичките ти лични данни
Имат право, имат удостоверение,
http://www.econt.com/data_security/" onclick="window.open(this.href);return false;

може да го изискаш във всеки офис ,
и наистина това са нови разпоредби, както и да искат лк всеки път, когато взимаш някакви пари, независимо че служителите те познават, следи се на камерите
Свирете, музиканти! Дълга нощ ще е тази - чак до изгрева на надеждата......


Разсадник
Изображение
Аватар
Миша
Наркоман
Мнения: 17028
Регистриран на: Ное 27, '09, 14:11
Местоположение: София
Дал благодарност: 137 пъти
Получил благодарност: 468 пъти
Обратна връзка:

Re: Въпроси разни и разнообразни

Мнение от Миша »

Някой да е имам такъв проблем с АBV-то? Не получавам писма в пощата си, мога да изпращам, но не получавам, като изпратя нещо от друг имейл адрес на моя ми изписва " Няма намерен потребител с такъв имейл адрес " :ufff: а това е пощата на онлайн магазина :ufff:

Къде мога да намеря контакт с някой от АБВ-то, никъде не откривам :ufff: :ufff: :ufff:
Свирете, музиканти! Дълга нощ ще е тази - чак до изгрева на надеждата......


Разсадник
Изображение
Аватар
дара
Чист кофеин
Мнения: 8216
Регистриран на: Яну 19, '11, 20:04
Местоположение: София

Re: Въпроси разни и разнообразни

Мнение от дара »

Mише и при мен стана така с абв-пощата.Синът ми им писа от неговата поща и се оказа,че имейл-адресът ми е използван от различни хора и фирми из света с някакви лоши цели :hmmm: .Поискаха да си сменя паролата и накрая ми дадоха достъп до пощата.Пробвай да им пишеш от друга поща,като им обясниш,те ще предложат решение :daaa:
Аватар
Миша
Наркоман
Мнения: 17028
Регистриран на: Ное 27, '09, 14:11
Местоположение: София
Дал благодарност: 137 пъти
Получил благодарност: 468 пъти
Обратна връзка:

Re: Въпроси разни и разнообразни

Мнение от Миша »

Писах, никой не о тговаря, мога да пиша от пощата си, влизам в нея, но не получавам писма, в същото време пък ако пробвам да изпратя писмо от друг имейл адрес ми пише, че такъв адрес нямало , каша :eeeh: :ufff:
Не съм сигурна, че съм открила истинския адрес за контакти :oops: къде писа синът ти? Писах в блога на АБВ-то в "пишете ни" :hmmm:
Свирете, музиканти! Дълга нощ ще е тази - чак до изгрева на надеждата......


Разсадник
Изображение
Аватар
дара
Чист кофеин
Мнения: 8216
Регистриран на: Яну 19, '11, 20:04
Местоположение: София

Re: Въпроси разни и разнообразни

Мнение от дара »

Да и той писа там.На мен изобщо не ми се отваряше пощата.Не можех да влезна в нея
Аватар
Danima
Кана кафе
Мнения: 500
Регистриран на: Мар 15, '15, 08:55
Местоположение: Пловдив
Дал благодарност: 67 пъти

Re: Въпроси разни и разнообразни

Мнение от Danima »

Миша, да не би пък да е 100% запълнен лимитът и затова не може да получаваш нови писма? Ще го видиш като влезеш в пощата, под мястото, което показва кога е било последното влизане.
Аватар
Миша
Наркоман
Мнения: 17028
Регистриран на: Ное 27, '09, 14:11
Местоположение: София
Дал благодарност: 137 пъти
Получил благодарност: 468 пъти
Обратна връзка:

Re: Въпроси разни и разнообразни

Мнение от Миша »

Danima написа:Миша, да не би пък да е 100% запълнен лимитът и затова не може да получаваш нови писма? Ще го видиш като влезеш в пощата, под мястото, което показва кога е било последното влизане.
Не, първо проверих там, чакам още отговор от АБВ :stiskam:
Свирете, музиканти! Дълга нощ ще е тази - чак до изгрева на надеждата......


Разсадник
Изображение
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8475
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 820 пъти
Получил благодарност: 620 пъти

Re: Въпроси разни и разнообразни

Мнение от Shami »

Търся хубав ловджийски форум за ММ, нещо като нашият форум .Попрегледах в нета,обаче нямам идея кой е подходящ за него,тоест за любител ловджия.
Съгласна съм да ходи по планини и паланки стига да му е добре и да си намери подходяща среда ,нужно му е време за отмора и приключения.Един път се живее. :lol:
Последно промяна от Shami на Ное 3, '17, 09:35, променено общо 1 път.
Заключено

Обратно към “Разни и разнообразни теми”